Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балони има само в лунапарка

Публикувано от Boby 
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 00:57:42
Quote
Imotko
В Модерното предградие някой нещастник може да продаде на друг нещастник скапан панел на 1/3 от предишната цена, не ми пука.
Това не е пазар на имоти, това е пазар на боклуци, поне за мен. Ако искате да обсъждате Модерно, Люлин, Обеля, Триъгълника, Надежда и прочие гета, говорете с Иванов, Валсодар, Грийнбул, Додо 2,3, може би с Фло, с Батко /не, с Батко не може, той е баровец/ или с филанкишията.
Сигурно това им е цената на тези неща, не знам и пак повтарям, не ме интересува.

Не издържах да редактирам поста си с едно извинение: Асейшъне, не тъжи, не си се минал с покупките, нали въртиш бизнес, майната им на парите, нови се изкарват. Знаеш, че това е правилната посока.
Имотко ти май съвсем оглупя.Да имаш пари и да си баровец са две различни неща.Кога ли ще ти спрат интенета та да престанеш с глупостите по форумите
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 09:51:21
avatar
Имотко съвсем оглупя smiling smiley

За него е престижно да Купиш н 1000 Е квадрата в модерно предградие. Да се набълбукаш Здраво!
Иначе не си пич и си бедняк smiling smiley

имаше един виц за вратовръзкирте един дето се хвалил на друг - глей к'ва вратовръзка си купих от Париж - 3 Бона!
- Ааа набутал си се аз от София я взех за 5 Бона.... smiling smiley

*xxx**xxx**xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-23 09:52 от palamud.
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 11:36:03
Нещо ви раздразних, а?
В Модерното за 320 е супер, повече и не заслужава, със здраве си ги ползвай. Такива цени по време на криза се случват и ще се случват все повече по описаните квартали. Може да си купиш още два. Интересно пък защо така ти се дореди, никой не ги купи преди тебе за 350 да речем.
Повтарям-наличието на единични сделки за евтини имоти на ниски цени от закъсали хора в никакъв случай не означава, че всички имоти няма да държат цена и ще стават без пари. Сори.
Батко, да имаш 100000 за жилище и да имаш пари са различни неща. Да не се пошегува човек с вас, много сте докачливи.
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 11:39:15
avatar
Имотко, наистина ли си толкова прост или..?


Повтарям-наличието на единични сделки за евтини имоти на ниски цени от закъсали хора
 в никакъв случай не означава, че всички имоти няма да държат цена и ще стават без пари.

Единичните сделки, ще са сделки Продава.
Останалите, ще са сделки Оферира.*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 21:26:07
Имотко, ман, като не мойш да пийш недей са налива с тая домашна пърцуца и после да пишиш глупости по форумите и да са излагаш, райшли?
bah
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 21:51:04
avatar
Quote
Imotko
В Модерното за 320 е супер
У София, явно сте напред с матряла. У Варна, като изключим крайните гета, то под 500 еврака за раздънен панел няма бе хора. Варненци, не читат ли тоз форум, чи да свалят и те бе. ................ Че да си купя с кеф за 320. Хич няма да гледам дограми, плочки, кенефи. Я за 320 си мичтая, бе хора. Сериозно, няма майтап.
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 21:52:51
А, здрасти, къде се беше изгубил. Идваш да подкрепиш сривльовския отбор ли.
bah
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 22:06:41
avatar
Quote
bah
Я за 320 си мичтая, бе хора.

Мичтая си за 320, ама няма. Пуснах две офертни цени за 650 / кв.м. - отсреща мълчат, вече цяла седмица, не им се сваля. Има едно разминаване между "тенденциите" на форума и цените на пазара във Варнъ. Ако намеря за 320 - три парчета ще купя, без кредит. Ша изпреваря Асетиона по "търговия на едро". Ама ся съм само в търчане по огледи и пълно разочарование, заради разминаването между описание по тилифона и реалната действителност. Че и времето стана кофти, и прудавачите закъсняат за срещи и ми образуват нерви.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-23 22:14 от bah.
Re: Балони има само в лунапарка
23-11-2010 - 23:54:40
Във форума всичко има. Апартаменти има за по 350, скоро очакваме за по 200.
Анонимен потребител
Re: Балони има само в лунапарка
24-11-2010 - 09:17:10
Миналата година по това време жената ме помъкна на един оглед дето хич не ми харесваше апартамента. Цената беше мисля към 95 000. Аз само за да угодя на жената предложих цена от 85 000. За малко продавачите да ме изритат със шутове от апартамента. След една седмица ми се обадиха че са съгласни на цената. Е тогава стана една с жената ...
Така че дай им на хората време да "осмислят" твоите 650 е/м2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход