Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Балони има само в лунапарка

Публикувано от Boby 
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 16:03:57
avatar
Quote
palamud
като гледам, срам ги е да пишат в такива теми ....
да не им четат хората глупостите smiling smiley

Попрочетох малко от темата и констатирам, че не като да не са предупреждавани набълбучковците. Странно защо кака Joan вече не е сред пишещите във форума. Или пише под друг ник (като имотко например)
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 17:04:16
avatar
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
palamud
като гледам, срам ги е да пишат в такива теми ....
да не им четат хората глупостите smiling smiley

Попрочетох малко от темата и констатирам, че не като да не са предупреждавани набълбучковците. Странно защо кака Joan вече не е сред пишещите във форума. Или пише под друг ник (като имотко например)

тази колритна личност, ще я разпознаем веднага - бъди сигурен

ама нещо е сбъркала корелациите и ся има на вратата залепен изпълнителен лист лично от ЧСИ smiling smiley
и за това не си е платила дори интернета ...
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 18:09:21
avatar
Хората не заслужават да им се помага...
Ако сте гледали и последните две предавания на прасето карбовски
ще го проумеете още по добре...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 18:30:21
Да бе, ще ви се . Всички да са с ипотеки, на някои с изпълнителен лист и прочие простотии. Ще ви се, ама очевидно далеч не е така. Няма ги сривльовските цени за бедняци на пазара и тая зима, няма да ги има и другата.
Повечето нормални хора предпочитат да имат собствено жилище, вместо да пълнят гушата на хазайна, затова имотът в България си е на почит и пазарът си върви. Представа си нямате и никога не сте имали колко пари имат хората и без помощта на кредити, затова цените трудно могат да паднат още.
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 18:55:30
avatar
Quote
ASSETION
Хората не заслужават да им се помага...
Ако сте гледали и последните две предавания на прасето карбовски
ще го проумеете още по добре...

Ама то народа отдавна го е казал: "направи добро, изяж лайно", извинявам се за думите.
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 20:21:29
avatar
Quote
Imotko
Няма ги сривльовските цени за бедняци на пазара и тая зима, няма да ги има и другата.
.

Какво няма ма домакиньо?
какви бяха цените миналата година какви са сега а?
ти сляпа ли си или ти е кеф да си опозиция?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 20:26:02
Аз съм "той", о велики Модерний предградко.
Казах, че няма срив тая зима, няма да има и другата.
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 21:18:41
avatar
Е ЩТО ЦЕНИТЕ СА НАПОЛОВИНА ТОГАВА?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 23:03:52
В Модерното предградие някой нещастник може да продаде на друг нещастник скапан панел на 1/3 от предишната цена, не ми пука.
Това не е пазар на имоти, това е пазар на боклуци, поне за мен. Ако искате да обсъждате Модерно, Люлин, Обеля, Триъгълника, Надежда и прочие гета, говорете с Иванов, Валсодар, Грийнбул, Додо 2,3, може би с Фло, с Батко /не, с Батко не може, той е баровец/ или с филанкишията.
Сигурно това им е цената на тези неща, не знам и пак повтарям, не ме интересува.

Не издържах да редактирам поста си с едно извинение: Асейшъне, не тъжи, не си се минал с покупките, нали въртиш бизнес, майната им на парите, нови се изкарват. Знаеш, че това е правилната посока.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-22 23:06 от Imotko.
Re: Балони има само в лунапарка
22-11-2010 - 23:30:31
avatar
Аве ти си много неориентиран? за кое да тъжа бре?
по добра сделка не съм правил никога!
купих два на цената на 1 !!!
айде ти намери в модерното или в люлин на 650 лева квадрата ако ще и най долнопробния панел да е 74 да е а не 94 - както са в мародерното smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход