Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?

Публикувано от vania81 
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 14:01:22
Солароидче,

Какво ще бъде наесен, ще видим. Ако цените до тогава станат 1300 е/кв и паднат с 20 %, ще станат 1000 е/кв , тоест пак с 300 е/кв повече от нивата, на които Ваня се е чудила дали да купува.

А какво беше тука, във форума, аз помня от 2005-та winking smiley За това става въпрос - за тази Ваня, която, ако е послушала Куку и сие, до момента се е набутала с около 500 е/кв, като през това време е плащала и наем.

Че все някога цикълът ще се обърне, е така. Майсторлъкът е да кажеш кога и с колко. А не 3 години от нива 500 до нива 1200 евро/кв все това да повтаряш, а то да не се случва, ами да става точно обратното. И да призоваваш към търпение чакащите срива, че все някога ще се случи smiling smiley

Интересно, какво общо има тука БФБ - или ти е кеф, че все пак нешо се е сринало, макар да не са имотите smiling smiley
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 14:13:49
Ми да, кеф ми е като гледам една цигания как се срива. Щото е предпоставка или да се оправи, или да се срине тотално ако участниците в нея са достатъчно малоумни. Какво предстои ще видим. Помеждудругото щеше да е добре цените на НИ от 2005 год. да растат с темпа на икономическия растеж. А тя каква стана? Та затова иде реч за българските тарикатлъци тука, затова не е спряло и балонирането по онова време. Ма кой тука има интерес да се ограничават спекулациите? Така трудно стават далаверки ша знаиш. Айде със здраве, аз ще гледам как циганията пропада и ще се кефя. Щот акъл идва или по лесния начин отрано, или късно и с един определен вид масаж.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 14:25:32
Интересно съвпадение наистина. А да видим тази валя как ще се чувства, ако цените на имотите последват БФБ, а след тях се завлачат останалите сектори. Интересно колко ще струват тези имоти след година-две да речем. Съзнавам че това е само вероятност, ама е бая вероятна. Сега гледам нещо хотели фалирали, тази и миналата година заводи спират и се местят, дефицитче туй онуй. Комунягите разправят че няма да свиват паричната маса, щот щяло да е лошо за икономиката. Та при евентуална липса на "финансови потоци" ще се пляска с ръце. А какво ще стане ще видим наистина, интересни времена ни чакат.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 15:19:31
Влязох за малко и погледът ми падна на писания от окт. 2006 - и ми стана смешно.

Каквото и да си приказвате, ако Ваня е купила тогава, е спечелила с днешна дата, ако не е - трябва да търси Куку и сие да ги бие smiling smiley. Това е станало и е сигурно, защото е в миналото.

А какво БИ правила, АКО от есента..... - не ви ли се струва, че става малко като "фърляне на боб".....

По повод БФБ и жилищата, прочетете Проф. Петров и прозрението му как се държат жилищата в икономика с развита кредитна система и в такава с неразвита. Пък ако се сетите БГ-то към кои спада (което той е пропуснал winking smiley), получавате бонус smiling smiley

Солароидът, на мен никога не ми е било присъщо да се кефя на катастрофи, катаклизми и страдания на хората - ама всеки с вкусовете си, и садистите са хора winking smiley

Лично аз ти пожелавам да няма на какво да се кефиш, но пък ако се случи, ще има поне един, на когото ще му е хубаво - което все пак е хубаво smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-24 15:24 от Julius.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 15:42:47
жоанче, я като си толкова добричка и знаеща ми обясни защо мои приятели брокери под сординка ми казват, че за последния месец търсене просто НЯМА?
Ти сигурно го знаеш, щом имаш време да пишеш толкова задълбочено във форума...

Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 16:18:12
Huba-Buba , от няколко месеца е така,според семейни приятели брокери,работещи в агенцията на Катя Ценова.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 16:30:45
искрено се надявам на простаците излъгани с ипотеките да им дойде акъла и да започнат да съдят банки и агенции за измама.

В момента започва дело срещу СИБС - една от водещите канадски банки който на времето са съветвали инвеститори да купуват събпрайм бондове в УС.

в момента текат стотици такива дела в щатите.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 16:31:38
А съвсем случайно разбрах кой стои зад псевдонима Джоан - собственичката на този сайт....

Джоан защо не посъветваш акционерите на Енрон да съдят адвайзърите който са им казвали не купуват акции на Енрон (защото е имало и такива) и по този начин не са могли да се накиснат максимално?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-24 16:33 от kuku987.
Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 16:36:01
пак твърдя - точно заради манипулатори от рода на Джоан хората наблюдаващи внимателно какво става ще се изкефят максимално на катастрофата която се развихря в момента в Бг и на нещастниците с кредитите, ако си спомняте моята прогноза от началото на годината че нещата ще започнат да отиват надолу още тази година - сега европейските анализатори предричат кризата да ни стегне през ранната есен - септември...

Re: Вярва ли някой че цените на новите апартаменти в София някога ще паднат?
24-07-2008 - 16:41:20
аз съм европейския анализатор....

майтап бе уили, може да се поразровиш малко, ако не те мързи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход