Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


ами на мен това ми е работата.много Хора искат да продадат жилищата си в българия и да си купят такива в западна европа.следя пазара форумите.вече Имам познати които купиха в Германия жилища,дават ги под наем,и си получават парите на карта в българия и там ги харчат,света и икономиката вече отдавна е глобализиран! българския пазар на имоти,и българските банки ,са продукти които се конкурират на международния пазара на бакови услуги и жилища-казано на про3 език софийската гарсониера се конкурира с берлинската smiling smiley))



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-11-10 03:16 от portokal.
Quote
portokal
ами на мен това ми е работата.много Хора искат да продадат жилищата си в българия и да си купят такива в западна европа.следя пазара форумите.вече Имам познати които купиха в Германия жилища,дават ги под наем,и си получават парите на карта в българия и там ги харчат,света и икономиката вече отдавна е глобализиран! българския пазар на имоти,и българските банки ,са продукти които се конкурират на международния пазара на бакови услуги и жилища-казано на про3 език софийската гарсониера се конкурира с берлинската smiling smiley))

Ами добре бе пич, инвестирай си в Германия, а ква ти е работата мен не ме интересува !! Аз пък не искам да си сложа парите там, а в БГ !!
а които има имоти да продава или да дава под наем в българия,да учи цигaнски,турски,сирийски,за да се оправя с копувачите и наемателите! лошо няма аз как уча немски,английски и френски ! smiling smiley
Quote
portokal
а които има имоти да продава или да дава под наем в българия,да учи цигaнски,турски,сирийски,за да се оправя с копувачите и наемателите! лошо няма аз как уча немски,английски и френски ! smiling smiley

Че кво ме интересува ти кво учиш, глей си там твойта работа, и не си ври носа в чуждата !!
Не немски, а турски
Не френски, а арабски
Ти пък учи цигански, че скоро ще бачкаш изключително за мангесаряните.

Quote
Щиpлиц
Не немски, а турски
Не френски, а арабски
Покрай сирийския предлагам да научи и малко австрийски, че и той ще му трябва *ok*
мдаааа австрийски да учи значи а?! Мнооого е зле матряла в БГ. Дали матряла е прост защото живота е тежък или живота е тежък защото матряла е прост?
Quote
salvador
Всеки път успявате да ме изненадате, намирайки връзка между безкрайно далечни неща.
Държавата няма да даде на Фонда пари безвъзмездно. Ще ги гаге в заем, при това срещу лихва. Хайде сега познайте за сметка на кого ще се връща този заем, след като фондът се попълва приоритетно с вноски от банките. По-скоро е възможно да видим нови данъци върху лихвите и финансовите транзакции, отколкото върху имотите...ама де да знам сега... вие гледам тука повече ги разбирате нещата...

Не се притеснявай за банковия сектор. Време беше да има по-малко БЪЛГАРСКИ БАНКИ, дори най-добрият вариант за България е да има в банковата й система единствено ЧУЖДИ БАНКИ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход