Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Новият кабинет трябва да вдигне данъците за да реализира своите цели. Кои данъци трябва да бъдат вдигнати драстично?

Публикувано от HarryPotter 
ами на мен това ми е работата.много Хора искат да продадат жилищата си в българия и да си купят такива в западна европа.следя пазара форумите.вече Имам познати които купиха в Германия жилища,дават ги под наем,и си получават парите на карта в българия и там ги харчат,света и икономиката вече отдавна е глобализиран! българския пазар на имоти,и българските банки ,са продукти които се конкурират на международния пазара на бакови услуги и жилища-казано на про3 език софийската гарсониера се конкурира с берлинската smiling smiley))



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-11-10 03:16 от portokal.
Quote
portokal
ами на мен това ми е работата.много Хора искат да продадат жилищата си в българия и да си купят такива в западна европа.следя пазара форумите.вече Имам познати които купиха в Германия жилища,дават ги под наем,и си получават парите на карта в българия и там ги харчат,света и икономиката вече отдавна е глобализиран! българския пазар на имоти,и българските банки ,са продукти които се конкурират на международния пазара на бакови услуги и жилища-казано на про3 език софийската гарсониера се конкурира с берлинската smiling smiley))

Ами добре бе пич, инвестирай си в Германия, а ква ти е работата мен не ме интересува !! Аз пък не искам да си сложа парите там, а в БГ !!
а които има имоти да продава или да дава под наем в българия,да учи цигaнски,турски,сирийски,за да се оправя с копувачите и наемателите! лошо няма аз как уча немски,английски и френски ! smiling smiley
Quote
portokal
а които има имоти да продава или да дава под наем в българия,да учи цигaнски,турски,сирийски,за да се оправя с копувачите и наемателите! лошо няма аз как уча немски,английски и френски ! smiling smiley

Че кво ме интересува ти кво учиш, глей си там твойта работа, и не си ври носа в чуждата !!
Не немски, а турски
Не френски, а арабски
Ти пък учи цигански, че скоро ще бачкаш изключително за мангесаряните.

Quote
Щиpлиц
Не немски, а турски
Не френски, а арабски
Покрай сирийския предлагам да научи и малко австрийски, че и той ще му трябва *ok*
мдаааа австрийски да учи значи а?! Мнооого е зле матряла в БГ. Дали матряла е прост защото живота е тежък или живота е тежък защото матряла е прост?
Quote
salvador
Всеки път успявате да ме изненадате, намирайки връзка между безкрайно далечни неща.
Държавата няма да даде на Фонда пари безвъзмездно. Ще ги гаге в заем, при това срещу лихва. Хайде сега познайте за сметка на кого ще се връща този заем, след като фондът се попълва приоритетно с вноски от банките. По-скоро е възможно да видим нови данъци върху лихвите и финансовите транзакции, отколкото върху имотите...ама де да знам сега... вие гледам тука повече ги разбирате нещата...

Не се притеснявай за банковия сектор. Време беше да има по-малко БЪЛГАРСКИ БАНКИ, дори най-добрият вариант за България е да има в банковата й система единствено ЧУЖДИ БАНКИ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход