Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.

Публикувано от 149лв.\м2 
Пак се връзвате на един безкрайно симпатичен и много, много добър човек, постнал едно писмо от бгмама и си намерихте отново тема , в която да плюете и да се правите на важни. Не знам модераторите спят ли и защо допускат непрекъснато да се отправят обиди към брокерите ?!
Посредниците по сделките дори и да имат желание ... нямат необходимия капацитет и познания по право за да Ви защитят пълноценно интереса, Да не говорим че тяхната основна цел е да стане някак си сделката и да си вземат комисионната а не да защитят парите Ви независимо дали ще ги давате или ще ги получавате
-------------
Ето за такива глупости става въпрос. Това са неща, написан от човек, който твърди - "просто съм направил достатъчно сделки с имоти ", а явно представа няма.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
26-09-2012 - 17:54:15
защо бе Дичка да цензурирт модераторите истината.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
26-09-2012 - 18:05:52
днеска се обаждам за една обява за 2стаен в Младост. 34К. тои ми вика брокера бил от съдия изпълнител аз да съм го видел. аз викам че има възбрна вероятно. брокера вика да го видя и да му дам 3% тои щял да оправи . аз го знам апартамента щото съм го видял в обява на съдия изпълнител за 62К лева.аз му викам че нема ка да стане тая а тои некви истерични тиради ми изръси, аз затворих телелфона. после ми звъне 10 пъти аз го отбичвам ама тои като кон с капаци. много смешно ми стана.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-26 18:25 от nradev.
защо бе Дичка да цензурирт модераторите истината.
------------
Защото умнико, даже в заглавието на темата се съдържат обидни думи, отнесени към мен и моите колеги, да не говорим, че ако въобще се допуска такава тема, мястото и не е в "Дискусия за цените". А ти колко си неграмотен, не е истина, не позволявай на децата си / ако имаш/ да четат , защото едва ли ще се гордеят с теб.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
26-09-2012 - 18:30:22
Дичка те обидите са напълно заслужени. а ти кат си много грамотен що си брокер.
Дичка те обидите са напълно заслужени. а ти кат си много грамотен що си брокер.
--------------
"Дичка, те обидите са напълно заслужени, а ти като си много грамотен, защо си брокер ?
-------------
Ето така би трябвало да изглежда поредната ти простотия. А казвам простотия, защото нямаш достатъчно капацитет да разбереш, че за да бъдеш брокер, успешен при това, едно от задължителните условия е да си грамотен. Това е една от причините ти да не ставаш за тази работа.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 13:19:01
Koйто е купувал имот в София знае за какъв ужас става дума.Законите са така направени че си е таковало мамата.Рисковете при покупка от фирма са че може да я обявят във фалит със задна дата.Когато купувате имот придобит чрез дарение има запазена част за наследниците.Може би най добре е да се купи имот придобит чрез покупкопродажба от друг човек.А най тъпото е да давате пари на посредници преди сделката.Тъпо е и да давате капаро на продавача.Ползвайте сметка на нотариус не е толкова скъпо.Капарото се плаща по тази сметка при предварителния договор останалата сума в деня на сделката след като нотариалния акт и другите документи се подпишат.Нотариуса превежда парите на купувача чак след като имота се впише на ваше име в Агенцията по вписванията.Тогава плащате и на брокера.Продавачите са отделна тема.В голямата си част са умствено увредени.Истински късмет е да попаднете на нормални хора.Защитете си добре интереса още в предварителния договор за да може после да осъдите продавача да ви върне капарото в троен размер.От личен опит ви го казвам.Трудно е да се намери апартамент който да ви хареса в районите които търсите после е трудно да се договорите с продавача.И той преди сделката вземе че се откаже.Тогава от нотариуса си вземате документ че не се е явил на сделката и го съдите.ЧСИ ще му разкажат играта ще му наложат запор на сметките и жилището а вие си прибирате капарото от нотариуса.С брокери и продавачи които не се съгласяват на тези условия не се захващайте щото после почват едни големи проблеми.Не само че няма да има сделка ами и никой няма да ви върне парите.Дори и да спечелите делото пак ще има ядове.В деня на сделката задължително проверявайте имота за тежести личната карта на продавача и неговото семейно положение.Има ли братя и сестри.Това го искайте от нотариуса те са свързани с масивите на МВР и ЕСГРАОН.Не се скъпете за адвокат той най добре ще ви предпази от евентуални загуби.Не вярвайте на сладки приказки на брокери и продавачи.Изисквайте всички необходими документи.И не подписвайте нищо в брокерския офис.Не подписвайте нищо ако не разбирате какво подписвате.И подписите винаги след като прочетете документите.Не правете грешката да прочетете проекта на документ и после като ви го донесат да подписвате без да четете.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-09-27 13:29 от aircraftcarrier.
Re: Внимавайте с търчи-лъжи бльокита-дичковчета! Изглежда все още ги има не само по форумите.
27-09-2012 - 16:20:05
avatar
Quote
aircraftcarrier
Koйто е купувал имот в София знае за какъв ужас става дума.Законите са така направени че си е таковало мамата.Рисковете при покупка от фирма са че може да я обявят във фалит със задна дата.Когато купувате имот придобит чрез дарение има запазена част за наследниците.Може би най добре е да се купи имот придобит чрез покупкопродажба от друг човек.А най тъпото е да давате пари на посредници преди сделката.Тъпо е и да давате капаро на продавача.Ползвайте сметка на нотариус не е толкова скъпо.Капарото се плаща по тази сметка при предварителния договор останалата сума в деня на сделката след като нотариалния акт и другите документи се подпишат.Нотариуса превежда парите на купувача чак след като имота се впише на ваше име в Агенцията по вписванията.Тогава плащате и на брокера.Продавачите са отделна тема.В голямата си част са умствено увредени.Истински късмет е да попаднете на нормални хора.Защитете си добре интереса още в предварителния договор за да може после да осъдите продавача да ви върне капарото в троен размер.От личен опит ви го казвам.Трудно е да се намери апартамент който да ви хареса в районите които търсите после е трудно да се договорите с продавача.И той преди сделката вземе че се откаже.Тогава от нотариуса си вземате документ че не се е явил на сделката и го съдите.ЧСИ ще му разкажат играта ще му наложат запор на сметките и жилището а вие си прибирате капарото от нотариуса.С брокери и продавачи които не се съгласяват на тези условия не се захващайте щото после почват едни големи проблеми.Не само че няма да има сделка ами и никой няма да ви върне парите.Дори и да спечелите делото пак ще има ядове.В деня на сделката задължително проверявайте имота за тежести личната карта на продавача и неговото семейно положение.Има ли братя и сестри.Това го искайте от нотариуса те са свързани с масивите на МВР и ЕСГРАОН.Не се скъпете за адвокат той най добре ще ви предпази от евентуални загуби.Не вярвайте на сладки приказки на брокери и продавачи.Изисквайте всички необходими документи.И не подписвайте нищо в брокерския офис.Не подписвайте нищо ако не разбирате какво подписвате.И подписите винаги след като прочетете документите.Не правете грешката да прочетете проекта на документ и после като ви го донесат да подписвате без да четете.

Най-смисленния коментар, кото съм чел от години!
Поздравления и си струваше да чета този форум и купищата ругатни, за да прочета покрай тях и това!
Черпя каквото питие кажеш и когато кажеш!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-27 16:20 от palamud.
Поздравления и от мен. Започвайки темата очаквах точно такава информация, а не тъпи коментари от разни търчи-лъжи пльокита за това че едва ли не купувачите са виновни за това че си плащат за услуга която впоследствие не получават. Още веднъж браво на aircrafter.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход