Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо са мизерни влогарите?:cry:

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 21:52:54
да за 6,50 бутилката
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:00:55
avatar
Quote
nradev
да за 6,50 бутилката
Много елементарно племе сте това дребните сривлогари! Ако ми я намериш за 6.50, черпя! Само, че е известна от 1878г. - освобождението. Гърците много са ни завиждали, че най-хубавата анасонлийка на балканите е ЗААРСКАТА! Ама какво разбират вложители в КТБ. Я ми сканирай договора ти за депозит. Поне това е лесно.*yes*
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:13:36
договора съдържа лични данни . мога да ти покажа акциите ама не знам ка се качват снимки
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:19:39
avatar
Quote
nradev
bota156 кажи кое не е менте от твъдия алкохол да знем кое да пием.
Ботата е много прав в мнението си за твърдия алкохол. Просто някои изпадащи в снобария пейзани давата с по 30-40лв. повече за бутилка, която съдържа абсолютно същото като и тази от 10лв. Но всеки си робува на някакви комплекси.
Да се върнем на темата обаче. Днес проверих застраховката на щерката в една голяма компания. Оказа се, че за 6 години съм събрал над 4 хилядарки! + 2400лв. взаимоспомагателни спестявания стават над 6400. Значи съм в онези привилигировани 13% При положение , че влоговете въобще не ме интересуват и на лихва не разчитам. 90% от активите са ми в имоти. Други 5% в благородни метали и нумизматика.
Та , ако погледнем статистиката, на 100 сривльовци във форума, 87 са под чертата от 5000лв. депозит. Нищо чудно, че бълнуват постоянно сривове, срутища , апокалипсиси и прочее бабини деветини:}:}:}
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:35:36
Нумизматиката в БГ се свежда до няколко монети, които нема да видиш никога в ръката си.
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:39:21
avatar
Quote
granit
Нумизматиката в БГ се свежда до няколко монети, които нема да видиш никога в ръката си.
Бре да му се не види, а ако ти кажа , че от един кържав мангал съм купил сребърна монета за крупната сума от 2 лева за да си закупи "патронче" , след като видях, че е ценна сребърна монета от 19-ти век, която в момента спокойно мога да я шитна на 300лв. Дали не е гууд диъл?
Но в известна степен си прав за нумизматиката в БГ. Аз затова продавам предимно навън, а купувам предимно вътре.:]
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:42:37
я некои да ме консултира как се качват снимки тука да му покажа на Сахиба акциите
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:43:43
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Нумизматиката в БГ се свежда до няколко монети, които нема да видиш никога в ръката си.
Бре да му се не види, а ако ти кажа , че от един кържав мангал съм купил сребърна монета за крупната сума от 2 лева за да си закупи "патронче" , след като видях, че е ценна сребърна монета от 19-ти век, която в момента спокойно мога да я шитна на 300лв. Дали не е гууд диъл?
Но в известна степен си прав за нумизматиката в БГ. Аз затова продавам предимно навън, а купувам предимно вътре.:]

Такива попадения са факт, но са все по редки, но аз ти говоря за по скъпи монети .
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:56:40
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
nradev
bota156 кажи кое не е менте от твъдия алкохол да знем кое да пием.
Ботата е много прав в мнението си за твърдия алкохол. Просто някои изпадащи в снобария пейзани давата с по 30-40лв. повече за бутилка, която съдържа абсолютно същото като и тази от 10лв. Но всеки си робува на някакви комплекси.
Да се върнем на темата обаче. Днес проверих застраховката на щерката в една голяма компания. Оказа се, че за 6 години съм събрал над 4 хилядарки! + 2400лв. взаимоспомагателни спестявания стават над 6400. Значи съм в онези привилигировани 13% При положение , че влоговете въобще не ме интересуват и на лихва не разчитам. 90% от активите са ми в имоти. Други 5% в благородни метали и нумизматика.
Та , ако погледнем статистиката, на 100 сривльовци във форума, 87 са под чертата от 5000лв. депозит. Нищо чудно, че бълнуват постоянно сривове, срутища , апокалипсиси и прочее бабини деветини:}:}:}

Боже....колко мъка има по тоя свят, боже....
Бил събрал за 6 години 6К за щерката....
Ми моята щерка потроши 2 пъти по толкова за екскурзии за тия години бря Сахибе....
И сега лятото още 2К по Френско ще потроши...
Ама ти си и трупай на твойта, няма лошо, все пак за какво да даваш грешни пари, кога има и Интернет, да си гледа там детенцето ти, чуждоземските красоти....
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 22:58:41
не го коркайте сахиба - кварталски ми е - ще взема да ме нападне и да ми вземе влоговете.
Акциите ще му е трудно ..
Утре отивам да се пазаря за къщата - 25к лв искат(преди 15к евра) - дадат и я за 20-22к ставам ъпър smiling smiley
И пак ще имам 70-80к влогове и още толкова акции...

Отивам да се почерпя - Мементо, Блейзър, Червило - "семейни" задължения кво да правиш - пак ще потрошим 200-300 лв

За сахиба - ще вземам и заем - 10к на 8% днес говорих с банката ... (потребителски, навиват ме за 20 ама не ми трябват толкова)
Вземам да не изпивам всичките кинти, че и кръвно вдигам вече .. па и "джобни" повече от 10к немам
Nradev - за алкохола - честно не знам какво да те посъветвам - освен да пиеш екзотики - водки и уиски са много ментета(нелегален внос), другото е много по вероятно да е ОК. И алкохола - повече от 2 евро литъра без акциз НЯМА внос. т.е 12-13лв на едро или 15-18лв литъра по търговиите.
Не говорим за отлежали по 12-30г. (не че и те не са ментета)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход