Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо са мизерни влогарите?:cry:

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 17:13:56
всичко добре, но не разбрах темата за какво е - кой какво пие и колко харчи/респектично изкарва или нещо за тези които имат пари на депозит и защо не ги инвестират в имоти.

не, че е не ми е забавно това което се изписа, но смисъл не виждам, или това не е подходящия форум за това.

Поздрави от още един панелообитател *drink2*
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 17:33:40
avatar
Quote
digitalman
всичко добре, но не разбрах темата за какво е - кой какво пие и колко харчи/респектично изкарва или нещо за тези които имат пари на депозит и защо не ги инвестират в имоти.

не, че е не ми е забавно това което се изписа, но смисъл не виждам, или това не е подходящия форум за това.

Поздрави от още един панелообитател *drink2*
Колега панелообитател, забавно е да, аз заради забавните комплексирани типове пиша, много им харесвам реакциите!:]
Ето виж, отворил съм тема за влогарите и все по-намаляващите им печалби от влогчетата, което е единствената им доказана инвестиция според самите тях. Веднага излизат комплексари на талази и се почва- снимат се маркови алкохоли, някакъв фалшив и просташко-крещяш начин да събереш внимание, че колкото и малка лихвичка да получаваш от псевдоинвестицията, можеш да си позволиш разни луксозни играчки или екскурзия до Дубай примерно, което е доста смехотворно, защото аз ако не бях инвестирал в моите имоти, щях да съм обиколил 7 -те континента 3 пъти и пак щях да съм човека който е пропилял всичко, а сега дори и малък имам сигурен доход с който мога да си изхранвам семейството, да си изуча детето, докато хвърля топа да си седя денонощно пред компа и да се забавлявам г-да комплексираните, злобните, завистливите- все едно, че си контактувам с представителна извадка от целия негативен геном на българина. Затова този форум е незаменим социален експеримент за мен.:]
Иначе съм независим и от самия себе си! Примерно човек който е зависим от работодател знае, че не може вечно да кръшка от работа. Човек който е зависим от собствените си способности и ръце /ум/ така наречените свободни професии знаят, че ако кръшка дълго от работа, ще му падне стандарта на живот. А рентиера има един задължителен минимум, който дори да не си мръдне пръста му е сигурен. Има дни в които съм много работоспособени и си скъсвам гъза от работа щото така ми харесва да си облагородявам средата около мен. Но има и дни като серията дъждовни в момента в които ми е толкова сладко да си мързелувам в къщи и пак нищо не губя. Щото най-сладката работа е отложената:}
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 17:35:12
Quote
digitalman
всичко добре, но не разбрах темата за какво е - кой какво пие и колко харчи/респектично изкарва или нещо за тези които имат пари на депозит и защо не ги инвестират в имоти.

не, че е не ми е забавно това което се изписа, но смисъл не виждам, или това не е подходящия форум за това.

Поздрави от още един панелообитател *drink2*

Смисълът на живота е 42!

А ако някой тръгне да търси смисъл в тема със заглавие "защо са мизерни влогарите?", значи ...
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 18:20:43
avatar
Quote
moskvi4
Quote
digitalman
всичко добре, но не разбрах темата за какво е - кой какво пие и колко харчи/респектично изкарва или нещо за тези които имат пари на депозит и защо не ги инвестират в имоти.

не, че е не ми е забавно това което се изписа, но смисъл не виждам, или това не е подходящия форум за това.

Поздрави от още един панелообитател *drink2*

Смисълът на живота е 42!

А ако някой тръгне да търси смисъл в тема със заглавие "защо са мизерни влогарите?", значи ...
Поясни за 42, щото не ми стана ясно. Смисълът в заглавието е много елементарен-всички влогари се дуят като пуяци, че печелят от влог, а пък лихвите непрекъснато намаляват?!*xxx* От друга страна показват, че имат висок стандарт на живот. Значи..................
[www.capital.bg]
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 18:31:32
Quote
панелообитателя САХИБ

Поясни за 42, щото не ми стана ясно. Смисълът в заглавието е много елементарен-всички влогари се дуят като пуяци, че печелят от влог, а пък лихвите непрекъснато намаляват?!*xxx* От друга страна показват, че имат висок стандарт на живот. Значи..................
[www.capital.bg]

Сахибе, неграмотнико.

Ето, като за простоват панелообитател, откъс от филма -





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 18:33 от javcho.
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 18:38:35
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ

Поясни за 42, щото не ми стана ясно. Смисълът в заглавието е много елементарен-всички влогари се дуят като пуяци, че печелят от влог, а пък лихвите непрекъснато намаляват?!*xxx* От друга страна показват, че имат висок стандарт на живот. Значи..................
[www.capital.bg]

Сахибе, неграмотнико.

Ето, като за простоват панелообитател, откъс от филма -
Ти си тотално деградирало бе пале, ходи се лекувай някъде от инфантилните ти изблици. Знам, че си се побъркал от злоба и безпътица в разцвета на силите ти, никой не те иска нито за секс, нито за бизнес партньор, но защо трябва да си избиваш тъпите комплекси тука?!*xxx*
Какво искаш сега? Да отида до панеляк №15 и да те изстискам като лимонче ли?
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 19:01:34
Quote
панелообитателя САХИБ
Ти си тотално деградирало бе пале, ходи се лекувай някъде от инфантилните ти изблици. Знам, че си се побъркал от злоба и безпътица в разцвета на силите ти, никой не те иска нито за секс, нито за бизнес партньор, но защо трябва да си избиваш тъпите комплекси тука?!*xxx*
Какво искаш сега? Да отида до панеляк №15 и да те изстискам като лимонче ли?

Сахибе, нискокултурен панелообитателю, никой не е виновен, че не си чел една от най-популярните книги на ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 19:24:59
Quote
панелообитателя САХИБ
Знам, че си се побъркал от злоба и безпътица в разцвета на силите ти, никой не те иска нито за секс, нито за бизнес партньор, но защо трябва да си избиваш тъпите комплекси тука?!*xxx*

Какво искаш сега? Да отида до панеляк №15 и да те изстискам като лимонче ли?

Сахибе, не се опитвай да ме поставяш в аутсайдерското ти положение, като ми преписваш твоите проблеми.

---

Една разходка, за зелен хайвер, както е в случая, поне ще разнообрази мизерното ти панелообитаване, прост милиционерю, заблуден относно местоположението ми. spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 19:30 от javcho.
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 19:53:13
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
Знам, че си се побъркал от злоба и безпътица в разцвета на силите ти, никой не те иска нито за секс, нито за бизнес партньор, но защо трябва да си избиваш тъпите комплекси тука?!*xxx*

Какво искаш сега? Да отида до панеляк №15 и да те изстискам като лимонче ли?

Сахибе, не се опитвай да ме поставяш в аутсайдерското ти положение, като ми преписваш твоите проблеми.

---

Една разходка, за зелен хайвер, както е в случая, поне ще разнообрази мизерното ти панелообитаване, прост милиционерю, заблуден относно местоположението ми. spinning smiley sticking its tongue out
Ти си по-изстрещял от 149! Кви милиционери те гонят в 21 век? Та ти си се родил по време на перестройката и даже не помниш милиционерите, а ги сънуваш. Лелеееееееее, какво ограбено и осакатено поколение! Снимай някое коняче за успокоение на нервите , аз след 15-20 минути почвам македонската домашарка направена от широка мелнишка. Сигура е по-хубава от десетки по-скъпите дестилати , които ти само снимаш.*yes*
Ама то и снобизма си има цена и лудостта:}
Re: защо са мизерни влогарите?
30-05-2012 - 20:12:21
Quote
панелообитателя САХИБ
Ти си по-изстрещял от 149! Кви милиционери те гонят в 21 век? Та ти си се родил по време на перестройката и даже не помниш милиционерите, а ги сънуваш

Милиционер - Глупав човек. Отсъстват аналитични и логически мисловни процеси.
Панелообитател - Беден мизерстващ аутсайдер. Не иска да излезе от гетото.

Не всеки полицай е милиционер и не всеки живеещ в панелка е панелообитател.
Има изключения, но за съжаление не са повече от 20-25%.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 20:13 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход