Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

защо са мизерни влогарите?:cry:

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 23:16:19
avatar
Quote
bota156
не го коркайте сахиба - кварталски ми е - ще взема да ме нападне и да ми вземе влоговете.
Акциите ще му е трудно ..
Утре отивам да се пазаря за къщата - 25к лв искат(преди 15к евра) - дадат и я за 20-22к ставам ъпър smiling smiley
И пак ще имам 70-80к влогове и още толкова акции...

Отивам да се почерпя - Мементо, Блейзър, Червило - "семейни" задължения кво да правиш - пак ще потрошим 200-300 лв

За сахиба - ще вземам и заем - 10к на 8% днес говорих с банката ... (потребителски, навиват ме за 20 ама не ми трябват толкова)
Вземам да не изпивам всичките кинти, че и кръвно вдигам вече .. па и "джобни" повече от 10к немам
Nradev - за алкохола - честно не знам какво да те посъветвам - освен да пиеш екзотики - водки и уиски са много ментета(нелегален внос), другото е много по вероятно да е ОК. И алкохола - повече от 2 евро литъра без акциз НЯМА внос. т.е 12-13лв на едро или 15-18лв литъра по търговиите.
Не говорим за отлежали по 12-30г. (не че и те не са ментета)

Бота, за "марковия " алкохол, за съжаление си адски прав...Преди 15-на години държах склад, съседа ми беше дистрибутор на цар Киро...
Та един ден спира един мерцедес, слиза цар Киро с двамата си сина.В едната си ръка държеше бутилка Джони, а в другата вестник, навит на руло...
И още със слизането от колата, бие по главите с вестника синовете си...
Бяхме на рампата на складовете с дистрибутора му, дойде царя, дава ни бутилката и вика: "пробвайте го това"
Ми пием...хубаво, нищо му няма....
И му казваме на цар Киро.
А оня вика...."ми идиоти пълни, как може по-добро от оригинала да го направят"...
И продължи с вестника да ги наляга...
Та...толкова от мен за "марковия" алкохол....
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
21-04-2012 - 23:21:55
Купи си от Виена уиски, може и от Била и ще усетиш разликата.
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 10:28:49
avatar
Лошо се пише за доходите на влогарите:
[banks.dir.bg]
:}
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 10:50:59
много станаха разбирачите за марковия алкохол само дето не са го пили никога
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 11:03:37
Quote
панелообитателя САХИБ
Лошо се пише за доходите на влогарите:
[banks.dir.bg]
:}
Още по-лошо се пише за собствениците на панелно-тухлени инвестиции. Спада е много по-голям!
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 12:15:19
Quote
nradev
много станаха разбирачите за марковия алкохол само дето не са го пили никога

Бързам да изпреваря Сахиб, докато не е извадил бутилка Луи 13, че после всичко ще бледнее.

[prikachi.com]

Днес пристинаха няколко бройки от това, специално доставени, от услужливи приятели, чак от Виена, понеже в радиус от 1000км предлагане липсва.

В България само боклуци, от сорта на Sauza, Pepe Lopez, Jose Cuervo. Поне да предлагаха и нещо над Reposado на въпросните марки, където нещата се подобряват леко.

Междувременно, великият инвеститор в имоти, Сахиб мизерства(употребява алкохол с едноцифрена цена в лева) и цял живот няма да може, от малоумни ивестиции, да опита качествена напитка. Пълен провал, като инвеститор, си Сахибе, ако една напитка с трицифрена цена в лева е извън възможностите ти?

Сахибe, ако през живота си не си опитал нещо от сорта на Herradura, Don Julio, Casa Noble, Corralejo, Gran Centenario или текила, която да е поне Anejo, все едно не си живял.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 13:10 от javcho.
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 12:30:18
avatar
Quote
javcho
В България само боклуци, от сорта на Sauza, Pepe Lopez, Jose Cuervo. Поне да предлагаха и нещо над Reposado на въпросните марки, където нещата се подобряват леко. ...., пил ли си някога, в мизерния си животец, Herradura, Don Julio, Casa Noble, Corralejo, Gran Centenario или текила, която да е поне Anejo?

Javcho, признавам те за най-големият спец по марков алкохол.
Все пак форума е за имоти, а алкохола няма пряка връзка с панели, тухли, влогове, сделки, %,.....

Правя си корекция: ако човек шибне ударно няколко големи чаши алкохол може да направи сделка с имот или банкова операция от която после години наред да бере горчиви плодове.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 13:21 от TZARS.
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 13:33:28
Quote
TZARS
Quote
javcho
В България само боклуци, от сорта на Sauza, Pepe Lopez, Jose Cuervo. Поне да предлагаха и нещо над Reposado на въпросните марки, където нещата се подобряват леко. ...., пил ли си някога, в мизерния си животец, Herradura, Don Julio, Casa Noble, Corralejo, Gran Centenario или текила, която да е поне Anejo?

Javcho, признавам те за най-големият спец по марков алкохол.
Все пак форума е за имоти, а алкохола няма пряка връзка с панели, тухли, влогове, сделки, %,.....

Правя си корекция: ако човек шибне ударно няколко големи чаши алкохол може да направи сделка с имот или банкова операция от която после години наред да бере горчиви плодове.

Аз алкохола го косумирам само вечер след като съм приключил с операциите
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 13:35:47
Quote
TZARS
Правя си корекция: ако човек шибне ударно няколко големи чаши алкохол може да направи сделка с имот или банкова операция от която после години наред да бере горчиви плодове.

Алкохолизираният Сахиб, сигурно точно така е направил.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 13:45 от javcho.
Re: защо са мизерни влогарите?:cry:
30-05-2012 - 14:24:56
avatar
Quote
javcho
Quote
nradev
много станаха разбирачите за марковия алкохол само дето не са го пили никога

Бързам да изпреваря Сахиб, докато не е извадил бутилка Луи 13, че после всичко ще бледнее.

[prikachi.com]

Днес пристинаха няколко бройки от това, специално доставени, от услужливи приятели, чак от Виена, понеже в радиус от 1000км предлагане липсва.

В България само боклуци, от сорта на Sauza, Pepe Lopez, Jose Cuervo. Поне да предлагаха и нещо над Reposado на въпросните марки, където нещата се подобряват леко.

Междувременно, великият инвеститор в имоти, Сахиб мизерства(употребява алкохол с едноцифрена цена в лева) и цял живот няма да може, от малоумни ивестиции, да опита качествена напитка. Пълен провал, като инвеститор, си Сахибе, ако една напитка с трицифрена цена в лева е извън възможностите ти?

Сахибe, ако през живота си не си опитал нещо от сорта на Herradura, Don Julio, Casa Noble, Corralejo, Gran Centenario или текила, която да е поне Anejo, все едно не си живял.
Знам, знам, нали едната ти кола струва колкото една от тези бутилки.:}:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход