Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 16:54:20
Разсъждавайте трезво. Няма причина цените в хубавите квартали да не достигнат тези в лошите. Себестойността навсякъде е една и съща, а хората с пари в пъти по-малко от предлагането. В момента инвеститорът Лозенски, гледа, че Люлински не иска да продава на загуба и слега отгоре на центе си. Заблудата на Лозенски е, че има достатъчно купуачи и за него и за Люлински. Да ама не, купувачите са толкова малко, че Лозенски в един момент ще се задоволи с печалбата на Люлински, а Люлински ще гледа тъпо, кой му отмъкна купувачите.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 16:58:21
Себестойността навсякъде е една и съща,
---------------
Нямат край глупостите написани от хора, които нямат никаква представа !
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 17:01:57
добре себестоността може да се различава 5-6-7% и то предимно поради обезщетението. За мен цените на жилищата удариха дъното. Просто предстои сегашните лоши жилища въобще да не се продадат, а цента на хубавите жилища да падне тази на лошите в момента. Говоря само за ново строителство, при панелите пазар винаги ще има и ще пада още мноооооого.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
1.9
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 17:28:15
Не Грийнбуле, не са достигнали дъното. Предстои фазата "Ужас". Дори при оферти на 300 евро на квадрат няма необходимия брой купувачи само за завършеното строителство.
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 17:44:10
Това за еднаквата себестойност не е вярно въобще.Дори при къщите варират с десетки пъти повече,да не говорим за блоковете.
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 17:46:34
greenbul , защо се пънеш като нямаш идея и след като си го доказвал безброй пъти ?
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 18:07:55
Образовам се. Евтинки материали, цигани и турчета е това е което виждам навсякъде. Изеднъж Салвадор ми казва че себестойността се различава десет пъти и ми е странно от къде.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 18:20:58
Янев, сподели, моля, какво става с човека с 50% обезщетение, спечелили ли в крайна сметка? Защото обезщетения от 40-50-55% знам много, в Лозенец и по центъра на София.
Грийни, престани да се пънеш. Себестойността е различна от Люлин до Лозенец между два и три пъти, е не десет пъти. Защото и в двата квартала има места и места. И за двата има и купувачи. Не се изхвърляй с обобщенията, тоя разговор вече сме го водили.
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 19:00:16
greenbul, преди кризата виждаше белгийци и французи ли ? А па това "навсякъде" ме разби, къде виждаш в момента толкова много строежи по София , ти по цял ден обикаляш да търсиш строежи ли ? По въпроса с твоето образоване да ти кажа - споко, има един - двама по - слаби ученици от теб, ти засега си Ванката, има и Сашето.
Re: Цени на груб строеж и довършителни до акт 16?
14-04-2012 - 19:52:14
Quote
1.9
Не Грийнбуле, не са достигнали дъното. Предстои фазата "Ужас". Дори при оферти на 300 евро на квадрат няма необходимия брой купувачи само за завършеното строителство.
Тва е истина, абсолютно съм съгласен. Според Боби най-често пиша глупости. Аз мисля, че не са глупости, а той просто не разбира какво се случва, щото наблюдава само имотите, а общата картина му убягва, а тя е по-мрачна от картините на Караваджо и Пол Гоген..........
Инвестирайте в произведения на изкуството. Парите стават хартия, имотите с ипотека стават бреме, съсипващо много семейства.........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход