Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Не всички "пасат трева"!

Публикувано от iciltd 
Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 13:33:20
Докъде я докарахме!?
В едно от най-гпеданите предавания - "Панорама", премиерът да говори за панелното строителство откровени лъжи!!!
Ако на човека му е простено (все пак не е професионалист!), то няма ли грамотни съветници около него, та го подмамват така да се излага?
Вече и на децата е ясно, че е на дневен ред "енергийното саниране" на панелните сгради, ама "по нашенски" - да излъжем Брюксел, и "нашите хора" да гушнат пари от еврофондовете и съответните програми...
От известно време се тиражира откровена дезинформация по въпроса "кое колко струва" в санирането с цел "да се промият мозъците" на електората!
Нека си отговорим на един прост въпрос: Колко се плаща 1 м3 бетон за магистралите и как се е променила цената му от 3 години до днес?

"Дами и господа", "другарки и другари", абе с една дума "политици" - НЕ ВСИЧКИ ПАСАТ ТРЕВА!!!



winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-31 14:08 от iciltd.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 14:15:41
А би ли открехнал хората дето не гледат телевизия за какво става дума...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 14:43:52
avatar
Quote
iciltd
Докъде я докарахме!?
В едно от най-гпеданите предавания - "Панорама", премиерът да говори за панелното строителство откровени лъжи!!!
Ако на човека му е простено (все пак не е професионалист!), то няма ли грамотни съветници около него, та го подмамват така да се излага?
Вече и на децата е ясно, че е на дневен ред "енергийното саниране" на панелните сгради, ама "по нашенски" - да излъжем Брюксел, и "нашите хора" да гушнат пари от еврофондовете и съответните програми...
От известно време се тиражира откровена дезинформация по въпроса "кое колко струва" в санирането с цел "да се промият мозъците" на електората!
Нека си отговорим на един прост въпрос: Колко се плаща 1 м3 бетон за магистралите и как се е променила цената му от 3 години до днес?

"Дами и господа", "другарки и другари", абе с една дума "политици" - НЕ ВСИЧКИ ПАСАТ ТРЕВА!!!



winking smiley
Ици, това е прах в очите от премиера по съвет на Президента да има заместваща новина на провала на 33 годишния проект АЕЦ Белене.
Трябваше да има съпътстваща новина на която да се израдваме и която да задъвкаме.
Най ми е смешен Боко , че се загрижи и той за панелките. Щяли след 10 години да се наложи да ги бутат, ако не усвоим тези средства.
Аз съм сигурен, че моята панелка и не само моята ще стоят гордо извисени и 10 години след смърта и на двамата горецитирани.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 15:30:56
Абсолютно!
Просто строителният сектор си намери сериозно лоби в лицето на бившия министър (сега президент) и това са последиците...Но това лоби е само за големите фирми-4-5 в държавата.Другите ще им бачкат като подизпълнители за жълти стотинки.Но....винаги има едно НО...хората взеха да се осъзнават в какъв филм се опитват да ги вкара строителното лоби с това саниране.И точно на тоя пункт нещата няма да ги бъде.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 15:50:13
Quote
greenbul
А би ли открехнал хората дето не гледат телевизия за какво става дума...

Вижте видеото от 19:00 до 21:00 минута:

[bnt.bg]

winking smiley
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 15:58:07
Quote
панелообитателя САХИБ
Ици, това е прах в очите от премиера по съвет на Президента да има заместваща новина на провала на 33 годишния проект АЕЦ Белене.
Трябваше да има съпътстваща новина на която да се израдваме и която да задъвкаме.
Най ми е смешен Боко , че се загрижи и той за панелките. Щяли след 10 години да се наложи да ги бутат, ако не усвоим тези средства.
Аз съм сигурен, че моята панелка и не само моята ще стоят гордо извисени и 10 години след смърта и на двамата горецитирани.

Да направим една хипотеза: Предполагаме, че след 10 години ще паднат. Колко санирани блока смяташ, че ще има след 10 години?
Да ти кажа - единици. А какво става с цената на панелните? Най-вероятно купувачите ще се избият за тях? За жалост вече не си собственик, а човек с подкрив над глаавата. Но имаш успокоение, ще спестяваш от наеми.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 16:04:53
ИвоРадчо чули , че не 30% , а 100% спад имат панелните от снощи?
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 16:24:32
avatar
Quote
Върколак
Quote
панелообитателя САХИБ
Ици, това е прах в очите от премиера по съвет на Президента да има заместваща новина на провала на 33 годишния проект АЕЦ Белене.
Трябваше да има съпътстваща новина на която да се израдваме и която да задъвкаме.
Най ми е смешен Боко , че се загрижи и той за панелките. Щяли след 10 години да се наложи да ги бутат, ако не усвоим тези средства.
Аз съм сигурен, че моята панелка и не само моята ще стоят гордо извисени и 10 години след смърта и на двамата горецитирани.

Да направим една хипотеза: Предполагаме, че след 10 години ще паднат. Колко санирани блока смяташ, че ще има след 10 години?
Да ти кажа - единици. А какво става с цената на панелните? Най-вероятно купувачите ще се избият за тях? За жалост вече не си собственик, а човек с подкрив над глаавата. Но имаш успокоение, ще спестяваш от наеми.
И как точно няма да съм собственик, като имам нотариален акт за собственост бре странен /меко казано/ приятелю?
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 16:46:51
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Върколак
Quote
панелообитателя САХИБ
Ици, това е прах в очите от премиера по съвет на Президента да има заместваща новина на провала на 33 годишния проект АЕЦ Белене.
Трябваше да има съпътстваща новина на която да се израдваме и която да задъвкаме.
Най ми е смешен Боко , че се загрижи и той за панелките. Щяли след 10 години да се наложи да ги бутат, ако не усвоим тези средства.
Аз съм сигурен, че моята панелка и не само моята ще стоят гордо извисени и 10 години след смърта и на двамата горецитирани.

Да направим една хипотеза: Предполагаме, че след 10 години ще паднат. Колко санирани блока смяташ, че ще има след 10 години?
Да ти кажа - единици. А какво става с цената на панелните? Най-вероятно купувачите ще се избият за тях? За жалост вече не си собственик, а човек с подкрив над глаавата. Но имаш успокоение, ще спестяваш от наеми.
И как точно няма да съм собственик, като имам нотариален акт за собственост бре странен /меко казано/ приятелю?

Имаш, точно така. Затова ще те накарат да го разрушиш за собствена сметка. Нама с мойте данъци да ти събарят коптора я.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 16:52:22
avatar
Quote
Върколак

Имаш, точно така. Затова ще те накарат да го разрушиш за собствена сметка. Нама с мойте данъци да ти събарят коптора я.

Я, па тоя! Ти верваш ли си? Панеляка стои 60 години и ще си стои още 60. Такива димки заради АЕЦ-а от сегашното правителство минават и заминават, много и правителства ще си минат и заминат, но панеляка е вечен е ейclap:

А не те е грижа, че с моите и твоите данъци отидоха сред 1 милиард в едно блато!!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-03-31 16:58 от панелообитателя САХИБ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход