Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Не всички "пасат трева"!

Публикувано от iciltd 
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 18:42:33
Quote
salvador
Абсолютно!
Просто строителният сектор си намери сериозно лоби в лицето на бившия министър (сега президент) и това са последиците...Но това лоби е само за големите фирми-4-5 в държавата.Другите ще им бачкат като подизпълнители за жълти стотинки.Но....винаги има едно НО...хората взеха да се осъзнават в какъв филм се опитват да ги вкара строителното лоби с това саниране.И точно на тоя пункт нещата няма да ги бъде.
1+
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 19:05:05
Quote
панелообитателя САХИБ
Панеляка стои 60 години и ще си стои още 60.
Мое и да устиска.....ама ша става се по-грозен и грозен, нащърбен, със зловещо щръкнали железа.......ша тече отсекъде, ша вее, и огън да запалиш насред хола, от стените ша лъха студ.....а около панелните и в момента е чудо, ма тва е вече друга тема. Манталитет му викат.
Е тва ли е "умната къща" Сахибе?
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 19:14:31
Животът на панелите е няколко стотин години, но харата рядко оставят строежите да се саморазрушат. Вероятно след 80-100 години ще започнат да бутат някой блокове.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 19:39:49
Ролята на държавата е да следи хората да си поддържат жилищата. Такова чудо като тука, по Европа никъде няма да видите.
Естествено в България нищо не става по лесния начин. Трябва 10-тина деца да умрат по дискотеките за да забранят подобни заведения да се посещават от малолетни. Няколко души, трябва живи да бъдат оглозгани до кост за да се сетят за бездомните кучета. Така ще е и до първата паднала панелка, а тогава елате гледайте шоу - "Държавата да помага", или нашенския вариант на кой ми сра в гащите!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 20:26:46
avatar
Quote
darkside

Е тва ли е "умната къща" Сахибе?
Коя умна къща бре? Ако говориш за панеляка мислех да го продавам още миналата година, но след като бутнах един комин, установих, че това което казва др.Иванов е минимума за живот на панелните сгради! Не знам колко от вас са къртили бетон, но бетона на една от новите ми къщи, която още не съм достроил е като халва в сравнение с бетона на панелките. Не знам как са ги правили тези панелки на пара ли как ли, но бетона е по-корав от диамант. Къртач четворка отскачаше като топче за пинк понк от този бетон.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 20:32:57
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
darkside

Е тва ли е "умната къща" Сахибе?
Коя умна къща бре? Ако говориш за панеляка мислех да го продавам още миналата година, но след като бутнах един комин, установих, че това което казва др.Иванов е минимума за живот на панелните сгради! Не знам колко от вас са къртили бетон, но бетона на една от новите ми къщи, която още не съм достроил е като халва в сравнение с бетона на панелките. Не знам как са ги правили тези панелки на пара ли как ли, но бетона е по-корав от диамант. Къртач четворка отскачаше като топче за пинк понк от този бетон.
Освен това напоследък се убеждавам все повече, че др. Иванов е прав почти във всяко свое твърдение.Вие го бъзикахте преди време във форума, но ако знаете какви палати е сътворил на Сънито! Имаше един апартамент с асансьор. Мисля, че клиентите му са само от Росатом и Газпром.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 21:09:32
Никой не оспорва здравината на бетона. Проблемът са връзките. Ако се разбият панелите и се повторят заварките и 100 години могат да изкарат, при изолация, сменени щрангове и оправени покриви.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 22:52:36
Масовите течове в панелните апартаменти са от баните,не от шрангове и покрив.Там ще трябва наистина всичко да се разбие,да се хидроизолира по ъглите и да се направи наново...ако ще се прави както трябва.Разбиването е най-голямата хамалогия в един ремонт.
Re: Не всички "пасат трева"!
31-03-2012 - 22:59:47
avatar
Quote
salvador
Масовите течове в панелните апартаменти са от баните,не от шрангове и покрив.Там ще трябва наистина всичко да се разбие,да се хидроизолира по ъглите и да се направи наново...ако ще се прави както трябва.Разбиването е най-голямата хамалогия в един ремонт.
Салвадоре, да те попитам докато си на линия. Знам, че със строителство се занимаваш. Покриви прайш ли?
Re: Не всички "пасат трева"!
01-04-2012 - 00:19:09
Не се занимавам със строителство.Доста далеч съм от него.При мен строителстовто "идваше" чат-пат преди кризата под формата на внос,договори,митница и е такива неща.Т.е. само на хартия.После вече съвсем спря да идва.Не,че е някаква загуба.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход