Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 22:09:26
avatar
Quote
149лв./м2
Влогар Дъноров намери имот за инвестиция. Продавачът трябва само 6000 от 88К да свали и Дъноров е решил да му брои кеша.
Навремето дичо и камелия и на Валсодар казваха, че никога нямало да купи пък то какво се оказа?

И така: Дъноров се надява скоро да премине в лагера на купилите с 6% доходност. До скоро.
Успех Веско Дъноров! И да почерпиш най-сетне , не само да се скатаваш! Бъзикам се !:]
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 22:26:49
avatar
Дъноров , ако не помните си купи вече имот с помощта на Миранди :-)
Моля модератора да закрие темата :-)
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 23:00:32
Е защо така бе Миранди? Тъкмо започна да ми ставаш симпатичен, че ръчкаш колегите ти. Добре де, нека на твоето да е. Нека закрият темата.
Дъноров току що говори с брокера продаващ имота и брокера не забрави да предупреди Дъноров за по 3-те% от страните. Дъноров обаче си каза цената и рече "предложението е валидно до седмица, като оглед мога да направя на 6ти април най-рано". Да видим дали ще трябва Дъноров да резервира билет за самолета или не.

ПП. Дъноров е силно впечатлен, че брокера ползва скайп и беше в състояние в 23.00 (БГ време) да даде пълна информация + обещание за контрапредложение до 2 дни. Та да видим ще става ли Дъноров мастит хазяин...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-28 23:05 от 149лв./м2.
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 23:11:53
avatar
Quote
149лв./м2
Е защо така бе Миранди? Тъкмо започна да ми ставаш симпатичен, че ръчкаш колегите ти. Добре де, нека на твоето да е. Нека закрият темата.
Дъноров току що говори с брокера продаващ имота и брокера не забрави да предупреди Дъноров за по 3-те% от страните. Дъноров обаче си каза цената и рече "предложението е валидно до седмица, като оглед мога да направя на 6ти април най-рано". Да видим дали ще трябва Дъноров да резервира билет за самолета или не.

ПП. Дъноров е силно впечатлен, че брокера ползва скайп и беше в състояние в 23.00 (БГ време) да даде пълна информация + обещание за контрапредложение до 2 дни. Та да видим ще става ли Дъноров мастит хазяин...
А защо ще става Дъноров мастит хазяин? Моят герой имаше идея да чака 149ЛВ. на йелоу павета!winking smiley Забрави ли?
Само ми кажи Дъноров в България ли ще купи??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-28 23:15 от панелообитателя САХИБ.
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 23:15:35
avatar
Едното не изключва другото.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 23:22:11
Дъноров, освен ако не става въпрос за някакъв магазин, силно се съмнявам че апартамент за 50 К ще можеш да му вземеш 400 Е наем.
Остави 400, ами и 200 Е пак ме съмнява.
Ако не си в Бг първо се поинтересувай какви са наемите, да не се изненадаш неприятно.

Аз например може да не съм прав, но кюфтетата без лук не ги одобрявам !
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 23:34:52
Дъноров, освен ако не става въпрос за някакъв магазин, силно се съмнявам че апартамент за 50 К ще можеш да му вземеш 400 Е наем.
Остави 400, ами и 200 Е пак ме съмнява.
Ако не си в Бг първо се поинтересувай какви са наемите, да не се изненадаш неприятно.

=============================================================

Който търси, рано или късно -намира.
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
02-04-2012 - 12:35:12
Понеже писах, че Дъноров намери това което търси, ще ви информирам за хода на събитията. Дори съм решил да поканя някой от съфорумците на изповядването на сделката ако се стигне до там. И така: По телефона брокерът на продавача ме осведоми, че му дължа 3% при евентуална сделка, затова реших да му приложа наказанието "Прескочи брокер" както от моя страна, така и от страна на продавача. Днес или утре сестра ми ще отиде на място в сградата да разучи кой е собственика и да намериме негови координати за връзка. 3-те % ги обещах на сестра ми...
Ще ви държа в течение за хода на нещата...
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
02-04-2012 - 14:05:58
Абе лудко, не се ли умори да си говориш сам ?
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
02-04-2012 - 14:15:08
avatar
Quote
149лв./м2
Дори съм решил да поканя някой от съфорумците на изповядването на сделката ...
Според мен трябва да поканиш 1.9, Големо жувотно, Гладен брокер, шльокера и Невидимко:}:}:}:}:}:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход