Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:

Публикувано от 149лв./м2 
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
26-03-2012 - 22:26:07
avatar
Quote
r_stoma
П.С. Офиса е с 60м2 застроена плош, 85м2 с обшите части. Сградата е от 86та година, с идеа лни части от земята и парко място.

Нали знаеш, че през 86г. такъв номер нямаше!
Или е 60кв.м. с едиколко си % върху 1000, общи части, или 85кв.м. пак с едиколко си общи части.smiling smiley
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
26-03-2012 - 22:28:43
avatar
Знаех си, че ще дойдеш на моето, колежке :-)))
Заплатите, както казваш не растат....
Безработицата се увеличава...
Дай да сме добри....и да не увеличаваме и лихвите по кредитите....
Ама дори и с настоящите,...колко време още народа ще издържи ????
И по твоята логика...хайде и те....имотните, при нас на кофите.....
И тогава хем ще си имаме мноооо празни имоти, хем ще си имаме и мноооо празни кофи....
Щото всичкото боклук ще изяждаме....
Това ли искаш да ни кажеш ????
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
26-03-2012 - 22:40:37
Quote
149лв./м2
Ако цената е примерно 50К евро, то безпроблемно да мога да вземам нето наем 400 евро, съответно при цена 100К - наем 800 евро.
Апартамент, в сграда ново строителство, южни райони, център, Изток, Изгрев, Бояна.
от 1 до 3% комисион съм навит да платя, но посредника трябва да работи само моя интерес и да свали колкото се може повече от офертната цена. (колкото повече отбив от цената, толкова повече %комисион)

Валсодаре, ти купи скоро би ли пуснал малко повече инфо на л.с.? (Ако не е тайна де)

Ако междувременно ти се обадят за апартамент в Изток, Лозенец, Дианабад, или друг читав квартал в околност, прератими ми ги. Наемът може да е наполовина и цента да е с 10-15% отгоре, но да е с две спални и отделна кухня, да има гараж или паркирането да е възможно в близост.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
26-03-2012 - 23:25:32
avatar
Quote
greenbul
Quote
149лв./м2
Ако цената е примерно 50К евро, то безпроблемно да мога да вземам нето наем 400 евро, съответно при цена 100К - наем 800 евро.
Апартамент, в сграда ново строителство, южни райони, център, Изток, Изгрев, Бояна.
от 1 до 3% комисион съм навит да платя, но посредника трябва да работи само моя интерес и да свали колкото се може повече от офертната цена. (колкото повече отбив от цената, толкова повече %комисион)

Валсодаре, ти купи скоро би ли пуснал малко повече инфо на л.с.? (Ако не е тайна де)

Quote
greenbul
Ако междувременно ти се обадят за апартамент в Изток, Лозенец, Дианабад, или друг читав квартал в околност, прератими ми ги. Наемът може да е наполовина и цента да е с 10-15% отгоре, но да е с две спални и отделна кухня, да има гараж или паркирането да е възможно в близост.

За Дианабад, панел на първи или последен етаж, в разбито състояние, може и да се спазариш.
Ама, за тухла и гараж..............чакай да станат по 149 долара на жълтите павета и действай.:]
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
27-03-2012 - 00:02:21
Quote
камелия
Quote
greenbul
Quote
149лв./м2
Ако цената е примерно 50К евро, то безпроблемно да мога да вземам нето наем 400 евро, съответно при цена 100К - наем 800 евро.
Апартамент, в сграда ново строителство, южни райони, център, Изток, Изгрев, Бояна.
от 1 до 3% комисион съм навит да платя, но посредника трябва да работи само моя интерес и да свали колкото се може повече от офертната цена. (колкото повече отбив от цената, толкова повече %комисион)

Валсодаре, ти купи скоро би ли пуснал малко повече инфо на л.с.? (Ако не е тайна де)

Quote
greenbul
Ако междувременно ти се обадят за апартамент в Изток, Лозенец, Дианабад, или друг читав квартал в околност, прератими ми ги. Наемът може да е наполовина и цента да е с 10-15% отгоре, но да е с две спални и отделна кухня, да има гараж или паркирането да е възможно в близост.

За Дианабад, панел на първи или последен етаж, в разбито състояние, може и да се спазариш.
Ама, за тухла и гараж..............чакай да станат по 149 долара на жълтите павета и действай.:]

Отдавна си извън бизнеса май. Това което описваш вече се предлага за 40-45 000 евро. Това което търся може да се спазари за около 75 000 евро. Когато стигне около 55-60 000 мисля, че цената е справедлива. Въпрос на време.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
27-03-2012 - 00:10:18
avatar
Quote
камелия

За Дианабад, панел на първи или последен етаж, в разбито състояние, може и да се спазариш.
Ама, за тухла и гараж..............чакай да станат по 149 долара на жълтите павета и действай.:]

Quote
greenbul
Отдавна си извън бизнеса май. Това което описваш вече се предлага за 40-45 000 евро. Това което търся може да се спазари за около 75 000 евро. Когато стигне около 55-60 000 мисля, че цената е справедлива. Въпрос на време.

Може и да съм, но офертите все още са достъпни за всички, та можеш и ти да ги видиш.
Аз вече го направих.:]
Всичко е въпрос на време............продължителността на живота също.
Ти, на колко години стана?:]
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
27-03-2012 - 00:12:35
Порутен панел:

3-СТАЕН
41 990 EUR (559.86 EUR/кв.м)
град София, Дианабад
Квадратура: 75 m2
Етаж: 1-ви

ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОГОВАРЯНЕ НА ЦЕНАТА!!! - демек за 10% отстъпка или около 38 000 ръка ще ти целуват

Нормално жилище:

3-СТАЕН
75 599 EUR (646.14 EUR/кв.м)
град София, Дианабад
Квадратура: 117 m2
Етаж: 4-ти

Нужен му е спад от 20% за достигане на приемлива цена.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 10:51:16
Quote
камелия
Quote
r_stoma
П.С. Офиса е с 60м2 застроена плош, 85м2 с обшите части. Сградата е от 86та година, с идеа лни части от земята и парко място.

Нали знаеш, че през 86г. такъв номер нямаше!
Или е 60кв.м. с едиколко си % върху 1000, общи части, или 85кв.м. пак с едиколко си общи части.smiling smiley

Ками, Ками, все поправяш хората. Каква е тази мания незнам. Никъде не съм коментирал как е записано в нот. акт. 86та сградата беше с един собственик - соц. предпиятие с няколко подразделения. 92-93та беше направено едно площоразделяне и се обособиха няколко отделни имота. По-късно се направи още едно площоразделяне 2001-2002г. на по-малки обекти. И като участник в него знам колко са общите части като м2. А иначе в нит. акт си пише застроената площ с % от общите части на сградата и земята. Какво променя това в историята незнам. Ще те помоля да не се заяждаш с всички и за всичко, от любов към заяждането - няма смисъл.
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 11:02:10
avatar
Quote
r_stoma
Quote
камелия
Quote
r_stoma
П.С. Офиса е с 60м2 застроена плош, 85м2 с обшите части. Сградата е от 86та година, с идеа лни части от земята и парко място.

Нали знаеш, че през 86г. такъв номер нямаше!
Или е 60кв.м. с едиколко си % върху 1000, общи части, или 85кв.м. пак с едиколко си общи части.smiling smiley

Ками, Ками, все поправяш хората. Каква е тази мания незнам. Никъде не съм коментирал как е записано в нот. акт. 86та сградата беше с един собственик - соц. предпиятие с няколко подразделения. 92-93та беше направено едно площоразделяне и се обособиха няколко отделни имота. По-късно се направи още едно площоразделяне 2001-2002г. на по-малки обекти. И като участник в него знам колко са общите части като м2. А иначе в нит. акт си пише застроената площ с % от общите части на сградата и земята. Какво променя това в историята незнам. Ще те помоля да не се заяждаш с всички и за всичко, от любов към заяждането - няма смисъл.

Съжалявам, ако си го приел като заяждане.
Обърнах ти внимание, с мисълта, че са те подлъгали да платиш цели 25кв. общи идеални части, сметнати като реални.
Което си е цяла стая.
Не се заяждам, а защо ти така го приемаш и какъв смисъл виждаш, не знам.
Re: Влогар Дъноров търси имот за инвестиция със следните изисквания:
28-03-2012 - 21:55:11
Влогар Дъноров намери имот за инвестиция. Продавачът трябва само 6000 от 88К да свали и Дъноров е решил да му брои кеша.
Навремето дичо и камелия и на Валсодар казваха, че никога нямало да купи пък то какво се оказа?

И така: Дъноров се надява скоро да премине в лагера на купилите с 6% доходност. До скоро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход