Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За сюрреализма на офертните цени и най-пазената Голяма Тайна на какви реални цени (с каква отстъпка в %) се сключват сделки в момента!

Публикувано от darkside 
Жоре, това за колко време се е случило, всичките тия сделки? Иначе цените ми се струват само малко по-ниски от на другия пазар, а като сложиш и другите разходи за такси, ремонти и прочие, разликата няма да е фрапираща.
Правилния въпрос е "преди колко време" щото освен тва става дума за разбити тотално от ядосания ипотекар имоти. Ти виждал ли си апартамент отнет от банка как изглежда след торнадото?
Не съм виждал. И не винаги има торнадо, само ако извадиш късмет.
Е то за това трябва да се включи и риска от "торнадо" в предлаганата цена. Иначе гледам, че са посочени главно продажби от панели в крайни (или непредпочитани) квартали. Явно на хубави места и добри имоти просто липсват (или по-точно статистика) в търговете.

P.S. връзка и към имотите с повече данни ТУК
Quote
darkside
Правилния въпрос е "преди колко време" щото освен тва става дума за разбити тотално от ядосания ипотекар имоти. Ти виждал ли си апартамент отнет от банка как изглежда след торнадото?

От 2011 - та година. Статията е с линкове и можеш да видиш всеки имот, кога е продаван.
Хънтаре има и отразени сделки в Изток, Гео Милев, център и т.н.
Съгласи се, че е нормално в Люлин да са повече, все пак там броя на имотите е по - голям от другите райони.
Двустаен в панелните квартали е 21/2Е в момента. До толкова се наддава.
jores и сега е интересна статистиката. Все пак талпата купува такъв вид жилища. Понеже се губи сегмента който мен ме интересува малко негодувам, но няма проблеми.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-21 10:37 от hunterA.
И отмен малко инфо. Тристаен офериран дълго на 55 000 продаден за 43 000 преди 2 месеца ...
Quote
palamud
И отмен малко инфо. Тристаен офериран дълго на 55 000 продаден за 43 000 преди 2 месеца ...

100% панел, айде на бас.
Quote
Imotko
Quote
palamud
И отмен малко инфо. Тристаен офериран дълго на 55 000 продаден за 43 000 преди 2 месеца ...

100% панел, айде на бас.

Ако е панел, това е сделката на живота на този брокер. Два етажа над мен се продаде 4-стаен стара тухла (единична) за 60 000 през миналата година. А новият собственик сега се оплаква, че се е набутал. Имало вече и по-добри оферти...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход