Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лакомите собственици...

Публикувано от Продавач 
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 11:17:17
Частно лице съм и продавам апартамент от 2001г. в престижен квартал на средната цена за кв.м обявена за този квартал. Лакоми ли сме?
Re: Въпрос към Иво
20-07-2006 - 11:28:31
ако е удобно тук да го задам smiling smiley

Беше споменал, че ще ходиш на Слънчев бряг (ако не се лъжа). Моля, сподели някои впечатления, може и в темата за Несебър в обща дискусия, че май не е тук мястото smiling smiley
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 11:41:38
аз също съм от НЕ бързащите купувачи ... имам жилище, ако излезе нещо хубаво на разумна цена - ок, мое е! факт е че за 3 месеца направих над 40 огледа, като съм избягвала току що построените сгради, факт е, че жилище което струваше 90 000 евро, сега ми се предлага за 85 000, факт е че всеки мисли, че с влизането в ЕС (ако стане) ще удари джакпота с продаване на един апартамент, факт е и обаче че не може цените в София да са като в тези в Прага, Париж, Мадрид и т.н.
Zico

20-07-2006 - 12:57:04
аз , ти казваш следното " факт е и обаче че не може цените в София да са като в тези в Прага, Париж, Мадрид и т.н. "

Бъркаш не сама ,че може ами и нашите ще са по-високи , само веднъж да влезем !
Ти да си чувал за българското кисело мляко, за българската шевица , за Васил Левски, за чистото и девствено черноморие, за нашата безумно чиста и красива столица, за трудолюбието и гостоприемството на българите , за икономическите перспективи след приема ни в ЕС , за красивите български жени !!!
Не си чувал ?!
Еми това е световен факт !!!
P.s. май само последното е вярно, но нищо .

Ще продаваме не само по-скъпо , ами даже двойно !
ха,ха,ха


Иво
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 13:11:46
Джоан,
да ти кажа на слънчев бряг на мен ми хареса като цяло.Проучих всичко каквото ме интересуваше.Предполагам ти се интересуваш от броя на летовници,обстановка и т.н.Ами щом си била в Несебар да ти кажа и аз отскочих,не е голяма разликата.Не е вярно че на плажа няма къде да легнеш и т.н.Шумничко е,но като във всеки курорт,аз бях в сравнително луксозно апартаментно комплексче,което беше запълнено на 90%.Общо взето си заслужава да се инвестира,особено сега защото няма кушувачи,има паника от пренаселеност и строителите са склонни на отстъпки до 15% дори!
Ако всема нещо там ще си го ползвам и аз ,които каквото и да говори на Слънчев бряг никак не е лошо.
Цирка е пъленsmiling smiley)
20-07-2006 - 13:38:48
avatar
Но за съжаление в цирка някак си са по-изискани нещата...тук в имотите малко отиват на към простотия нещата smiling smiley
А колекцията от бисери може да се помести в няколко тома :} Страшното е че никой не си взима поука, а всеки си е темерут по свое му.

"Абе като не го иска този ще ми го купи друг ...за всеки кораб си има пътник!"
Нищо подобно някой кораби изобщо не са коарби, а пробити корита и ще потъват докато на "капитана" не му дойде акъла... smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 13:41:04
avatar
Аз много си харесвам и тази темичка: [forum.imoti.net]


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 14:09:14
Продавач, горепосочената тема ти си я отворил; има си хас да не я харесваш!
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 14:12:53
avatar
И ти си прав, но всъщност събирам мненияsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
20-07-2006 - 14:30:27
Ааа, хитър си като хлебарка smiling smiley
Народопсихологията изучаваш значи.
Дерзай!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход