Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лакомите собственици...

Публикувано от Продавач 
Re: Лакомите собственици...
30-08-2006 - 23:21:30
avatar
Просто се оядоха.Ниви,които не са давали някакъв свесен добив,сега са в регулацията на града и независимо,че статута им е "земеделски земи",и че реститутите една стотинка не са платили за тях,сега струват все повече....
Днес един реститут обясни стратегията-аз си продавам имота,пък този,дето иска да го купи,да си провери за какво е определен-няма аз да се набутвам с цели 26лв.,за да подам запитване в ДАГ. confused smiley
Re: Лакомите собственици...
31-08-2006 - 08:15:03
avatar
smiling smiley Е какво - правим услуга на човека пък след време той сам ще стигне до извода, че цената е висока и ще я свали. Ами познат е човека и иска ние да се заемем. На другите отказваме не можем на всички да правим услуги winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
31-08-2006 - 09:25:24
Е няма що - голяма услуга му правитеsmiling smiley Не се ли замисляш, че ако всички му откажат при тези цени да му рекламират имота, че може да му светне лампичката, че цената е много висока.
Re: Лакомите собственици...
31-08-2006 - 09:33:23
Ами на него му се струват малко, защото не знае как да изкарва пари. В крайна сметка какво са 1млн. евро ако не можеш да ги управляваш правилно? Къща за половим милион, два лъскави автомобила, няколко екзотични екскурзии и парите свършватsmiling smiley Господин за един ден.
was
Re: Лакомите собственици...
31-08-2006 - 10:21:53
[imoti.net] :crazy:

No comment.
:}
was
Re: Лакомите собственици...
31-08-2006 - 10:42:45
Една проста сметка показава за горната оферта показва, че при сценарии отдаване под наем за да се получи възвращаемост от около 10% цялата сграда трябва да се отдаде на около 28-30евро/м2.
За сценарии продажба - около 2800Евро/м2. Незнам дали има някой който би дал тези пари, вие кажете, още повече ако парцелчето се намира по-близо до Лъвов мост отколкото до халите...
Re: Лакомите собственици...
01-09-2006 - 12:43:06
avatar
Аз се замислям и именно за това отказвам на всички други, но когато някой е 100% убеден в това, което казва и аз не мога да го убедя с думи и налични факти - на него му трябва време и още налични факти за да се съгласи и това скоро ще стане.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
13-07-2009 - 08:28:22
avatar
Аз не бях ли писал само теми в които се било казвало, че цените само щели били да растат и никога нямало да падат? А май не било така? *yes* *yes* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Лакомите собственици...
13-07-2009 - 09:24:26
Quote

Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз не бях ли писал само теми в които се било
> казвало, че цените само щели били да растат и
> никога нямало да падат? А май не било така?
>
> Автоматичен подпис:
>
> Продавач и подогодина ще е тук, но вие дали ще се
> показвате тогава незнам Те си знаят за кои говоря

Мисля, че си от онзи тип хора, които живеят в някаква перманентна приказка. С измислени светове и измислени персонажи. Пишеш това, което Искаш да се случи, а не това, което Наистина се случва.

Когато продаваш свой имот, искаш другите също да продават, но по-евтино, за да се чувстваш добре.
Когато продаваш чужди имоти, искаш цените само да катерят, за да запазиш статуквото и благоденствието си. Реагираш остро на всяка прогноза, която не ти е изгодна, сякаш човекът който я прави я е предизвикал.

И когато твоят измислен свят се сблъска със суровата действителност и се наложи да затвориш крила и да се приземиш, си крайно обиден на всички и смяташ, че го правят нарочно за да ти развалят рахата.

Аз помня историята на твоите подписи и смятам, че със сегашният не си постигнал някакъв прогрес, освен употребата на "подогодина" и "незнам", което е интересен поглед и тълкуване на синтактичните правила.

Ти си интересна личност, но мисля, че си сгрешил бранша...
Re: Лакомите собственици...
13-07-2009 - 19:26:09
Лакомите собственици да цакат предварително кинти ..на брокера АНИ ..като си обяваява пръчките за продан.. :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход