Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 08:47:13
avatar
Quote
drakkar
Quote
имотен
Тука адреса го крият като мишки нашите брокери, да не им откраднат сделката.
--------------
И според теб това не е правилно, така ли мишок ?

Такова прескачане и надскачане за "комисионнаТА", чак ставате смешни.
Не разбрахте ли, че на пазара няма място и за половината останали агенцийки.

Не е смешно, агенциите в България работят съобразно условията.
Смешно е когато дадена агенция посочи точен адрес и ти отиваш на посоченото място да оглеждаш, да се пазариш и да покажеш колко си умен, хитър, голям, велик, извисен и т.н. Примера с къщата който бях посочил дори се продаваше без комисион, но това не го бях обявил. Един тарикат от две години ми праща на мейла няколко парцела с молба за съдействие за продажба, допускам че праща и на десетки други агенции. Този пич след оглед на къщата на място (без мен) ми заявява категорично че той е намерил имота и той ще е купувача, дори посочи "неговата" си цена на която ще стане собственик. Е, не стана на неговото, тръгна си с увиснал нос. След това този наглец продължава с мейлите да му съдействам за продажба на поляните му.
А кажи, кое е смешното.
В момента имам два ключа от апартаменти, не посочвам точния адрес, защото само си усложнявам живота.
Имотите пак са без комисион, но това пак не го обявявам. Така се виждат сериозните купувачи.
А вие все - комисиона, адреса, комисиона, адреса, само това знаете!
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 10:04:24
avatar
Quote
Imotko
Ха-ха, купувач, моля ви се, представете си, купувач. И какво купуваш, краставици и домати ли?

Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н. Свиквайте с новата реалност !

Относно агенцийките - мисля, че е крайно време да се въведат регулации, лицензи и ясни правила, които да се спазват.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 10:19:14
Quote
drakkar
Quote
Imotko
Ха-ха, купувач, моля ви се, представете си, купувач. И какво купуваш, краставици и домати ли?

Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н. Свиквайте с новата реалност !

Относно агенцийките - мисля, че е крайно време да се въведат регулации, лицензи и ясни правила, които да се спазват.

Особено ми харесаха това за "правещ си сметката" и "до последната стотинка", такъв купувач с такова изкривено мислене няма как другояче да го нарека освен "пълен цървул".
Такъв купувач няма, това не е купувач, това са празни приказки. Истината на реалния пазар е съвсем различна, няма нищо общо с форумните ви фантазии.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 10:35:31
avatar
Quote
Imotko
Quote
drakkar
Quote
Imotko
Ха-ха, купувач, моля ви се, представете си, купувач. И какво купуваш, краставици и домати ли?

Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н. Свиквайте с новата реалност !

Относно агенцийките - мисля, че е крайно време да се въведат регулации, лицензи и ясни правила, които да се спазват.

Особено ми харесаха това за "правещ си сметката" и "до последната стотинка", такъв купувач с такова изкривено мислене няма как другояче да го нарека освен "пълен цървул".
Такъв купувач няма, това не е купувач, това са празни приказки. Истината на реалния пазар е съвсем различна, няма нищо общо с форумните ви фантазии.


имотко, все още си във фазата на отричането. Закъсняваш ! Банките в Европа ще изсипят на пазара жилища за 2,5 трилиона евро следващите 2-3 години. Къде мислиш ще отидат цените ?
На първа страница в тази тема има поместена обява за апартамент в Чикаго. 100 хил български ЛЕВА. В Чикаго. И се нанасяш да живееш. И не е хол - бокс.
Както ви казах, свиквайте. Такива като мене ще са клиентите ви. Уважавайте ги, те винаги имат право / дори, когато грешат :] /.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 10:42:01
Quote
Imotko
Quote
drakkar
Quote
Imotko
Ха-ха, купувач, моля ви се, представете си, купувач. И какво купуваш, краставици и домати ли?

Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н. Свиквайте с новата реалност !

Относно агенцийките - мисля, че е крайно време да се въведат регулации, лицензи и ясни правила, които да се спазват.

Особено ми харесаха това за "правещ си сметката" и "до последната стотинка", такъв купувач с такова изкривено мислене няма как другояче да го нарека освен "пълен цървул".
Такъв купувач няма, това не е купувач, това са празни приказки. Истината на реалния пазар е съвсем различна, няма нищо общо с форумните ви фантазии.
Имотко впечатлих съ шъ знайш от те тъва мнение.Разбрах че купувачите сме цървули.А какви да наречем продавачите които продава тотален коптор на тройна цена посъветвани от .......брокер.И какви да неречем хора които искат 6000 евро за две разходки до едно място.Ти определи.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 15:29:30
Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н.
--------------
Нищо общо с профила на купувача, това е профила на цървула.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 15:33:11
avatar
Quote
имотен
Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н.
--------------
Нищо общо с профила на купувача, това е профила на цървула.


имотния, би ли направил профил на потенциалния купувач през твоето виждане ?!

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 15:56:03
Не намирам нито една причина да ти разказвам що е то купувач, само ще кажа, че тук няма такива. Тук сте ревльовци, комплексари и сривльовци.Купувачите не реват по форумите, те просто купуват.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 16:27:58
Quote
drakkar


имотко, все още си във фазата на отричането. Закъсняваш ! Банките в Европа ще изсипят на пазара жилища за 2,5 трилиона евро следващите 2-3 години. Къде мислиш ще отидат цените ?
На първа страница в тази тема има поместена обява за апартамент в Чикаго. 100 хил български ЛЕВА. В Чикаго. И се нанасяш да живееш. И не е хол - бокс.
Както ви казах, свиквайте. Такива като мене ще са клиентите ви. Уважавайте ги, те винаги имат право / дори, когато грешат :] /.

Ха, ха, ти с Щатите ли даваш пример???? Запомни добре, БГ-то НИКОГА няма да стане като Щатите!! Нито бензина ще стане на половин цена както е там !! Нито заплатите ще са по десет. Тези апартаменти са САМО за американци там, ти къде се слагаш??? Като получиш наследство може да събереш пари да си земеш нещо в БГ-то !! Важното е да консумирате възможно най малко и да ползвате само най необходимото за поддържане на живота!! Не купувайте !! Свивайте се!! Мръзнете на студа, за да икономисате от ток !! Живейте под наем за да икономисате от вноски !!! И гледайте да ядете малко, здравословно е !!
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 16:34:26
avatar
Quote
имотен
Не намирам нито една причина да ти разказвам що е то купувач, само ще кажа, че тук няма такива. Тук сте ревльовци, комплексари и сривльовци.Купувачите не реват по форумите, те просто купуват.

Казваш купуват. Не ги бърка цената, тъй де, те пари нямат, ама банките дават. И плащат колкото им кажат.
Сладка лихва
Ей го купувача, за който винаги ще мечтаете, ама беше 2007. Хубави времена бяха, а броките !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход