Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 18:35:42
avatar
Quote
drakkar

Ами профила ми отговаря на новия български купувач - ценящ парите, правещ си сметката, отричащ кредитите, особено ипотечните, стиснат, изискващ качество, пазарящ се до последната стотинка, неготов на покупка "на всяка цена", изчакващ и т.н. Свиквайте с новата реалност !

Относно агенцийките - мисля, че е крайно време да се въведат регулации, лицензи и ясни правила, които да се спазват.

В огромна грешка си, но как да го знаеш, като никога не си бил потенциален купувач?
Между човек, правещ си сметката, но имащ способност да изкарва пари и знаещ всичко за търговията, в частност с недвижимите имоти и тъпо селско парче, нямащо понятие от материята, има огромна разлика.
Ти решаваш в коя група си.:]
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 18:38:29
перо това е забранено от регулатора в случая БНБ. а бакб немаше дъщерно дружество а са посестрими с реал естейт фонда тоест имат един собственик. а понеже са хитри от бакб затова имат лоши кредити 64% при средно 22% за системата и са пред фалит. акциите им от 103лв. преди 4 години сега са по 4лв
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 18:50:39
Quote
nradev
перо това е забранено от регулатора в случая БНБ. а бакб немаше дъщерно дружество а са посестрими с реал естейт фонда тоест имат един собственик. а понеже са хитри от бакб затова имат лоши кредити 64% при средно 22% за системата и са пред фалит. акциите им от 103лв. преди 4 години сега са по 4лв

Случаят мисля че беше за голям терен от 30 дка в Пловдив където БАКБ се явяваше и продавач, и ЕДИНСТВЕН КУПУВАЧ на имота. Дотам беше брутално, че даже не се и опитаха да го замаскират. И това ще става масово. Тия забрани от БНБ не вършат никаква работа. Да не говорим, че няма по фалшиво нещо от измислените търгове. В крайна сметка имота винаги отива в ръцете на този, който е предопределен. За това са подставените лица. А и със сигурност закона ще го променят в полза на банките, когато му дойде времето разбира се, още е рано. Или поне ще оставят вратичка, която да се ползва.


ПП: А между другото това за акциите на БАКБ е част от играта на Цв.Бориславова, която като мажоритарен собственик на банката от над 50% се опитва да придобие пълна собственост изкупувайки акциите от миноритарните собственици на минимална цена.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-06 18:56 от PER0.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 19:01:01
не Перо това не е конспирация а си е реална пазарна цена на акциите



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-06 19:01 от nradev.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 19:07:56
Quote
nradev
не Перо това не е конспирация а си е реална пазарна цена на акциите

Наричай го както си искаш, Цветелина Бориславова ще стане едноличен собственик на "фалиращата" БАКБ. А тя е... не е коя да е .., нали знаеш...
ЦЪК
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 19:12:35
avatar
Quote
drakkar
Казваш, купуват. Не ги бърка цената, тъй де, те пари нямат, ама банките дават. И плащат, колкото им кажат.
Сладка лихва
Ей го, купувача, за който винаги ще мечтаете, ама беше 2007. Хубави времена бяха, а броките? !

Хубави бяха за всички, но си толкова късоглед и толкова повърхностен, та не можеш да стоплиш.
Сега времената са лоши, пак за всички, та ти също като преди, нямаш възможност за нищо, освен за един минимален наем.
А, за това, какъв купувач мечтаем, идея нямаш- просто не си в групата на купувачите, а фантазиите ти са далеко от реалността.:]
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 20:24:00
avatar
Quote
камелия

нямаш възможност за нищо, освен за един минимален наем.
]

Не се подигравай на тези дето нямат възможност аз собствено жилище. Такива като мен и теб мислим за други имоти, защото ги имаме или планираме да ги придобием, но хората /особено тези със семейство и деца/ да се местят от квартира на квартира, да не мислиш, че им е лесно?:cry:
Особено като влязат във възраст. Те затова са най-чувствителни и най-много се връзват, заради факта, че няма да дочакат мечтаните или сънувни от тях цени. Фатално е, защото те мечтаят за първо жилище в град, не за някоя виличка или хасиенда. Аз ги разбирам. Безисходицата, безсилието и безнадежността водят до изкривено мислене и обременено съзнание.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 20:31:06
ами тя днес цената е 3,888 така че 4 лв. си е справедлива цена. не виждам конспирация. това е търгово предложение ако искаш може и да не продадеш ама ако си ги държиш и свалят акциите от борсата са си вечно твои



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-06 20:41 от nradev.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 20:32:27
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ

Не се подигравай на тези дето нямат възможност аз собствено жилище. Такива като мен и теб мислим за други имоти, защото ги имаме или планираме да ги придобием, но хората /особено тези със семейство и деца/ да се местят от квартира на квартира, да не мислиш, че им е лесно?:cry:
Особено като влязат във възраст. Те затова са най-чувствителни и най-много се връзват, заради факта, че няма да дочакат мечтаните или сънувни от тях цени. Фатално е, защото те мечтаят за първо жилище в град, не за някоя виличка или хасиенда. Аз ги разбирам. Безисходицата, безсилието и безнадежността водят до изкривено мислене и обременено съзнание.

Не се подигравам, а се опитвам да му помогна. Защо да си губи времето да убеждава хора във форум, колко е е велик и богат, вместо да се замисли за по- съществените неща?
1.9
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 21:36:12
Мааалиии, Баба камелия пак сбърка дамските превръзки с памперса.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход