Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 21:40:50
avatar
Quote
1.9
Мааалиии, Баба камелия пак сбърка дамските превръзки с памперса.

И така да е, пак не мога да те стига!
Поне знам и помня коя съм, а не разговарям със себе си, пишейки под няколко ника!
Нито си търся и намирам секс- партньори от моя пол, в нета.:]
1.9
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 21:48:58
По-малко нерви и по-споко, кухо лейко. Естествено инфаркт няма как да те фане - той тъпи не фаща. А емотниконите са признак на друго.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 21:52:55
avatar
Quote
1.9
По-малко нерви и по-споко, кухо лейко. Естествено инфаркт няма как да те фане - той тъпи не фаща. А емотниконите са признак на друго.

Хи,хи!
Що не си видиш броя теми, псувни и закани?
Май, не само си нервен, ами нещата са по- сериозни.........:]
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
06-02-2012 - 21:53:35
avatar
Стига глупави обиди и полемики, кажете нещо по темата. Защо в щатите намериха баланса и даже имоните цени растат след голямата депресия?
Как стопиха безработицата? Как отново осигуриха потребление? Мисля, че Борисов трябва денонощно да е на курс по икономика при Обама.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 08:27:39
avatar
Quote
камелия
Quote
панелообитателя САХИБ

Не се подигравай на тези дето нямат възможност аз собствено жилище. Такива като мен и теб мислим за други имоти, защото ги имаме или планираме да ги придобием, но хората /особено тези със семейство и деца/ да се местят от квартира на квартира, да не мислиш, че им е лесно?:cry:
Особено като влязат във възраст. Те затова са най-чувствителни и най-много се връзват, заради факта, че няма да дочакат мечтаните или сънувни от тях цени. Фатално е, защото те мечтаят за първо жилище в град, не за някоя виличка или хасиенда. Аз ги разбирам. Безисходицата, безсилието и безнадежността водят до изкривено мислене и обременено съзнание.

Не се подигравам, а се опитвам да му помогна. Защо да си губи времето да убеждава хора във форум, колко е е велик и богат, вместо да се замисли за по- съществените неща?

Благодаря ви за загрижеността и за опита да ми помогнете !
Обаче съвети от хора съветвали други хора да купуват панели по 1000 евро/м2 не приемам, пък били те и безплатни. Мерси и за поправката на правописните грешки. Технически са, иначе съм доста грамотен. И да ви кажа, математиката ми е силната страна, не правописа. Гледам да си правя сметката, не като Данчо Пощата, нека да му е "сладка лихвата".
В заключение искам да ви кажа, че възнамерявам да придобия жилището на някой от тия дето Ками и подобните й са ги съветвали. Дотогава ще си "губя времето" по квартири.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 09:31:13
безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата

Сахибе, безработицата е последващо явление на кризата. Тя не мое да е фактор, тя е един от параметрите, които показват до ква степен е "потъването".
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 10:01:04
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Стига глупави обиди и полемики, кажете нещо по темата. Защо в щатите намериха баланса и даже имоните цени растат след голямата депресия?
Как стопиха безработицата? Как отново осигуриха потребление? Мисля, че Борисов трябва денонощно да е на курс по икономика при Обама.

Тва къде го видя?
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 10:05:59
avatar
Quote
drakkar

Благодаря ви за загрижеността и за опита да ми помогнете !
Обаче съвети от хора съветвали други хора да купуват панели по 1000 евро/м2 не приемам, пък били те и безплатни. Мерси и за поправката на правописните грешки. Технически са, иначе съм доста грамотен. И да ви кажа, математиката ми е силната страна, не правописа. Гледам да си правя сметката, не като Данчо Пощата, нека да му е "сладка лихвата".
В заключение искам да ви кажа, че възнамерявам да придобия жилището на някой от тия дето Ками и подобните й са ги съветвали. Дотогава ще си "губя времето" по квартири.

Значи, правилно съм отбелязала, че нямаш ресурси................не само в една сфера.:]
Затова, в заключение ще ти кажа, че единственият заблуден, който вярва че ще придобие жилището на съветван от мен, клиент, си ти.
А, седенето ти под наем, ме устройва и мен, както и всички собственици- наемодатели.
Та, пожелавам ти по- дълго да си губиш времето по квартири.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 10:42:37
Давам под наем от 1994-а. Мога да напиша цял роман за премеждията, които съм имал с квартирантите си /футболист, двама чужденци, студенти и какви ли още не/. Но докато инфлацията беше висока, а цените на НИ вървяха нагоре се траеше някак. В последните 3 години стана нетърпимо - дори съм се отказал вече да калкулирам загубите си. Все по-сериозно се замислям да продам и да приключа веднъж завинаги с авантюрата, наречена рентиерство.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
07-02-2012 - 11:42:39
avatar
Quote
Seira
Давам под наем от 1994-а. Мога да напиша цял роман за премеждията, които съм имал с квартирантите си /футболист, двама чужденци, студенти и какви ли още не/. Но докато инфлацията беше висока, а цените на НИ вървяха нагоре се траеше някак. В последните 3 години стана нетърпимо - дори съм се отказал вече да калкулирам загубите си. Все по-сериозно се замислям да продам и да приключа веднъж завинаги с авантюрата, наречена рентиерство.

И рентиерството не е за всеки, така че, щом не можеш да се справиш и вечно губиш, пък и не можеш да поддържаш имота, продавай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход