Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
04-02-2012 - 22:35:09
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
dzvero75
Quote
панелообитателя САХИБ
Нали помните първият ми урок за начинаещи инвеститори- "Днес в САЩ, утре в България".
Днес пак има оптимистични новини отвъд големата вода-"Безработицата в САЩ с тригодишно дъно" При едва 8,3%-ова безработица САЩ тръгва. След нея сме с около 6 месеца до година. Значи началото на 2013г. почва голямото надцакване на цените!*yes*



Тъй, тъй...само дето не казваш, че в момента в САЩ си купуваш жилище с едногодишна заплата, което за тукашните кимизарници е около 5000 леФа. eye popping smiley
Е, па ти що не си купи и не се похвали с покупскаа тогаз???


Поне не си правя грешни изводи като теб.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
04-02-2012 - 22:38:47
Сахиб, моля те кажи нещо за златото през 2012, ще почерпя, обещавам.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
04-02-2012 - 22:47:21
avatar
Quote
granit
Сахиб, моля те кажи нещо за златото през 2012, ще почерпя, обещавам.

Кво да ти споделя, като ти нищо не вдена от моите съвети толкоз годинио?!
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
04-02-2012 - 22:49:39
Само леко шушни.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 00:15:55
avatar
Излизането от финансовата криза, и краят на спада в цените на имотите не е задължително да съвпаднат във времето.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 07:55:41
avatar
Quote
granit
Само леко шушни.

Нагоре.
И в инвестора почнаха да се радват на златния балон, но като го гледам золотото е 10% ръстово за една седмица.
Четох за една рубла от 1836г. продадена за 680 000, а аз имам една от 1843г. В инвестора разни безимотни скотове-квартиранти ми предлагаха едва 300Е за нея, но сега под 68 000Е няма да я пускам в продажба. Точно колкото ми трябват за ново бетон-тухлено произведение.

П.П Ай да видим дали и какво ще почерпиш?:}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-05 07:58 от панелообитателя САХИБ.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 10:51:14
avatar
Quote
dzvero75
Quote
камелия
Quote
dzvero75
Тъй, тъй...само дето не казваш, че в момента в САЩ си купуваш жилище с едногодишна заплата, което за тукашните кимизарници е около 5000 леФа. eye popping smiley

Да позная ли? Детройт, къща..........:]


Не, не позна !!! Нали не си мислиш, че годишна заплата в САЩ е 1 (един)долар eye popping smiley [www.trulia.com]

Вижте само обявата, написана като по образец ! Снимки, информация и ТОЧНИЯ АДРЕС ! Тука адреса го крият като мишки нашите брокери, да не им откраднат сделката. За цената - няма да коментирам ! Кондоминиум в Чикаго, поддържана сграда, различни екстри за малко над ... 100 хил. ЛЕВА. Тука наште кимизарници повече от 20 хил ЛЕВА не трябва да струват / става въпрос за тристаен или голям двустаен /

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 11:19:55
Средна годишна нетна заплата в САЩ през 2010г.:
- 39,959.30 долара

Средна годишна брутна заплата в България през 2010г.:
- 7,777 лв. или по-малко от 5,722 долара (изчислено по най-ниския курс на долара спрямо лева през цялата 2010г. тоест на 4 януари 2010г.)


[www.ssa.gov]
[www.nsi.bg]
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 11:28:59
avatar
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-05 11:30 от TZARS.
Re: безработицата като фактор за скорошно излизане от кризата
05-02-2012 - 11:29:48
avatar
Quote
TZARS
Quote
drakkar
Нали не си мислиш, че годишна заплата в САЩ е 1 (един)долар eye popping smiley [www.trulia.com]
Вижте само обявата, написана като по образец ! Снимки, информация и ТОЧНИЯ АДРЕС ! Тука адреса го крият като мишки нашите брокери, да не им откраднат сделката. За цената - няма да коментирам ! Кондоминиум в Чикаго, поддържана сграда, различни екстри за малко над ... 100 хил. ЛЕВА. Тука наште кимизарници повече от 20 хил ЛЕВА не трябва да струват / става въпрос за тристаен или голям двустаен /

Чак по образец, не е написана. Има забележки и в текста и в снимките.
Теб те е впечатлил повече точния адрес. За адреса, положението е по-особено, друг метод на работа (брокерската). Аз съм давал няколко пъти точен адрес и една сурия тарикати и брокери се изсипват да търсят инфо от извора. Такива нагли предложения съм получавал, че съм отвратен от българската народопсихология. Последния ми случай беше с една къща, бях посочил точно къде е имота, пълно инфо и 30 снимки, що народ се извървя без мен в селото - бедна ви е фантазията. От една варненска агенция дъртата управителка беше взела всички малки кобри (брокерките и) да ги учи на занаят - как се прескача агенция, че помъкнали и едно бебе, да се дегизират. Е, не успя да ги научи. Къщата я продадох аз и всичко си протече както трябва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход