Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2023 година!

Публикувано от Продавач 
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
05-03-2016 - 21:26:21
Quote
qnka00
Аз вече нямам думи за това, което се случва с всеки изминал ден ......

брокерите гладни отново

Виж ся Янке, остави ги гладните брокери, и ела при мен в някой от отдаваните от мен имоти. Аз ти предлагам - живей под наем доживот. Няма гладни брокери, няма огледи, само ще си плащаш наем и сметки всеки месец редовно, за да ти е лесен живота. И така доживот, което означава че няма да се притесняваш какво ще става, знаеш си наемчето на 1-во число и тва е. И всеки ден ще можеш да теглиш по една майна на някой от гладните брокери, кво ще кажеш, не е ли върха това !?!?! Аз даже поощрявам всички мои наематели да правят така !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-03-05 21:30 от PER0.
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
12-03-2016 - 10:51:23
Quote
qnka00
Аз вече нямам думи за това, което се случва с всеки изминал ден ......

брокерите гладни отново
Поредния имотен балон, това се случва.......
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
12-03-2016 - 22:03:04
Въпросът е тези дето го надуват (с реални покупки на тези нива не с приказки по форумите) осъзнават ли какво правят и тези дето искат да купят, но не искат да участват в надуването какво да правят - да се включат в надуването или да чакат 3-4 години го седващото спукване???
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
13-03-2016 - 08:16:10
Този пазар е овчи пазар....хаотичен, статии и слухове го управляват. В София е едно, в прованса - обратното. Черноморието е аут. Не случайно се продават масово работещи хотели. Там се дрънка оръжие.....турски и американски военни кораби, контингент на нато, самолети в Сарафово.....
Русия е на прицел, това е ясно. Руснаците продават масово имотите си.....
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
01-05-2016 - 14:26:05
avatar
Quote
paio
Този пазар е овчи пазар....хаотичен, статии и слухове го управляват. В София е едно, в прованса - обратното. Черноморието е аут. Не случайно се продават масово работещи хотели. Там се дрънка оръжие.....турски и американски военни кораби, контингент на нато, самолети в Сарафово.....
Русия е на прицел, това е ясно. Руснаците продават масово имотите си.....

Човече ела на себе си...*xxx*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
16-05-2016 - 16:38:16
Пазарът в България е смешка лато всичко останало! Цените на имотите в големите градове са задминали цените на имотите в Европа, което е абсурдно..

Почистващи услуги в Бургас от ЛиК ООД
Съхранение на документи
Оползотворяване на отпадъци
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
28-05-2016 - 14:48:25
avatar
Броя на продажбите за пореден път показва как реално стоят нещата:

"през първото тримесечие на тази година са сключени общо 5 149 сделки, което е със 7 на сто повече на годишна база. Броят на ипотеките е над 2 500 за тримесечието, като на годишна база отбелязва ръст от над 19% - ясен знак за раздвижването на жилищния пазар в града."

[www.imoti.net]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
22-08-2016 - 16:04:11
ти от 'продавач" си станал статист/ик winking smiley)
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
22-08-2016 - 17:28:29
avatar
Quote
ratten
ти от 'продавач" си станал статист/ик winking smiley)

Никнейма ми Продавач датира от преди 2005-та година когато във форума нямаше регистрация като сегашната и беше такъв, защото наистина бяха продавач на имоти, който в последствие стана брокер, но това беше преди около 12-13 години от тогава съм си брокер, но никнейма си остана такъв smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Малко статистика за продажбите на имоти в София за 2005 - 2015 година!
23-08-2016 - 20:38:18
Какво направи с имота в Бяла?
Аквапарка направи ли го Миленчо?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход