Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...

Публикувано от големо жувотно 
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:03:43
Quote
големо жувотно
Дино, аз дори не живея в БГ. А ти ме имаш за някой си весо.

Перфектна логика - щом някой живее извън БГ - няма начин да се казва весо! Педалите са перфектни логици, налице е поредно доказателство!
:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:05:33
avatar
Фани ме за кура! Да еба майката проста.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:09:00
Quote
големо жувотно
Фани ме за кура! Да еба майката проста.

Няма как, въпросният атрибут го имат мъжете.
Твоето е пишка, ще оставя санитарката да те изчишка, тя е специалист в намирането на дребни предмети из гащите на пациентите......
:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:14:12
avatar
Значи съм бил прав когато писах, че си свикнал на здрави курести цигани. С този си пост го доказа.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:15:36
Quote
големо жувотно
Значи съм бил прав когато писах, че си свикнал на здрави курести цигани. С този си пост го доказа.

Значи съм прав, че си дребнопишльо. С този пост го доказа!
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
30-01-2012 - 15:09:52
avatar
Quote
големо жувотно
Дино, дай линк и престани да лъжеш! Налиимаш 3 различни бизнеса. Дай линк поне към един от другите, защото се видя, че креватната агенция уеб страница няма...

Сега проверих в Апис. Агенцийката не е нищо особено, броя на осигуряваните лица през годините до 2008 - 2 човека, 2009 до към средата са 4, после стават 1 :], явно са понапуснали нещо, 2010 са 3 човека, като декември стават 1 :]
14 брокера ??? - или не са осигурявани или съществуват само в главите на някои шефове на агенции *yes* И към днешна дата въпросната агенцийка няма нито една обява. Как са направени 1000 сделки оставям на вашето въображение spinning smiley sticking its tongue out

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
30-01-2012 - 15:17:21
Quote
drakkar
И към днешна дата въпросната агенцийка няма нито една обява
Имат, 18 [bit.ly] *beer*
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
30-01-2012 - 15:45:53
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
drakkar
И към днешна дата въпросната агенцийка няма нито една обява
Имат, 18 [bit.ly] *beer*

ОК, моя грешка. Ма пък като се загледаш вътре обявите се повтарят и има един апартамент дето веднъж е представен като тристаен, веднъж като двустаен *xxx*

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
30-01-2012 - 16:03:40
drakkar , духльо, къде прочете да казвам, че имам 14 брокери ? Повтарям амо за теб - на чужд гроб не е плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш на оная работа.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
30-01-2012 - 17:12:05
avatar
Quote
имотен
drakkar , духльо, къде прочете да казвам, че имам 14 брокери ? Повтарям амо за теб - на чужд гроб не е плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш на оная работа.

k800i / дичо / имотен / башброкер и т.н. - ако може малко по - културно, плийз smiling smiley Много пъти си споменавал на колко души даваш хляб, били са повече са от 1,2,3,4 smiling smiley
Освен агенцийката няма други фирми свързани със същите лица - собствениците на капитала на агенцията.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход