Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...

Публикувано от големо жувотно 
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 14:09:33
Quote
hunterA
Дино, Дичо, K800i, Башброкер, а сега Имотен. Интересно защо с толкова никове пише един и същи човек?

P.S. "Имотен" готин ник :] Ти беше този дето не знае къде се плащат МДТ и такса смет нали ? *pardon*

Интересно - още един с регистрация отпреди година, който е чудесно осведомен за неща, станали преди пет....
:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 14:18:20
Quote
ivorad
Quote
hunterA
Дино, Дичо, K800i, Башброкер, а сега Имотен. Интересно защо с толкова никове пише един и същи човек?

P.S. "Имотен" готин ник :] Ти беше този дето не знае къде се плащат МДТ и такса смет нали ? *pardon*

Интересно - още един с регистрация отпреди година, който е чудесно осведомен за неща, станали преди пет....
:]
Ми не съм толкова добре, но мога да направя 2 + 2. Аз го помня от Башброкер, но преди това се е представял като K800i. А сега чета че се е подвизавал и с другите си никове. Въпроса толкова уважаван член на гилдията, защо толкова сменя профилите ?

Интересно е и че доста пъти ме преименуваше с Василев, а то той бил Сашо Василев, ако може да се вярва на написаното. Знаех че има нещо гнило в Дания *sos*
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 14:38:27
Quote
ivorad
Quote
darkside
след март.............................


Oппааааааа, "март" започва да се трансформира в "след март".......
:}
Мисля, че цените на имотите преживяват неква трансформация.......твоя бизнес преживява мноу сериозна трансформация, а ти преживяваш неква странна метаморфоза.....превръщаш се в малко злобно сприхаво джудженце.....
А аз каквото съм ти казал, вече се случва.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 14:47:06
весо, никога не съм бил "дино" и нормалните тук го знаят, само ти - не.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 14:59:47
Quote
hunterA

Ми не съм толкова добре, но мога да направя 2 + 2. Аз го помня от Башброкер, но преди това се е представял като K800i. А сега чета че се е подвизавал и с другите си никове. Въпроса толкова уважаван член на гилдията, защо толкова сменя профилите ?

Интересно е и че доста пъти ме преименуваше с Василев, а то той бил Сашо Василев, ако може да се вярва на написаното. Знаех че има нещо гнило в Дания *sos*

Два въпроса:
1. Защо вярваш на написаното?
2. Откъде знаеш, че се е "представял като....", при положение, че твърдението е на човек с регистрация отпреди 5 седмици / ерго - личност, която сама се ползва от екстрата на пререгистрацията/ ?
3. Да си чувал нещо за крадеца, който твърдял нещо за крадците?
*xxx*
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 15:01:02
Quote
darkside

А аз каквото съм ти казал, вече се случва.

Това твърдение ще проверим надлежно на дата 1.03.2012.
Много скоро ще е!
winking smiley
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 16:57:40
Quote
ivorad
Quote
hunterA

Ми не съм толкова добре, но мога да направя 2 + 2. Аз го помня от Башброкер, но преди това се е представял като K800i. А сега чета че се е подвизавал и с другите си никове. Въпроса толкова уважаван член на гилдията, защо толкова сменя профилите ?

Интересно е и че доста пъти ме преименуваше с Василев, а то той бил Сашо Василев, ако може да се вярва на написаното. Знаех че има нещо гнило в Дания *sos*

Два въпроса:
1. Защо вярваш на написаното?
2. Откъде знаеш, че се е "представял като....", при положение, че твърдението е на човек с регистрация отпреди 5 седмици / ерго - личност, която сама се ползва от екстрата на пререгистрацията/ ?
3. Да си чувал нещо за крадеца, който твърдял нещо за крадците?
*xxx*
Отговарям по ред:
1. Като не се разграничава, значи е твърде вероятно да е така. (това напомня на твоята сексуалност, но и ти не протестираш :})
2. От начина и тона на писане, Хоста и др. подобни......
3. ???????? не схванах. Той прави пореден ник, а е уважаван професионалист. Кому е нужно ? Може "големото животно" да прави, но той е във вида на форумен шут така да се каже, но един уважаван професионалист не мисля че трябва да бяга по такъв начин. Още повече че при добро представяне и показване на професионализъм, това може да действа и като реклама.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 17:15:21
Quote
hunterA
Quote
ivorad
Quote
hunterA

Ми не съм толкова добре, но мога да направя 2 + 2. Аз го помня от Башброкер, но преди това се е представял като K800i. А сега чета че се е подвизавал и с другите си никове. Въпроса толкова уважаван член на гилдията, защо толкова сменя профилите ?

Интересно е и че доста пъти ме преименуваше с Василев, а то той бил Сашо Василев, ако може да се вярва на написаното. Знаех че има нещо гнило в Дания *sos*

Два въпроса:
1. Защо вярваш на написаното?
2. Откъде знаеш, че се е "представял като....", при положение, че твърдението е на човек с регистрация отпреди 5 седмици / ерго - личност, която сама се ползва от екстрата на пререгистрацията/ ?
3. Да си чувал нещо за крадеца, който твърдял нещо за крадците?
*xxx*
Отговарям по ред:
1. Като не се разграничава, значи е твърде вероятно да е така. (това напомня на твоята сексуалност, но и ти не протестираш :})
2. От начина и тона на писане, Хоста и др. подобни......
3. ???????? не схванах. Той прави пореден ник, а е уважаван професионалист. Кому е нужно ? Може "големото животно" да прави, но той е във вида на форумен шут така да се каже, но един уважаван професионалист не мисля че трябва да бяга по такъв начин. Още повече че при добро представяне и показване на професионализъм, това може да действа и като реклама.

Подред:
1. Разграничават се главно хора без самочувствие. Обвинения в хомосексуализъм, като заместител на аргумент в един дебат, отправят главно индивиди със сериозни сексуални комплекси. Вярващите в обратното са чиста проба кретени.
Да се заема с опровергаването на хаховец, който в безсилието си да ми отвърне ме нарича "хомсексуалист" а после комично изисква да го "опровергавам"? Хе-хе, на това мога единствено да се смея: много добре знам какъв съм, за да се налага да се самоопределям оправдаващо се пред един халюциниращ пациент на психиатриите!
2. Това са предположения. Няма нищо лошо в тях, ако предполагащият не се изразява така, сякаш са стопроцентови факти.
3. Наистина не си разбрал. Лошо няма, за разлика от много други, считам, че неразбиращите са ценен сегмент на обществото.
winking smiley
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 17:16:26
avatar
весо, никога не съм бил "дино" и нормалните тук го знаят, само ти - не.
Отговор


дино, аз казвам и доказвам! Бих ти повярвал, ако дадеш логично обяснение за факта че и двата ника бяха регистрирани от едно IP.

..и продължавам да чакам линк...
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 17:18:38
Бих ти повярвал, ако дадеш логично обяснение за факта че и двата ника бяха регистрирани от едно IP.

--------------
Веднага ти давам полагащото ти се обяснение - ти си болен, много болен. Та кога казваш си бил мод тук ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход