Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...

Публикувано от големо жувотно 
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 17:21:40
Quote
големо жувотно



дино, аз казвам и доказвам!

Дотук само казваш, доказателство - никакво. Доста педалски подход.....
:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 17:34:03
avatar
Ивчо, казх ти че с мазни педали не комуникирам, тъй не търси начин да ме предизвикваш и провокираш.

На широката публика ще обясня логично защо ивчо живее в София, а не във Велико Търновско.

Когато ивчо дошъл в София да учи право открил предимството на анонимността в големият град. Като мазен педал примерно няма кой да го забележи, че движи само с курести мъжаги. Докато на село всички се знаят и ивчо веднага ще бъде разнесен от уста на уста щом хората дори само един път го видят да се гуши с някой курест циганяга. Ето това и причината ивчо да живее в София раят на хомосексуалистите в БГ.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 18:28:56
Quote
големо жувотно
Ивчо, казх ти че с мазни педали не комуникирам.

Странно - държиш се педалски, а с педали не щеш да комуникираш......
Бъди по-корпоративен със себеподобните, не се цепи от общността, Енимълчо!
:]
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 18:31:19
Quote
големо жувотно

На широката публика ще обясня логично защо ивчо живее в София, а не във Велико Търновско.

Когато ивчо дошъл в София да учи право открил предимството на анонимността в големият град. Като мазен педал примерно няма кой да го забележи, че движи само с курести мъжаги. Докато на село всички се знаят и ивчо веднага ще бъде разнесен от уста на уста щом хората дори само един път го видят да се гуши с някой курест циганяга. Ето това и причината ивчо да живее в София раят на хомосексуалистите в БГ.

Вероятно това следва да са доказателствата за еднаквите АйПи та на Дино и Дичо?
Странно - мязат на друго....
Ма и то е хахавелска халюцинация, така че - все тая!
:}
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 19:10:36
Ивчо, казх ти че с мазни педали не комуникирам, тъй не търси начин да ме предизвикваш и провокираш.

На широката публика ще обясня логично защо ивчо живее в София, а не във Велико Търновско.

Когато ивчо дошъл в София да учи право открил предимството на анонимността в големият град. Като мазен педал примерно няма кой да го забележи, че движи само с курести мъжаги. Докато на село всички се знаят и ивчо веднага ще бъде разнесен от уста на уста щом хората дори само един път го видят да се гуши с някой курест циганяга. Ето това и причината ивчо да живее в София раят на хомосексуалистите в БГ.
------------
За който още не знае - това е нивото на весо.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 20:10:26
avatar
Дино, аз дори не живея в БГ. А ти ме имаш за някой си весо. Виждаш ли колко си малоумен? И всеки който ти каже че си нещастник мислиш че е весо, но с нов ник.

Обаче се оказа, че сме баджанаци. Не е ли комично? Оказа се че и двамата сме имали нощи с Люси. Да я поздравиш от мене!
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 09:26:21
Виж весо, ти си ранния Юлиан Вучков, заедно със Слави Трифонов, такива като вас са обречени да бъдат самотни и да си умрат самотни. Живот....
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 10:30:51
avatar
еех Дино, де да бях самотен. Свободата Санчо... А то сега какво? Трябва да давам пари за покупка на сексквартира в София, щото само такъв имот си нямам.


Люси все още ли така добре изглежда? Абе да не би ти да си се оженил за нея?
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:01:45
Имаш съчувствието ми весо. Но не мога да ти помогна, патологичен случай на нещастен индивид си.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
29-01-2012 - 11:01:54
Quote
големо жувотно
Трябва да давам пари за покупка на сексквартира в София, щото само такъв имот си нямам.


Еееееех, спомени, спомени........спомняш ли си Шльокере как щяхме да се срещаме в един холандски хотел, покрай един бас? И как хотелът се оказа несъществуващ / пууууустата ти секретарка, колко небрежна се оказа, наложи се да я уволниш!/? Как щеше да дадеш инфо за хотелите си в Банско, които по-късно се оказаха нещо по-различно......
Само меракът за софсексквартира остана неизменен. Какво да се прави - цените в София се оказват непосилни за баровците-милионери, собственици на многобройни, дори несъществуващи хотели, които са и сексфурии......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход