Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...

Публикувано от големо жувотно 
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:05:57
avatar
камелия и диччо, изглежда лъжите ви са станали начин на живот.
Ами забравхте ли вече, че по онова време аз бях модератор на форума на имоти.нет? И още тогава ми направи впечатление факта, че с един и същи IP адрес се бяха регистрирали 2-ма (първо Дино, а по-късно и dicho)
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:15:02
Ти наистина си много, много болен ! Надяваш се, че тук има сравнително нови хора, които могат да ти се вържат ли ? Не мойто момче, ти по това време беше хуба-буба, по - известен като дъвката и няма по-оплюван човек в този форум от теб още от това време. А модератор си, само че не тук и това те изяжда. Нямаш ниво да модерираш този клуб, стой си там в дир-а. Едно няма как да ти отрека - имаш изключително въображение. За съжаление - болно.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:22:40
avatar
Quote
големо жувотно
камелия и диччо, изглежда лъжите ви са станали начин на живот.
Ами забравхте ли вече, че по онова време аз бях модератор на форума на имоти.нет? И още тогава ми направи впечатление факта, че с един и същи IP адрес се бяха регистрирали 2-ма (първо Дино, а по-късно и dicho)

Голямото животно не е било модератор.
Ако мислиш, че някой ще ти следи превъплъщенията и ще гадае кой си, просто се лъжеш.
По онова време, държание като твоето не само не се толерираше от собствениците, но и форумците игнорираха разпасалия се.
Дичо никога не е бил Дино, а ти удобно забравяш, че фалшифицира и неговия, и моя ник, регистрирайки ги с по една буква от латиницата, изписваща се еднакво и на кирилица.
И от наше име пишеше на лични на съфорумците.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:22:41
Имотен, ти да немаш некъв комплекс за пълноценност, брато! Щото да се кръстиш "Имотен" е меко казано странно....според мен тва е "временно състояние", а не име.... Да не би тва да е неква детска мечта, която си доразвил във въображението си?
Главна цел в живота е имота? Ако е така, да знайш, че имаш некъв проблем с ценностната система, баси.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:25:05
darkside , ти пък кой беше?
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:25:06
avatar
Дино, дай линк и престани да лъжеш! Налиимаш 3 различни бизнеса. Дай линк поне към един от другите, защото се видя, че креватната агенция уеб страница няма.

А от тримата (лъжливи) тенори по оплювани и мразени в този форум не е имало и няма и да има.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:33:28
Quote
имотен
darkside , ти пък кой беше?
Аз съм тоя, дето твърди, че след март..........................мноу е сложно, нема да го разбереш, баси....
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:41:03
Quote
darkside
след март.............................


Oппааааааа, "март" започва да се трансформира в "след март".......
:}
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:44:33
darkside , какво се опитваш да ми кажеш, защо си решил, че можеш да коментираш моя ник, защо си си повярвал толкова ? Кажи ми, не се стеснявай.
Re: да поразведрим форума с някое и друго "професионално" мнение...
28-01-2012 - 13:57:51
Дино, Дичо, K800i, Башброкер, а сега Имотен. Интересно защо с толкова никове пише един и същи човек?

P.S. "Имотен" готин ник :] Ти беше този дето не знае къде се плащат МДТ и такса смет нали ? *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход