Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?

Публикувано от DonCorlleone 
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 22:27:29
Quote
DonCorlleone
Здравей Данчо ,
моя съвет е да обясниш на жена си , че светът постоянно се мени , днеска ще иска тази кола , утре ще иска Нисан Мицра и тн. , обясни и го по просто днеска харесвам теб, утре харесвам друга.... А прецакаш ли ме с тая кола , ще трябва да я карам докато се разпадне и я дам на надин =) Както най вероятно ще стане в твоя случай.Приеми го като съвет как по нататък да и убиваш мерака да те вкарва в такива сложни ситуации..
Здрасти отново баровец,
Ти явно си ерген, след като не си осъзнал, че в мисленето на жените рационалността е по-скоро изключение. Или казано по друг начин,кой е този мъж, който би си купил кола на повече от 11 години с автоматична скоростна кутия, метанов инжекцион и общо тегло под 800 кг. Нямам право да харесвам друга, защото съм възпитан старомодно и настоящата ме е дарила с прекрасна дъщеричка.
Поздрави!
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 22:37:05
avatar
Quote
Dancho M

Здрасти отново баровец,
Ти явно си ерген, след като не си осъзнал, че в мисленето на жените рационалността е по-скоро изключение. Или казано по друг начин,кой е този мъж, който би си купил кола на повече от 11 години с автоматична скоростна кутия, метанов инжекцион и общо тегло под 800 кг. Нямам право да харесвам друга, защото съм възпитан старомодно и настоящата ме е дарила с прекрасна дъщеричка.
Поздрави!

Тц! Не си възпитан старомодно- ако беше така, щеше да й отвъртиш един шамар, че да й писнат ушите, за да разбере, че има неща, от които не разбира......:]
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 22:42:52
Quote
камелия
Quote
Dancho M

Здравей отново Камелия,
Уверявам те, че не ползвам никакви привилегии, полагащи се за инвалидите, собственици на МПС. Колата е произведена 1995 г. и е с първа регистрация началото на 1996 г., като гледам талона пред мен е м. март 1996 г. Инвалидът, отдавна е покойник и е бил баща на търговец коли втора употреба от "Горубляне". Надявам се съм те убедил, че колата не е на "2-3 години", този модел не се произвежда от доста по-отдавна, както и че не ползвам никакви отстъпки, които се полагат на инвалидите. Ти няма да ми повярваш, съдейки от възрастта, на която са те нарочили съфорумците и постовете ти във форума, ако не се закълня в най-скъпото. Да умре детето ми, ако нещо те лъжа!

Що за тъпотия, да се кълнеш в детето си, вместо да обясниш защо не си прехвърлил колата по нотариален ред?
Като е покойник бившият собственик, като има наследник, който е преупълномощил жена ти да кара колата, нормално е да възникнат въпросите, щом сам си написал, че караш " инвалидна кола".
Възрастта ми няма никакво значение- логиката е важна, а нея или я има човек, или я няма.smoking smiley
Здравей Камелия,
Истината е, че нямах никакво желание да карам "инвалидна кола", но така се случи, заради прищевките на жена ми. Потретвам, че да имаш "инвалидна кола" е голяма беля. Какво ме съветваш да напраля с нея, след като не можем нито да я продадем, нито да я дарим? Освен да я разколачим и продадем на "Надин" на цената на скрап.
Поздрави!
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 22:45:22
Здравей отново данчо , не претендирам да съм баровец а просто се старая да живея добре . А отностно жените , аз / както и според мен всеки нормален човек /искам да живея като белите хора да имам жена и любовници. Светът се модернизира , не трябва да живееме с стари предрасъдъци нали така? smiling smiley Сега , ако кажеш , че за 1 мъж е лошо да има любовници............................ ;д За жените нещата стоят по друг начин ;]
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 22:52:13
avatar
Quote
DonCorlleone
Сега , ако кажеш , че за 1 мъж е лошо да има любовници............................ ;д За жените нещата стоят по друг начин ;]

Хи,хи!
Хем искаш да живееш " съвременно", щото времената се били променили, хем за жените, нещата стоели " по друг начин":]
Откъде ще намериш любовница? Та, нали тя ще е нечия жена?
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:00:33
Quote
DonCorlleone
Здравей отново данчо , не претендирам да съм баровец а просто се старая да живея добре . А отностно жените , аз / както и според мен всеки нормален човек /искам да живея като белите хора да имам жена и любовници. Светът се модернизира , не трябва да живееме с стари предрасъдъци нали така? smiling smiley Сега , ако кажеш , че за 1 мъж е лошо да има любовници............................ ;д За жените нещата стоят по друг начин ;]
Здравей отново Дон Корлеоне,
Моята съпруга ми осигурява неща за които повечето мъже могат само да си мечтаят и сигурно за това не се сещам за евентуални любовници. Не смятам, че съм късметлия, защото имах кураж да я открадна от един събор в нейния град с помощта на един стар "Москвич" и верен приятел.
Поздрави!
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:19:46
avatar
Quote
Dancho M

Здравей Камелия,
Истината е, че нямах никакво желание да карам "инвалидна кола", но така се случи, заради прищевките на жена ми. Потретвам, че да имаш "инвалидна кола" е голяма беля. Какво ме съветваш да напраля с нея, след като не можем нито да я продадем, нито да я дарим? Освен да я разколачим и продадем на "Надин" на цената на скрап.
Поздрави!

Ако я прехвърлиш на свое има, можеш и да я дариш, и да я дадеш на " Надин".
Ако не го направиш, нищо не можеш да предприемеш- не си собственик.smiling smiley
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:29:43
Quote
камелия
Quote
Dancho M

Здравей Камелия,
Истината е, че нямах никакво желание да карам "инвалидна кола", но така се случи, заради прищевките на жена ми. Потретвам, че да имаш "инвалидна кола" е голяма беля. Какво ме съветваш да напраля с нея, след като не можем нито да я продадем, нито да я дарим? Освен да я разколачим и продадем на "Надин" на цената на скрап.
Поздрави!

Ако я прехвърлиш на свое има, можеш и да я дариш, и да я дадеш на " Надин".
Ако не го направиш, нищо не можеш да предприемеш- не си собственик.smiling smiley
Здравей Камелия,
Този път си напълно права, без никакви условности. За да прехвърлим колата на наше име или да я дадем за скрап ни е нужно съгласието на наследници й. Ние сме купили колата на пазарна цена и някакси не искаме да зависим от благоволението на трета страна. Нека още четвърти хора да твърдят, че да имаш кола, която е регистрирана на инвалид, е свързано с някакви предимства. Пълна набутвация е.
Поздрави!
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:40:42
avatar
Quote
Dancho M

Здравей Камелия,
Този път си напълно права, без никакви условности. За да прехвърлим колата на наше име или да я дадем за скрап ни е нужно съгласието на наследници й. Ние сме купили колата на пазарна цена и някакси не искаме да зависим от благоволението на трета страна. Нека още четвърти хора да твърдят, че да имаш кола, която е регистрирана на инвалид, е свързано с някакви предимства. Пълна набутвация е.
Поздрави!
Всичко зависи от това, какво ти искаш да направиш- да продължиш да я караш или да се отървеш от нея.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:56:42
Quote
камелия
Quote
Dancho M

Здравей Камелия,
Този път си напълно права, без никакви условности. За да прехвърлим колата на наше име или да я дадем за скрап ни е нужно съгласието на наследници й. Ние сме купили колата на пазарна цена и някакси не искаме да зависим от благоволението на трета страна. Нека още четвърти хора да твърдят, че да имаш кола, която е регистрирана на инвалид, е свързано с някакви предимства. Пълна набутвация е.
Поздрави!
Всичко зависи от това, какво ти искаш да направиш- да продължиш да я караш или да се отървеш от нея.
Камелия, нека предположим, че искам да се "отърва" от колата. Имаш ли идея как това може да стане, защото аз не се сещам, без да ангажираме наследниците, които може да се окажат всякакви, например да поискат процент от движимото си наследството, без да имат никаква заслуга за придобиването му. Моля да бъда извинен за спама!
Поздрави!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход