Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?

Публикувано от DonCorlleone 
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 23:59:27
Абе какъв процент от кола за 2000 лв!?!?
Карай я докато отиде за моргата и не я мисли повече.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 00:13:05
avatar
Quote
Dancho M

Камелия, нека предположим, че искам да се "отърва" от колата. Имаш ли идея как това може да стане, защото аз не се сещам, без да ангажираме наследниците, които може да се окажат всякакви, например да поискат процент от движимото си наследството, без да имат никаква заслуга за придобиването му. Моля да бъда извинен за спама!
Поздрави!

Имам. Ти си в изгодна позиция, но не го осъзнаваш.
Спираш плащането на каското. Блъскаш колата в ел. стълб и после я връщаш на паркинга пред вас. Ако искаш да направиш мръсно на наследниците, оставяш така возилото няколко месеца. След това, уведомяваш родата, че вече не ти е необходима /колата/, та да решат- да я дадат ли на Надин, че да си платят застраховката и данъка, или да я оставят на мангалите, които и без това обикалят и подпитват кой е собственика и какво ще я прави.
Можеш и да се явиш като единия благодетел- да им върнеш кола в движение, че да си я продадат, или да я дадат на Надин и да си приберат едни 300лв.smiling smiley
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 00:57:54
Данчо, ти направо осра "хубавата" тема ама поне можа да омиеш срама от лицето си*smiley_ahh*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 01:22:15
avatar
Ау колко много моралисти се навъдили....... Камито без капка неудобство само допреди 2 години раздаваше безценни съвети на хората тук да купуват панелки за над 1000 евро квадрата, а сега се прави на ни лук яла ни лук мирисала.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 04:43:17
Е, тогава такъв беше "тренда".
Геко мамин у швабско нема ли пазарна икономика, нема ли агенти по недвижимостите да ти беха казали какво ни чака, че сега за всички грехове Камито виниш? А можеше в злато да инвестираш, че я го виж сега къде се е покатерило пустото.

Вие по-добре отговорете на Корлеоне кога ще скокнат наемите, че и мен тоз въпрос ме развълнува. Мисля си, че малко или много важното е да капе постоянно. А че ще дойдат и по-добри години няма защо да се съмняваме, само повече увереност и търпение. То и сам Господ казва: "Бъдете търпеливи като змията..."
Но бай Корлеоне това ще стане само когато икономиката се завърти с 3-4% ръст и омразните ти ново- софиянци и граждане заработят повече пари.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 08:04:19
Вие по-добре отговорете на Корлеоне кога ще скокнат наемите, че и мен тоз въпрос ме развълнува.

Сещам се,през далечната 89г. на срещата ни с Митеран като студенти, един колега зададе въпрос "Какво мислите за свободата в България?".По онова време някои въпроси и отговори имаха ефект на дипломатически скандал.Отговорът на френския президент беше "Мисля,че задаването на въпроса е по-важно от самия отговор".*drink1*
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 08:24:20
Според мен освен , че трябва да скокнат наемите... трябва и да се измисли нещо като / минимални условия за отдаване под наем / или нещо такова... // koeto nqma kak da stane de // Но какво да ви кажа , доста жалки гледки съм виждал по софия ... Като например група от село 2 семейства 7-8 човека дошли в софия ужким да бачкат , но живеят в малка къща в близост до лъвов most, с 2 стаи , баня няма , тоалетна външна на двора, къщата ще се разпадне... ама те се радват разбираш ли щото и я дали за 50 лева наем.... Това го дадох само за пример, наистина ял ме хваща като видя подобна гледка.... Енуче и аз съм взимал под наем // vupreki , che predimno davam , no bih vzel tam kudeto nqma cigani , ima golemi gradinki , i tn. i da bih plashtal po visok naem , zashtoto cenite sega mi se vijdat smeshni za naemite, ili na imotite trqbva da spadnat s pone oshte 50 % а наемите да не мръднат или наемите да скочат..

Кирилизатора се прецака.....
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 08:33:50
avatar
Quote
камелия
Quote
Dancho M
Камелия, нека предположим, че искам да се "отърва" от колата. .............. Моля да бъда извинен за спама!
Имам. Ти си в изгодна позиция, но не го осъзнаваш..............

Камелия, човекът не е в изгодна позиция. Той притежава "инвалидната кола" с пълномощно, задължен е да плаща данъците, да минава прегледи и всичко останало. При възникване на проблем, ТЕ са с измити ръце. Приблизително равно е, че я използва като кола под наем. Не може да я дарява, продава или заменя без "истинските собственици" да ударят два - три подписа при нотариус. Притесненията му са, че може да го изнудят за някой лев, според мен греши. Големите проблеми биха дошли ако не успее да ги издири и докара пред нотариус за "подписи". Ако дъртия е пукясал и младите наследници са повечко и евентуално има някой зад граница - мисията става невъзможна. По-добре да направи опит да ги издири за подписи и да си я прехвърли на негово име.

Относно съветите: не слушай жена си, удари и два шамара за да покажеш кой кара влака, не сте прави.
Семейния съвет решава какво да се купува и какво не. Жената ако е умна, ще знае, че при покупка на автомобил мнението на мъжа и тежи повече, а при покупка на пердета и кухненско обзавеждане - тя е с предимство. Тези неща живота ги учи. За любовниците - забравете, така само може едно семейство да се раздели. Тук мода и тарикатлък няма. Семейството стои над дипломи, длъжности, пари, имущество........

Извинявам се, че се отклоних от темата: наемите в София.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-12 09:04 от TZARS.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 10:32:02
avatar
Quote
gekko
Ау колко много моралисти се навъдили....... Камито без капка неудобство само допреди 2 години раздаваше безценни съвети на хората тук да купуват панелки за над 1000 евро квадрата, а сега се прави на ни лук яла ни лук мирисала.

Я, върви да се радваш на медицинския хеликоптер и да се возиш на безшумен трамвай, че да осмислиш деня си, вместо да се обаждаш на всяка тема, като детето недоносче.winking smiley
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
12-08-2011 - 16:25:31
Ха добра тема сте си заформили. Относно наемите едва ли така ще можете да ги дигнете. То за малко над средните цени и с много добро, почти лукс обзавеждане зор се навива някой, вие ще качвате цените. Не знам от къде ви идват в главите тези филми, но хората нямат пари, ама успех. Аз с тоя филм си докарах толкова главоболия, надявам се скоро да приключи успешно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход