Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?

Публикувано от DonCorlleone 
Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 17:37:20
Според вас не се ли нуждаят наемите в софия от ръст? В последно време гледам градът се напълни с боклуци / прииждащи селяни / говора за тея с селския манталитет..../
Това е столицата на българия, неможе да е пълна с цигани и придошли селяни които нямат елементарно възпитание и култура , дошли тук ужким да изкарат някои лев а живеят като кучета, дори не се къпят да пестят пари за вода ... ;д От друга страна в белите страни една " Инвестиция в имот би трябвало да се избива за 10-15 години , а тук са около 40..........
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 20:54:43
Корлеоне, много от високо гледаш на ората. Новодошлите обикновенно са мн. по-амбиционни от автохонното население (към което ти явно се числиш) и често се явяват движещата сила която носи просперитет на града. И друго, голямият град винаги е притегателна сила не само за хора желаещи да постигнат нещо повече в живота, но и престъпници и всякаква др. измет. Така че дали ще има ръст на нещо май не зависи много от такива като теб*pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 21:12:10
От такива като него нищо не зависи.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 21:18:30
Дигай смело, баце! Направи го наема двоен-троен - да видят тея селски боклуци, кон боб яде ли и турчин в джамия ...! *angel*
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 21:24:13
avatar
Quote
Geto
Новодошлите обикновенно са мн. по-амбиционни от автохонното население ......... и често се явяват движещата сила която носи просперитет на града.

Пример за това е развитието на САЩ и Канада.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 21:28:40
Мафиоте, имената на държавите и градовете се пишат с главна буква. Аз съм роден в село, а жена ми е родена в град, намиращ се на повече от 300 км. от София и в момента живеем под наем в гр. София. Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
10-08-2011 - 21:50:46
Quote
Dancho M
Мафиоте, имената на държавите и градовете се пишат с главна буква. Аз съм роден в село, а жена ми е родена в град, намиращ се на повече от 300 км. от София и в момента живеем под наем в гр. София. Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.
Не се впрегай брато.... Он си е болен, внушил си е, че е патриций а тука е форума на Атина...Мое да се мисли за Сократ, мое верно да е оня от село Корлеоне окръг Сицилия, ама надали....То така от време на време по некой собственик - софиянец си изтрещява, идват санитарите, прибират си го от където е избегал, и и сичко си е отново наред.....
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 04:02:34
Quote
Dancho M
Мафиоте, имената на държавите и градовете се пишат с главна буква. Аз съм роден в село, а жена ми е родена в град, намиращ се на повече от 300 км. от София и в момента живеем под наем в гр. София. Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.

Данчо, поздравявам те! Това е достойно за уважение и гордост!
Инак таквиз приказки хич не си ги слагай на сърцето*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 07:51:51
Точно такива хора уважавам по принцип като " Данчом " Които са дошли , създали са семейство и се борят за нещо, но те зимат по висока заплата и може да плащат по висок наем. И така като се вдигнат наемите май от софия ще изчезнат, долните помяри и утрепки които само пият , пушат , псуват като хамали и нямат цел в живота ;д
Re: Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на наемитее в София?
11-08-2011 - 09:10:00
Quote
Dancho M
Мафиоте, имената на държавите и градовете се пишат с главна буква. Аз съм роден в село, а жена ми е родена в град, намиращ се на повече от 300 км. от София и в момента живеем под наем в гр. София. Моля да ми отговориш защо на мен и жена ми ни плащат около 3 (три) пъти повече от средната заплата в гр. София. Уточнявам, че не работим в сферата на безправното правосъдие, нито сме от люписемкаджийската полиция, нита сме отрепки от Народното събрание.

Данчо,
Ти не работеше ли в министерството на финансите и караш кола на инвалид, и то починал вече? И се хвалиш, че "допринасяш" за печалбата на фирмата?

Оооообичам такива държавни служители.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход