Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 19:54:17
Ша ги раздава на площада хапартаментите сигур...
1.9
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 19:56:42
Quote
bashbroker
Кажи бе,1.9 , какво те мъчи смотльо ?

Нищо не ме мъчи. Свиркам си и чакам края на Твоята приказка описана по-горе. Тръгнал си по пътя на Пунди ...

Респект, Дарки!
1.9
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 20:00:01
Quote
Imotko
Ша ги раздава на площада хапартаментите сигур...

Ще, ама няма кой да ги вземе.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 09:53:08
darkside , що си толкова тъп и елементарен ?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 13:59:57
Quote
bashbroker
darkside , що си толкова тъп и елементарен ?
Брато, за сега немам обяснение на въпросите които си поставил относно моя милост.Мое да е виновна околната среда, кофти приятели, тревата...по ливадите, де да знам........ама да ти кажа аз са нямам за тъп и ограничен, ма то и ти така мислиш за себе си, ма то е субективно, нали знаеш? Отстрани най-добре са вижда, искам да кажа......Ти си зодия Стрелец, имате страхотни качества, обичате хубавото във сичките му форми......С изумителна лекота обаче земате кредити и крупни решения без да сте премислили детайлите,.....абе, глобално мислите ама накрая почти винаги следва нещо, не знам как да го нарека по-меко, нещо като осиране.........трябва да се внимава и от кого се земат тия кредити, щото храненето със сламка пет шест месеца си е едно големо неудобство.....


Сега пиша един трактат на тема"Познаваемо ли е непознаваемото, и ако не е, откъде, аджеба, тогава мое да знаем?"
Тои засяга сички аспекти на прогнозите за ръст на цените и пряката им връзка с Нибиру и системите HAARP
и другия е "Имотния пазар и сходството му с положението на Наполеон при Battle of Waterloo "

(другия път ша обясна кво е "трактат"winking smiley

Да разбирам ли, че очакваш продължението на приказката с нетърпение?
Ами требва да ми дое музата.
Muza, къде си?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 14:12:25
avatar
Респект Дарки :]
може да оформиш ново течение във философията с трудовете, които си се заел да пишеш.
Преди време, не си спомням точно кой в този форум измисли нова школа в икономикса / май Камелия, ама не съм много сигурен /
Успех и чакаме продължението и трактатите !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 20:30:42
darkside, явно и от зодии разбираш колкото от имоти, т.е. нищичко.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 21:28:18
Quote
bashbroker
darkside, явно и от зодии разбираш колкото от имоти, т.е. нищичко.
Тва проблем ли е? Ми той и Краля Слънце нищо не разбира, ма му се радват на копките и бисерите дет ги ръси........мое да напрай първа копка и на Млечния път и да го асфалтира, ми кво му пречи! (на практика нищо не мое да му попречи, тва го знаят сички)



Хей Unviseable Man, концерта на Д. Гилмор в Гданск е едно продължение на легендата Пинк Флойд..........прекрасна музика! Имаш вкус, майна!





Купуването и продаването на холбоксове е престъпление!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-18 21:53 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 22:43:09
Quote
bashbroker
Рибок, да дойда при теб да те моля да ме оценяваш е все едно да дойде Лео Меси да те пита как се дриблира с топка в краката. Смешко.

Ееееех,доживяхме! Дичо-тъпото станал леомесито на имотния дрибъл:] И туй му дойде свише след като успя да продаде апартамента на родителите си.След дълги напъни на двете гънки се осени и даже си смени ника с Баш! Сега ,това Баш си е турска дума,градация и в тоя смисъл Баш-тъпото си му ходи повече!
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
18-10-2011 - 23:04:03
Quote
darkside

Muza, къде си?

Оттатък. winking smiley :]

Но... ви "слушам" .

Концертът на Гилмор, наистина е супер. Два часа, беше удоволствие за мен. Струват си да се отделят. smiling smiley

Аз ще ви поздравя, всички, с нещо, в друг стил, няколко минути за уталожване малко на форумните страсти.
Пък, току виж, счупените предмети и рухването на статуи, те вдъхновят за продължението, че и аз го чакам с интерес.
Междувременно, Дарки, отивам да ти търся музата. :] smiling smiley





smiling smiley*drink1*



*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход