Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.

Публикувано от darkside 
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
14-10-2011 - 13:53:05
avatar
Quote
bashbroker
bota156 , ако някой ти каже, че си умен, не му вярвай.

Явно и аз не съм много умен, затова Дичо моля те разясни ми какво точно правите, за да получите 3% + 3% от стойността на сделката.
1. .............
2. .............
3. .............
и т.н.

Предварително ти благодаря !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
14-10-2011 - 16:30:06
avatar
-Извинете, кога е последния влак за пазара на имоти?
-А вие купувате ли или продавате , майна?
-Продавам.....с извинение.....
-Ами експресния го изпуснахте. Последния замина 2009-та есента. Ама ще има извънредни електрички, ама нема и мноу места, та бая народ ша остане ( следва пеене) " на една последна гара........пак ша се срещнем.........след 10 години......"

-Добре де, ами ако бех купувач?
-Ооооо..........вашия влак нема да дойде поне до пролетта на 2012-та......мноу бавно пътува, ма идва, идва!
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
14-10-2011 - 18:46:14
Quote
bashbroker
bota156 , ако някой ти каже, че си умен, не му вярвай.

Добре "умнико".
Мен който трябва ме е оценил. Само да не ми дойдеш да ми се молиш да те оценявам - нема да ти дам работа и пари
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
15-10-2011 - 09:11:11
drakkar , че ти не си умен знам отдавна, че няма смисъл да ти се обяснява нещо, свързано с имоти - също, че в безброй теми тук това е обсъждано знаят всички /освен не умните като теб/, та не ми благодари, няма за какво.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
15-10-2011 - 09:14:03
Рибок, да дойда при теб да те моля да ме оценяваш е все едно да дойде Лео Меси да те пита как се дриблира с топка в краката. Смешко.
1.9
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
16-10-2011 - 15:23:28
Quote
bashbroker
Рибок, да дойда при теб да те моля да ме оценяваш е все едно да дойде Лео Меси да те пита как се дриблира с топка в краката. Смешко.

Ле леееее, що нерви, що чудо ... Ми така ще е ...
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 12:35:06
Кажи бе,1.9 , какво те мъчи смотльо ?
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 16:41:55
Имало едно време, в лето 2003-то, един Брокеръ.......(така почват сички приказки, друг е въпроса, как свършват!)
Направил си той маалка сергийка за имоти (А.Н.И.) и запосредничил мноу яко.......
Купувал, продавал, та пушек се дигал! Денем търгувал, нощем броял и смятал.....и в една ясна лятна нощ на лето 2007-мо напрайл една мноу тъпа сметка..... дохода от последните 6 месеца (при цени 1200/1600 еуро кв.м.)го сметнал за следващите дваесе години на цени над 2000 еуро кв.м. при същия среден брой сделки и комисион.........и кво мислите? Ми решил, че ще има як доход следващите дваесе години и ша мое да са фърли на нещо големо!!!
-"Ухаааа..." казал си Брокеръ, "ша стана Башброкеръ!.......и ша зема да стана инвиститур и ринтиер! Ша щракам с пръсти и ша ми падат каймета от въздуха!!!"
Той, горкия не бил дотам умен,че да са сети , че секо чудо е за три дни! Ма те мноу хора са така...... алчността и мерака за лесни пари са страшно нещо.....
Сбрал той квито каймета имал и купил хапартаменти. Дал ги под наем, ма малко му се видело....не наема, (той бил зверски, щот нашия герой е малко алчен) а броя на хапартамент-боксовете.
Полакомил се наш башброкер, и напрайл втора грешка, ма тоя път съдбовна!!! Взел кредит от бамка за 25 години (лета) и инвистирал мноу яку при цени промоционални, кат за лето 2008-мо, де...........има-нема иляда и сто-двеста евра за БГ квадратен метър (0.7кв.м. Germani) на зелено при мноу яка "рискова" лихва, и не прочел ония ситните букви, щот си бил забрайл очилата.....
По едно време към есента на лето 2009-то се чул силен звук, сякаш нещо се спукало, ма мноу яко са чуло!
Злите езици по седенки и край огньове вечер по тъмна доба шушукали, че тва бил Имотния балон! Малките деца ги прибирали да не са плашат от тия страшни разкази за ора изгорели "на зелено" и секви други ужасии за триглави ЧСИ и тем подобни......
И цените на имотята кат тръгнали да падат.......плавно, неусетно дори, с има-нема едно чатърсе процента докъм октомврий, лето 2011-то.

Само нашия Башброкер не са уплашил, щот вервал по-силно от ония "свидетели на Йехова и на не знам какво си", че Вечния Ъп ша възкръсне и ша го спаси от Злата Бамка с Големите Остри Заби и Гадните Жълти (райфайзен) очи, и от триглавата ЧСИ. Не "си дигал главата от работа", както сам често казвал, за да си даде кураж, та дано забрави за момент проблема, даже и към алкохола посегнал..... станал злобен и необщителен, сичко го дразнело, най-вече гадните джуджета-даунъри ...Сядал пред компа и си го изкарвал на тях, да му олекне.....................................................................................


(следва продължение, ма края е мноу тъжен, земете си салфетки!)
(сека прилика с действителни лица е случайна)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-17 18:25 от darkside.
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 16:57:51
avatar
С нетърпение чакаме продължението ...

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Бисери и вицове за пазара и цените на имотите.
17-10-2011 - 19:52:48
Ще си признаете вички грешки..... и мемоарите си взехте да публикувате. Оная лебеница между раменете за равновесие ли я ползвате?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход