Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Щастливи ипетекари"...

Публикувано от gekko 
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 15:45:02
Quote
ivorad



Хммм, доста изнервена реакция......
Само за протокола:
1. Датата вече съм си я записал. И няма да я забравя за осем месеца.
2. Датата определих не аз, а Вие. Така е, датата си е моя.
3. Да се говори за воня е образно, ама неточно. Ако моеш по-точно, замести думата "воня".. Вие имахте смелостта да посочите конкретни цифри.....и за много други неща съм имал смелост.......Точно след осем месеца ще ги поанализираме.
...............................................
Дотогава - чао от мен!
smiling smiley
Изнервена реакция наистина....
Господа брокери-инвеститори! Дойде време да берете плодовете на собствените си действия! Нерви ме целокупното инвеститорско-овнешко-брокерско стадо довело с тъпите си действия и алчност до балона и последващия го тотален срив на цените, който предстои да видим! Растящата безработица и демографския срив, масови фалити при средния и дребен бизнес, новата вълна продаващи за да заминат, всичко това може да ускори процеса на спад на цените и да скъси агонията на имотния пазар. Оживяване може да има на посочените от мен цени. В държава в която средната заплата в провинцията е 250 лева а в столицата 700 лева колко да струват жилища от типа "хол-бокс" и "спалня-хол-кухня" приличащи на свинарници поради ниската култура и стандарт на живущите в тях собственици?
От друга страна света е изправен пред нова дългова криза с неясни последици. България да не е на Марс?
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 15:56:41
avatar
Quote
darkside
Господа брокери-инвеститори!
Дойде време да берете плодовете на собствените си действия!
Нерви ме целокупното инвеститорско-овнешко-брокерско стадо довело с тъпите си действия и алчност до балона и последващия го тотален срив на цените, който предстои да видим!
Растящата безработица и демографския срив, масови фалити при средния и дребен бизнес, новата вълна продаващи за да заминат, всичко това може да ускори процеса на спад на цените и да скъси агонията на имотния пазар. Оживяване може да има на посочените от мен цени. В държава в която средната заплата в провинцията е 250 лева а в столицата 700 лева колко да струват жилища от типа "хол-бокс" и "спалня-хол-кухня" приличащи на свинарници поради ниската култура и стандарт на живущите в тях собственици? От друга страна света е изправен пред нова дългова криза с неясни последици. България да не е на Марс?

1. "Брокер - инвеститор" е доста интересна комбинация.
2. ................... "Довело" до балон, но сделките ставаха без принуда
- не търсете виновник за процесите в брокерите, те са едно малко звено от пазара

За кризата, фалитите, мизерните заплати, скапаните двустайни ново строителство си прав.

Снощи бях в Несебър и криза не усетих в хората, но повечето бяха руснаци.
Вярно е, че тези, които нямат кинти си стоят по домовете и не ходят на море.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-18 16:17 от TZARS.
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 17:47:44
TZARS , в БГ любимия ми курорт е Несебър по много причини. Екзотиката на това градче е уникална! Няма я чалгата!!! Отсядам обикновено в Мираж или ако няма места, в Рибката до него. Отлична хигиена, условия и кухня!Византийска им работа!

Относно забележките ти: Май обидих брокерите...присъстващите правят изключение. Така става ли?
1.Да, сделките не са насила, но елемента на подвеждане, да не използвам по-силна дума, присъства почти във всяка сделка.

2. Брокер-инвеститора е странен хибрид, който се появи по време на балона. Това са АНИ които се позамогнаха по време на бума и решиха да се пробват (като физ лица) и те с кредит да инвестират в имоти с цел бъдеща продажба или наем. Сега те най-много реват за "раздвижване" а спадът в цените ги ужасява и то с основание.
Въпроса, който си задават инвеститорите вече не е дали е "на минус", а "с колко на минус".....
В момента хит са цените на горивата и храните, имотите отиват на заден план като интерес.
10000 лева в брой стават все повече пари!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-07-18 19:47 от darkside.
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 21:45:51
Quote
darkside
Изнервена реакция наистина....
Господа брокери-инвеститори! Дойде време да берете плодовете на собствените си действия! Нерви ме целокупното инвеститорско-овнешко-брокерско стадо довело с тъпите си действия и алчност до балона и последващия го тотален срив на цените, който предстои да видим! Растящата безработица и демографския срив, масови фалити при средния и дребен бизнес, новата вълна продаващи за да заминат, всичко това може да ускори процеса на спад на цените и да скъси агонията на имотния пазар. Оживяване може да има на посочените от мен цени. В държава в която средната заплата в провинцията е 250 лева а в столицата 700 лева колко да струват жилища от типа "хол-бокс" и "спалня-хол-кухня" приличащи на свинарници поради ниската култура и стандарт на живущите в тях собственици?
От друга страна света е изправен пред нова дългова криза с неясни последици. България да не е на Марс?

Много хубава политическа реч!
За съжаление, подобни речи се кльопат главно от бабичките из клубовете на БСП, нормалните хора се усмихват иронически , слушайки такива разпалени глупости.
Обърни се към форумния титан на мисълта Пайо - може да те уреди с хубаво количество червени баби. Страшно събрание можете да си направите с него и таралясниците му!
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 22:51:28
Quote
ivorad
Quote
darkside
Изнервена реакция наистина....
Господа брокери-инвеститори! Дойде време да берете плодовете на собствените си действия! Нерви ме целокупното инвеститорско-овнешко-брокерско стадо довело с тъпите си действия и алчност до балона и последващия го тотален срив на цените, който предстои да видим! Растящата безработица и демографския срив, масови фалити при средния и дребен бизнес, новата вълна продаващи за да заминат, всичко това може да ускори процеса на спад на цените и да скъси агонията на имотния пазар. Оживяване може да има на посочените от мен цени. В държава в която средната заплата в провинцията е 250 лева а в столицата 700 лева колко да струват жилища от типа "хол-бокс" и "спалня-хол-кухня" приличащи на свинарници поради ниската култура и стандарт на живущите в тях собственици?
От друга страна света е изправен пред нова дългова криза с неясни последици. България да не е на Марс?

Много хубава политическа реч!
За съжаление, подобни речи се кльопат главно от бабичките из клубовете на БСП, нормалните хора се усмихват иронически , слушайки такива разпалени глупости.
Обърни се към форумния титан на мисълта Пайо - може да те уреди с хубаво количество червени баби. Страшно събрание можете да си направите с него и таралясниците му!
Радвам се, че оценяваш усилията ми. Идат избори все пак.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход