Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Щастливи ипетекари"...

Публикувано от gekko 
Re: "Щастливи ипетекари"...
17-07-2011 - 19:06:35
Явчо, тия дни бях в Родопите майна. Мноу е готино! На Пампорово във "Финландия". От старите хотели е, с басейн.Имаше събор на некви йоги, мноу готини хора се оказаха. Много красиво! Изкачих и "Снежанка" ама, с лифта...и до едни водопади, мечки немаше.....
Нощем беше направо студено, да знайш.....

Ивораде, според мен трябва да си дойдат нещата на място и това неизбежно ще се случи и то до края на тази зима ще тръгне моята версия, която е къвър на некои други упоменати във форума.
Говоря за средностатистическия вид жилище. Един стар панел не мое да струва повече от 10 - 15хил. лева, и то ако е в прилично състояние отвътре, не като бл.20 в Ямбол. Стара тухла маааалко по-скъпо, в зависимост от състоянието и локацията до 50хил. лева.
Който иска нещо "по така!" там вече е ясно, но все пак да отговаря на действителността, да се прави разлика между Маями и Младост...
Тва е цена за София естествено. В Прованса ще го духат мноу здраво!

Камелия, тва Камбаните дето ти е имота в коя част на България ебе?
Re: "Щастливи ипетекари"...
17-07-2011 - 19:12:25
95 000 евро....от тях около 20-25 за парцела....останалото да е в къщата...ми доста е.Банката е тотално прецакана в случая.
1.9
Re: "Щастливи ипетекари"...
17-07-2011 - 20:39:12
Quote
ivorad
Quote
gekko
Тъй като нееднократно се е споменавало тук, колко са щастливи ипотекарите вижте какво намерих случайно гледайки сайта на Чси-тата:

Има едни много симпатични и полезни птици: наричат ги лешояди. Тук сме свидетели на радостта на една от тях. Колко мила радост! Да й се порадваме!
winking smiley

Ивораде, разочароваш ме! Лешаядите чистят мършата - безимотко, инвеститора на лайнян бряг, ками с камизарника си .
Re: "Щастливи ипетекари"...
17-07-2011 - 22:03:44
На бати лешоядчето сладко, пу, да не ти е уроки.
Голямо да пораснеш, голямо апартаментче да си купиш, та да спреш да ревеш най-сетне.
Re: "Щастливи ипетекари"...
17-07-2011 - 22:43:05
avatar
Quote
Imotko
На бати лешоядчето сладко, пу, да не ти е уроки.
Голямо да пораснеш, голямо апартаментче да си купиш, та да спреш да ревеш най-сетне.


Имотко ,в момента в БГ-то имота е такава котва, ама ти едва ли ще го проумееш.

То к*р да е човек да ти го набие ,а то акъл...
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 11:49:33
Quote
darkside


Ивораде, според мен трябва да си дойдат нещата на място и това неизбежно ще се случи и то до края на тази зима ще тръгне моята версия, която е къвър на некои други упоменати във форума.
Говоря за средностатистическия вид жилище. Един стар панел не мое да струва повече от 10 - 15хил. лева, и то ако е в прилично състояние отвътре, не като бл.20 в Ямбол. Стара тухла маааалко по-скъпо, в зависимост от състоянието и локацията до 50хил. лева.
Който иска нещо "по така!" там вече е ясно, но все пак да отговаря на действителността, да се прави разлика между Маями и Младост...
Тва е цена за София естествено. В Прованса ще го духат мноу здраво!


Уаууу, до края на "тази" зима цените ще са на гореуказаните нива?
Много добре!
Краят на зимата ще настъпи на 21.03.2012. Тогава ще проверим доколко прогнозите на нашия новоизлюпен експерт са верни. До въпросната дата остават приблизително осем месеца. Започваме броенето!
smiling smiley
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 12:30:00
Quote
1.9


Ивораде, разочароваш ме! Лешаядите чистят мършата - безимотко, инвеститора на лайнян бряг, ками с камизарника си .

За да се определи нещо като "мърша", то трябва да е поумряло. Физически или финансово - няма значение.
Доколкото за цитираните лица няма категорични данни, удостоверяващи настъпването на смърт, то те следва да се изключат от групата на мършата. Така че горното твърдение следва да се отдаде единствено и само на едно мило желание у писалия го, нищо друго няма зад него. Както вече отбелязах - част от хората тук са много мили.
Умилителноwinking smiley
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 14:00:57
Иворадев, големите хранителни вериги вечер към осем часа намаляват цената на много стоки, а след десет, като затворят изхвърлят непродаваемото, главно зеленчуците и мършата.
По същата логика имотите са някъде малко преди осем часа с тенденция десет часа........Предлагането расте с часове буквално, търсенето е близо до състоянието в което болния вижда Светлината и Тунела.....останалото са медийни литературни упражнения и новата вълна реклами за лов на балъци-ипотекари.

На всяка стока пазарната цена варира между (Х )пъти себестойността и (0). Нищо необичайно няма, да клони към нула при цикличните пазари в момент на кризи.
Имота не е гориво, не е храна. Колата и нея слагам над имота по необходимост, тя е и имидж, и луксозна и комфортна мобилност на индивида-собственик!
В тия времена имота е последната сламка за най-бедните, най-некадърните самосъжаляващи се чакащи чудо, или да падне нещо от небето, "собственици". Да, ама чудесата свършиха!
Иворадев, закови си на стената на плакат тая дата дето сам я определи. Ще си я спомниш по най-неприятния повод - вмирисания "претоплян" от медиите труп на пазара на имоти, който около тая дата вече ще вони мноу сериозно..............
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 14:06:46
Quote
darkside
Иворадев, големите хранителни вериги вечер към осем часа намаляват цената на много стоки, а след десет, като затворят изхвърлят непродаваемото, главно зеленчуците и мършата.
По същата логика имотите са някъде малко преди осем часа с тенденция десет часа........Предлагането расте с часове буквално, търсенето е близо до състоянието в което болния вижда Светлината и Тунела.....останалото са медийни литературни упражнения и новата вълна реклами за лов на балъци-ипотекари.

На всяка стока пазарната цена варира между (Х )пъти себестойността и (0). Нищо необичайно няма, да клони към нула при цикличните пазари в момент на кризи.
Имота не е гориво, не е храна. Колата и нея слагам над имота по необходимост, тя е и имидж, и луксозна и комфортна мобилност на индивида-собственик!
В тия времена имота е последната сламка за най-бедните, най-некадърните самосъжаляващи се чакащи чудо, или да падне нещо от небето, "собственици". Да, ама чудесата свършиха!
Иворадев, закови си на стената на плакат тая дата дето сам я определи. Ще си я спомниш по най-неприятния повод - вмирисания "претоплян" от медиите труп на пазара на имоти, който около тая дата вече ще вони мноу сериозно..............


Хммм, доста изнервена реакция......
Само за протокола:
1. Датата вече съм си я записал. И няма да я забравя за осем месеца.
2. Датата определих не аз, а Вие.
3. Да се говори за воня е образно, ама неточно. Вие имахте смелостта да посочите конкретни цифри. Точно след осем месеца ще ги поанализираме.
...............................................
Дотогава - чао от мен!
smiling smiley
Re: "Щастливи ипетекари"...
18-07-2011 - 14:29:37
Абе аз може глупаво да съм подходил, ама този не му блазе. А как е възможно да няма носеща желязобетонна конструкция, няма ли да се разпадне това. Едно време си спомням имахме къща от тухли единички, ама те държаха тежеста, а това как се държи не е истина.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход