Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
Quote
камелия
Правилно, Джавчо!clap:
Сега, остава да решиш- аз ли не съм достатъчно културна, или ти и сие, сте простаци?
Или, вие сте културните, ама контактувате с простаци като мен?
Което, би поставило под въпрос културата ви, както сам си отбелязал.
Или- трети вариант- аз контактувам с простаци във виртуала, правейки задълбочено изследване........от което ще си изкарам доволно заплащане......smoking smiley

За пореден път не можеш да разбереш простичък въпрос.

Ако приемем, че си културна, то тогава в какво се изразява забавлението на такъв човек да контактува с простаци?

Колко трябва да смотана, че да не можеш 5 години да го завършиш това изследване? :]
Quote
javcho

Ако приемем, че си културна, то тогава в какво се изразява забавлението на такъв човек да контактува с простаци?

Колко трябва да смотана, че да не можеш 5 години да го завършиш това изследване? :]

Чети и осмисляй постовете, Джавчо. Дори и собствените.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Не отговори къде има заведения в което посетителите да не са сбръчкани лелки с целулит и да няма наркомани?
Бъди полезна и ни информирай.
Quote
камелия
Quote
javcho

Ако приемем, че си културна, то тогава в какво се изразява забавлението на такъв човек да контактува с простаци?

Колко трябва да смотана, че да не можеш 5 години да го завършиш това изследване? :]

Чети и осмисляй постовете, Джавчо. Дори и собствените.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

Не можеш да отговориш и това си е. Изглежда ти е сложен и този въпрос. По-просто не мога да го задам.

За мен културен човек не може да се забавлява с това да контактува с простаци.

Не можа да посочиш и нито един достатъчно културен участник, което всъщност е признак на ниска култура, защото няма как да няма поне един такъв, а по този начин ти реално го обиждаш.

Но за асоциалните аутсайдери е нормално. Така че нищо ново.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-16 22:11 от javcho.
Quote
камелия
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

Като блокираш и не можеш да отговориш, а пускаш спам изречението, 100% изглеждаш така:

[vbox7.com]

или така:

[vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-16 22:26 от javcho.
Quote
javcho
Не можеш да отговориш и това си е. Изглежда ти е сложен и този въпрос. По-просто не мога да го задам.

За мен културен човек не може да се забавлява с това да контактува с простаци.

Не можа да посочиш и нито един достатъчно културен участник, което всъщност е признак на ниска култура, защото няма как да няма поне един такъв, а по този начин ти реално го обиждаш.

Но за асоциалните аутсайдери е нормално. Така че нищо ново.

Чети и мисли. Не е сложно дори и за ограничени персони, стига да не са освидетелствани.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Quote
камелия
Чети и мисли. Не е сложно дори и за ограничени персони, стига да не са освидетелствани.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

Ясно, съвсем блокира. Виж клипчетата по-горе.

Дай поне заведението за което питах, че до 20-30 минути излизам и ще трябва да ходя при наркоманите в Ялта или Маскара.
Какво става с додо2? Къде се губи този човек напоследък?
Quote
gekko
Какво става с додо2? Къде се губи този човек напоследък?

Скита по Европата, вчера беше в Мадрид.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Quote
камелия
Quote
hunterA
Quote
камелия
Утре пак заминавам, а ти не страдай, ще се връщам от време на време да ви гледам сеира.:]
Това вчера си го писала, днес уви не си на морето или балкана, а си пишеш от Люлин. Абе какво му е хубаво на почивката извън София, защо пък да не си седи човек в панеляка и на 35 градуса вън, а в него да е 45 градуса. Просто тези на морето или из най красивата част на балкана живи да ги оплачеш.
Ех живот, да ти завиди човек !!!

Що, бе Хънтаре, ти да не би да пътуваш само денем, щото страдаш от кокоша слепота?eye popping smiley
Или не си чувал за климатици, та в квартирката си зависиш от температурата навън?:]
Аз пък, няма да те питам защо висиш в нета в туй отпускарско време, а ще ти пожелая да намериш възможност да си починеш поне за няколко дни, след като си платиш наема.spinning smiley sticking its tongue out
Ох Камелия, сега и през нощта ще пътуваш, ама като гледам от утре ще стане в другиден тръгването ти. Наистина предпочитам по-светло, че в милата ни родина има много любители на чашката и доста необезопасени и осветени каручки, няма да споменавам и множеството дупки по пътищата, можещи да ми развалят скъпата кола (ама с вашата Жигула не е проблем това).
Охо ма ти и климатик си имала браво, развива се тази панелка, сега и течаща водъ като ти прекарат и саталит ще си стане отлични.
А за почивката вече ходих до Гърция миналия месец, след няколко дни съм за седмица на балкан (не като в твоите мечти), в края на август за седмица и в Турция, ако остане време и септември за седмица ще наемем яхта из средиземноморието, че за сега само се каним за последното, ама все не остава време, тази година живот и здраве ще го направя. Абе жив да ме оплаче човек, от липса на почивка, пък ти си стой в панелката с климатик, ама внимавай да не се простудиш, че на твоите години може да е опасно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход