Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
Quote
hunterA
Quote
камелия
Утре пак заминавам, а ти не страдай, ще се връщам от време на време да ви гледам сеира.:]
Това вчера си го писала, днес уви не си на морето или балкана, а си пишеш от Люлин. Абе какво му е хубаво на почивката извън София, защо пък да не си седи човек в панеляка и на 35 градуса вън, а в него да е 45 градуса. Просто тези на морето или из най красивата част на балкана живи да ги оплачеш.
Ех живот, да ти завиди човек !!!

Що, бе Хънтаре, ти да не би да пътуваш само денем, щото страдаш от кокоша слепота?eye popping smiley
Или не си чувал за климатици, та в квартирката си зависиш от температурата навън?:]
Аз пък, няма да те питам защо висиш в нета в туй отпускарско време, а ще ти пожелая да намериш възможност да си починеш поне за няколко дни, след като си платиш наема.spinning smiley sticking its tongue out
Quote
дами и господа
Ц ц, как я нагънахте жената, нямате милост бре хора. На умряло куче нож вадите, бива ли така.

Така е, но много се размечта Люлинската Овца. Че и оценки дава ...
Quote
1.9

Така е, но много се размечта Люлинската Овца. Че и оценки дава ...

Оценка си даваш ти с простащините, които сипеш.
А че това, което имам, за теб е несбъдваема мечта- така е, но всеки сам си постига нещата в живота.........та завиждай и бесней, аз ще ти гледам сеира.:]
Quote
javcho

Много показателно за нивото на културата ти е факта, че забавлението ти се изразява в контактуване с простаци.
Това просто няма как де е качествено забавление за наистина културен човек. winking smiley
Погледни си постовете и ще видиш, че основно комуникираш с така наречените от теб простаци.

Правилно, Джавчо!clap:
Сега, остава да решиш- аз ли не съм достатъчно културна, или ти и сие, сте простаци?
Или, вие сте културните, ама контактувате с простаци като мен?
Което, би поставило под въпрос културата ви, както сам си отбелязал.
Или- трети вариант- аз контактувам с простаци във виртуала, правейки задълбочено изследване........от което ще си изкарам доволно заплащане......smoking smiley
Quote
javcho
То е ясно, че никъде не е била.
Гледам, че пише от нов доставчик.
Просто не е имала интернет известно време покрай смяната.
А избора и на доставчик говори много за финасовото и състояние.

Левчо, да знаеш случайно кой купи И Люлин.нет?eye popping smiley
И че смяната става точно за 15 минути?
Голяма лавандула си, ей!
Quote
toni9999

Държиш да подчертаеш че си бивше брокерче - защо така искаш да се разграничиш отбившата си професия? СРАМ ли те е?
Купила си сама два апартамента, а какво наследствено продаде за да купиш втория, за първия е ясно, от възраста ти може да се съди как. И все пак казваш че си сама в покупките, никога не си била омъжена а... и си купувала сама...странно

И всъщност имот в централния балкан с огроен двор който си явно си наследила и можем да гадаем в какво състояние е гредореда и плетените стени измазани с кал има доста ниска парична стойност...
И най-бедните селяни си имат по десетина декара които дават срещу някой литър олио и чувал брашно...

Парцела накамбаните от колко години се опитваш безуспешно да продадеш?

Остават двата ти апартамента... в единия си принудена да живееш, а другият ти е основен и сигурно вече единствен източник на доходи...
Та така като гледам не си много за завиждане...

Не, гадателю, просто нямам причина да крия истината. След като пиша във форум за имоти и вече не работя с имоти, е редно да го кажа. С което да обясня, защо не се наемам да давам прогнози.
Да, но ти се вижда много чудно, след като група хора, които брокер не са виждали и на оглед не са стъпвали, сврени в кимизарниците си под наем, пръскат съвети и квалификации за нещо, от което идея нямат.
И не се мъчи да гадаеш- за това също са нужни дадености, които нямаш.
Пиша в този форум вече 5г. Ако имаш малко ум, ще прегледаш и ще разбереш каква е истината за мен, защото никой не може да лъже последователно година след година.
Така се обрисуваха и всички " милионери", дето се свират под наем и всичко им е скъпо.
Каквото и да съм направила е било заедно с мъжа ми. С него сме изучили и децата си и сме им осигурили старт в живота.
А ти и другите, като нямате нещо по- смислено за вършене, завиждайте и пищете, че не съм постигнала нищо.
... Ми овца, кво да я правеш ...
Quote
камелия
Левчо, да знаеш случайно кой купи И Люлин.нет?eye popping smiley
И че смяната става точно за 15 минути?
Голяма лавандула си, ей!

А защо си мислиш, че незная?
Смяната на blizoo с bulsatcom e все едно да смениш панелка в Обеля с панелка в Люлин, лелче.
Съответно ти подхожда перфектно и на финасовите възможности и на средата.
Самия факт, че си вярваш, че това е добър избор говори за техническите ти познания.
Quote
javcho

А защо си мислиш, че незная?
Смяната на blizoo с bulsatcom e все едно да смениш панелка в Обеля с панелка в Люлин, лелче.
Съответно ти подхожда перфектно и на финасовите възможности и на средата.
Самия факт, че си вярваш, че това е добър избор говори за техническите ти познания.

" Не зная", се пише. Няма да те уча непрекъснато.
Бързината на връзката ми подхожда перфектно. Обслужващите са ми на един хвърлей място и могат веднага да реагират, ако има нужда.
Така че, осигурила съм си перфектна връзка на оптимална цена.
Само недорасъл комплексар може да се дуе с " водораслите си"........:]
Quote
1.9
... Ми овца, кво да я правеш ...

Хи,хи!
Да си чел баснята за лисицата и гроздето?eye popping smiley:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход