Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
Quote
камелия
Quote
javcho

Какво стана наистина с камелия?
Да не се е гътнала, все пак е на години.
Или е отишла да си развива селския туризъм на Балкана?
Ако е второто и не е пуснала Интернет за клиентите, толкова и разбира от този бизнес. :]

Каквото и да става с мен, Джавчо, е по- разнообразно от ходенето в Какао и Беларус!:]
Няма причина да се гътна, но теб да те отстрелят- доста е възможно, затова внимавай да не гушнеш букета млад и зелен.
На " Запад" бях за малко- по работа и за кеф. И знаеш ли- чалга заведение и японски водорасли, не видях.
Утре пак заминавам, а ти не страдай, ще се връщам от време на време да ви гледам сеира.:]

Била си ти, кой знае в кое село вадиш катрофи и вариш буркани smiling smiley Айде не на нас тия, знаем се добре smiling smiley
Quote
камелия

Джавчо, Джавчо...........лоша работа. Вече дори не е забавно да чета писанията ти.

В този форум, Джавчо, има и няколко интелигентни хора

Нали с невероятния си нюх, точно от вашата групичка разкрихте най- съкровената ми тайна- че работя за сайта?

Супер, значи в правилна посока се движа.

За пореден път бягаш от отговор на съвсем обикновенни въпроси.
Кои са тези хора според теб? Какъв е проблема да ги посочиш?
Брокерите се професионално изкривени до краен предел в тази насока.
На нито един от въпросите не си отговорила.

Глупости. Не ми преписвай чужди мнения. Аз съм сигурен, че не работиш за сайта.
Доказателството за мен е, че първа се оплака на всички при проблама с Гладния.
Ако работеше за сайта нямаше да се молиш за помощ на случайни хора, а директно щеше да се свържеш с администраторите.



И понеже за пореден път не се ориентираш какво те питам, въпреки че подчерах, че е основното от поста, ще питам пак.

Твърдиш, че тук е пълно с простаци.
Твърдиш, че не би контактувала с простаци наживо.
Твърдиш, че пишеш за забавление.
Сега идват и въпросите.
Има ли изобщо някой от форума, който да покрива "високите" ти изисквания за ниво на култура? Кой(кои)?
В какво точно се изразява забавлението да контактуваш с простаци?
С какво точно контактуването с простаци забавлява един културен човек?


Много показателно за нивото на културата ти е факта, че забавлението ти се изразява в контактуване с простаци.
Това просто няма как де е качествено забавление за наистина културен човек. winking smiley
Погледни си постовете и ще видиш, че основно комуникираш с така наречените от теб простаци.
Quote
gekko
Била си ти, кой знае в кое село вадиш катрофи и вариш буркани smiling smiley Айде не на нас тия, знаем се добре smiling smiley

+1

То е ясно, че никъде не е била.
Гледам, че пише от нов доставчик.
Просто не е имала интернет известно време покрай смяната.
А избора и на доставчик говори много за финасовото и състояние.
Може ли да смени един от най-некачествените, но пък евтини, със също толкова некачествен и евтин при условие, че на пазара подобните са толкова малко спрямо добрите.

Действията и са доказателство за бедната люлинска действителност.
За хората там качеството е много назад в приоритетите за сметка на цената, която е номер 1.
Както и с вида строителство, както и с храната и всичко останало.
Представям си щом от нещо, което ползва толкова много време през деня пести 10тина лева на месец каква е ситуацията.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-16 11:03 от javcho.
Quote
камелия
Горд собственик съм на 2 апартамента в София- купени от мен. На едно вилно място на Камбаните, с виза за строеж на 3 ет. къща, и половин наследствен апартамент в Лозенец. В провинцията имам къща с 5 дка. двор- в най- красивата част на Централен Балкан и земеделска земя, която давам под аренда.
Респективно, ти под колкото и ника да се скриеш, колкото и да се дуеш, не можеш да ми стъпиш и на малкия пръст. Така че, може да злобееш до посиняване, че едно " бивше брокерче" като мен, е постигнало ниво, за което не можеш и да мечтаеш. :]
Ти дори и семейство не можеш да завъдиш, нищо че минаваш 35г., та затова крейзиш перманентно. Ама, кой каквото си направи и Господ не може да му сътвори.
Държиш да подчертаеш че си бивше брокерче - защо така искаш да се разграничиш отбившата си професия? СРАМ ли те е?
Купила си сама два апартамента, а какво наследствено продаде за да купиш втория, за първия е ясно, от възраста ти може да се съди как. И все пак казваш че си сама в покупките, никога не си била омъжена а... и си купувала сама...странно

И всъщност имот в централния балкан с огроен двор който си явно си наследила и можем да гадаем в какво състояние е гредореда и плетените стени измазани с кал има доста ниска парична стойност...
И най-бедните селяни си имат по десетина декара които дават срещу някой литър олио и чувал брашно...

Парцела накамбаните от колко години се опитваш безуспешно да продадеш?

Остават двата ти апартамента... в единия си принудена да живееш, а другият ти е основен и сигурно вече единствен източник на доходи...
Та така като гледам не си много за завиждане...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-16 11:09 от toni9999.
Да люлин нет, защо ли не съм учуден !!! Тази е толкова пристрастена към драскането във форума, така че ако имаше поне капка истина в това което казва щеше да е из***ла понр 100тина поста тук за това време. Не мога да разбера как хора, които са хващани да лъжат по 100 пъти тук още имат наглостта да сипят лъжи на кило, същото важи и за Ипотчеко, Лудия 31 и пациент Иванов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-16 11:03 от gekko.
Quote
toni9999
Купила си сама два апартамента, а какво наследствено продаде за да купиш втория, за първия е ясно, от възраста ти може да се съди как. И все пак казваш че си сама в покупките, никога не си била омъжена а... и си купувала сама...странно
Остават двата ти апартамента... в единия си принудена да живееш, а другият ти е основен и сигурно вече единствен източник на доходи...

И все пак казваш че си сама в покупките, никога не си била омъжена а... и си купувала сама...странно

Нищо не е купила.
Ето за този в Хиподрума доказателство, че е наследствен.

[forum.imoti.net]

Quote
камелия
Имам апартамент на "Хиподрума", но не искам да живея там, защото не аз съм избирала комшиите си.

Друг вариант е да го е купила без да се поинтересува от съседите, което само доказва слабите и брокерски способности.
А пък какви трябва да се тези съседи, които и пречат да живее в най-хубавия софийски квартал, според нея и съответно каква би била цената на този имот в комплект с въпросните съседи, не ми се мисли. А пък какъв наем взима и какви наематели има при тези условия. winking smiley

Казвала е, че е омъжена и има деца даже.
Много е вероятно да притежава всъщност само половината от някой от въпросните имоти.
Quote
камелия
Quote
1.9

Дали четящите Форума ще ми повярват си е тяхна работа. И ме бъркаш с някой. Не ми се пише за постижения, защото просто няма как да се сравняваме. На различни нива сме.

И глей ся. Само два хапартамента в Сф! Нека са три, че и един във Варна за респект. Естествено наследствения ще да е в Лозенец, ама 9/10-ти идеални части звучи по-добре. Вилно място само с виза за стоеж? А не - пиши, че има 3-етажна вила с басейн.
Трабва да уточниш етажите на къщата в провинцията. Те ще да са поне 5, а двора съответно поне 10 да. "Най-красивата част на Централен Балкан" звучи добре и придава загадъчност - нека си остане. Ама за земеделската земя не е добре - поне 500 да трябва да декларираш, че по-респектиращо. За завършек, обаче ще трябва да добавиш и по един имот в планински и морски курарт по твой избор.

Всъщност, дали имаш въобще идея за площите на дворовете в населените места около Балкана?

Не те бъркам с никого, под колкото и ника да се скриеш, начина на писане и това, което " изтърваш" за себе си, оформя образа ти.
Вярно, че нивАта ни са различни- ти си сред милионерите, които живеят под наем, щото им е скъпо да купят. Можеш да иронизираш колкото си искаш, но това съм постигнала, а ти завиждай на воля!:]
И да- имам представа от площите на дворовете В Балкана. В предбалкана те са по-малки, а до реките обикновено, са им разположени зеленчуковите градини. В Балкана, градините са в дворовете, а дворовете са големи. Говоря за Централен Балкан.spinning smiley sticking its tongue out

Наистина ме бъркаш с някой. Кажи за кой ме мислиш?

КЪДЕ В БАЛКАНА?
Ц ц, как я нагънахте жената, нямате милост бре хора. На умряло куче нож вадите, бива ли така.
Quote
gekko

Била си ти, кой знае в кое село вадиш катрофи и вариш буркани smiling smiley Айде не на нас тия, знаем се добре smiling smiley

Откъде се знаем, бе Гечко?
Звездите ли ти го говорят? Много станахте тия- с информацията от извънземните.
Много малко ти трябва и слизаш до нивото на Джавчо и сие.
Язък, че имаш наченки и на мислене на средноинтелигентен човек.
Quote
камелия
Утре пак заминавам, а ти не страдай, ще се връщам от време на време да ви гледам сеира.:]
Това вчера си го писала, днес уви не си на морето или балкана, а си пишеш от Люлин. Абе какво му е хубаво на почивката извън София, защо пък да не си седи човек в панеляка и на 35 градуса вън, а в него да е 45 градуса. Просто тези на морето или из най красивата част на балкана живи да ги оплачеш.
Ех живот, да ти завиди човек !!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход