Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
Quote
Imotko
Цените са начални, кварталите са гета...
Цялата държава е едно голямо гето...
Абе началната цена е едно на ръка. Мен ме интересува крайната цена, тя е интересна. Имам бивш колега на когото продадоха апартамента миналата година. От начало му обявиха цена приблизителна на пазарната за района тогава, никой не участва, намалиха я и пак никой, на третия път се събраха няколко човека и с надкачването се стигна почти до първата цена, май разликата беше максимум 5000 лв. надолу. Явно ниската начална цена докарва по-висока цена, това не е повод за радост.
Quote
Angel_80
Абе началната цена е едно на ръка. Мен ме интересува крайната цена, тя е интересна. Имам бивш колега на когото продадоха апартамента миналата година. От начало му обявиха цена приблизителна на пазарната за района тогава, никой не участва, намалиха я и пак никой, на третия път се събраха няколко човека и с надкачването се стигна почти до първата цена, май разликата беше максимум 5000 лв. надолу. Явно ниската начална цена докарва по-висока цена, това не е повод за радост.

Тук има представителна извадка
Вижда се ясно, че от ЧСИ не може да се направи кой знае колко изгодна покупка, от което следва, че ЧСИ-тата или т.нар. пазар на "закъсали" въобще не влияе на другия пазар. От тази трънка сривльовски заек няма да излезе, което пък сигурно съм го повторил поне 100 пъти във форума.
Quote
Imotko
Вижда се ясно, че от ЧСИ не може да се направи кой знае колко изгодна покупка, от което следва, че ЧСИ-тата или т.нар. пазар на "закъсали" въобще не влияе на другия пазар. От тази трънка сривльовски заек няма да излезе, което пък сигурно съм го повторил поне 100 пъти във форума.

Идиотко, мненията ти въобще нямат значение. Що се хабиш въобще да пишеш.
Като пише глупости,намери някой,дето е купил "много евтино" от ЧСИ.
Quote
Imotko
Вижда се ясно, че от ЧСИ не може да се направи кой знае колко изгодна покупка, от което следва, че ЧСИ-тата или т.нар. пазар на "закъсали" въобще не влияе на другия пазар. От тази трънка сривльовски заек няма да излезе, което пък сигурно съм го повторил поне 100 пъти във форума.

Така ли мислиш?
ако ти доведа човек с оригинален нотариален акт от тази година за 280 Е на квадрат за панелка в Обеля 1, ще ми дадеш ли 1000 лв.?
Quote
salvador
Като пише глупости,намери някой,дето е купил "много евтино" от ЧСИ.

Нещо те е напекло слътцето. Я чети по-внимателно.
Не само ЧСИ, ами много други фактори влияят.
Quote
palamud
Quote
Imotko
Вижда се ясно, че от ЧСИ не може да се направи кой знае колко изгодна покупка, от което следва, че ЧСИ-тата или т.нар. пазар на "закъсали" въобще не влияе на другия пазар. От тази трънка сривльовски заек няма да излезе, което пък сигурно съм го повторил поне 100 пъти във форума.

Така ли мислиш?
ако ти доведа човек с оригинален нотариален акт от тази година за 280 Е на квадрат за панелка в Обеля 1, ще ми дадеш ли 1000 лв.?

...и настана тишина...

Паламуде, аз пък се хващам на бас със тебе, на 1000лв че имотко няма да се обзаложи с тебе и няма да спечелиш 1000лв от него, но ще продължи да пише простотии както досега.

Има обаче нещо което ме озадачава на злобното отношение на имотко към ЧСИ. Въпросът е каква е причината? Сам ли е бил жертва на банките или просто завижда на ЧСИ, че имат работа?
Quote
dеlluxx
Quote
palamud
Quote
Imotko
Вижда се ясно, че от ЧСИ не може да се направи кой знае колко изгодна покупка, от което следва, че ЧСИ-тата или т.нар. пазар на "закъсали" въобще не влияе на другия пазар. От тази трънка сривльовски заек няма да излезе, което пък сигурно съм го повторил поне 100 пъти във форума.

Така ли мислиш?
ако ти доведа човек с оригинален нотариален акт от тази година за 280 Е на квадрат за панелка в Обеля 1, ще ми дадеш ли 1000 лв.?

...и настана тишина...

Паламуде, аз пък се хващам на бас със тебе, на 1000лв че имотко няма да се обзаложи с тебе и няма да спечелиш 1000лв от него, но ще продължи да пише простотии както досега.

Има обаче нещо което ме озадачава на злобното отношение на имотко към ЧСИ. Въпросът е каква е причината? Сам ли е бил жертва на банките или просто завижда на ЧСИ, че имат работа?

Не разбрахте ли, че безимотко-идиотко, пациента иванов и кака камелия са брокерчета, но маскирани (те си мислят) като горд собственик на кимизарник, строител и бивш брокер, респективно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход