Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона

Публикувано от paio 
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 18:19:32
Quote
ivorad
Quote
paio
Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона.Причините за нарастващия брой обиди идващи главно от бивши ъпъри, сега хейтъри са свързани с несигурното бъдеще на пазара на НИ и "добрите" новини с които ни заливат ежедневно.


След временното елиминиране на форумния сривльо-психопат, напрежението във форума очевидно е по-ниско. Значи ли това, че следващата фаза на балона се отлага? Подкрепя ли този факт твърдението, че в основата на форумните простотии са "ъпърите", трансформирали се в хейтъри?
winking smiley
1. Темата е създадена преди тоталното "изпращяване" на гладника!

2.Не можем да отложим неотложното и независещото от нас. Но агонията може да бъде манипулирана. Нали не отричате наличието на балона?

3. В основата на форумните простотии са форумните простаци, независимо от "сексуалната" ориентация - UP или DOWN !

Негативно мнение може да бъде изразено и без епитети и цинизми, с които тезата единствено олеква!
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 18:44:52
avatar
Quote
batko

Tук вече си написала истината.Дреме ми на какво съм олицетворение за теб.Все пак се замисли какво съм ти написал.И знай че има една дума цяло село да и сере в устата не може да ги напълни.Замисли се хубаво и спри да си последна инстанция по всички въпроси.Та като събориха къщите на хората те в Люлин ли отидоха?Или децата им са в Люлин?Или Люлин е построен за да има къде софиянци да живеят?Това че някой е роден в София не значи че е софиянец да го знаеш от мен.Софиянците са много малко.Огромната маса са диви селяни напуснали села и махали от Балкана и цялата страна и дошли да работят в София щото властта беше на работниците и селяните.Да не забравяме обаче и коренните диви селяни дето днес са кореняци софиянци.Ми те до вчера гледаха прасета и кокошки.Дори в Лозенец още се гледат прасета и кози.В Студентски град пасат говеда овце и кози в Младост и Люлин също.Да не говорим за циганските катуни и коне.

Е, ти също тук си написал истината- в София няма елитни квартали и който твърди обратното, не познава града или се опитва да избие върл комплекс- нещо като с публикуването на снимките с хайвера и японските водорасли.
А тъй като питаш, ще ти кажа- първите, на които събориха къщите, отидоха на оборотни в Младост и после се върнаха в новопостроените блокове.
Когато децата им пораснаха и се зажениха, отидоха в Люлин, а някои и в Дружба, и Младост4.
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 20:19:20
Сега ако се върнете и до Руско-турската война.
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 20:31:41
Quote
камелия
Quote
batko

Tук вече си написала истината.Дреме ми на какво съм олицетворение за теб.Все пак се замисли какво съм ти написал.И знай че има една дума цяло село да и сере в устата не може да ги напълни.Замисли се хубаво и спри да си последна инстанция по всички въпроси.Та като събориха къщите на хората те в Люлин ли отидоха?Или децата им са в Люлин?Или Люлин е построен за да има къде софиянци да живеят?Това че някой е роден в София не значи че е софиянец да го знаеш от мен.Софиянците са много малко.Огромната маса са диви селяни напуснали села и махали от Балкана и цялата страна и дошли да работят в София щото властта беше на работниците и селяните.Да не забравяме обаче и коренните диви селяни дето днес са кореняци софиянци.Ми те до вчера гледаха прасета и кокошки.Дори в Лозенец още се гледат прасета и кози.В Студентски град пасат говеда овце и кози в Младост и Люлин също.Да не говорим за циганските катуни и коне.

Е, ти също тук си написал истината- в София няма елитни квартали и който твърди обратното, не познава града или се опитва да избие върл комплекс- нещо като с публикуването на снимките с хайвера и японските водорасли.
А тъй като питаш, ще ти кажа- първите, на които събориха къщите, отидоха на оборотни в Младост и после се върнаха в новопостроените блокове.
Когато децата им пораснаха и се зажениха, отидоха в Люлин, а някои и в Дружба, и Младост4.
Най после ти дойде акъла.Аз това го твърдя откакто съм станал голям човек.Затова много пъти питах какви са тези престижни квартали,елитни сгради и отлични локации.Рано или късно ще дойдеш на мойто и по отношение на сигурността и устойчивостта на сградите.Дано само не е по жестокия начин.
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 21:40:02
avatar
Quote
batko
Quote
камелия
Quote
batko

Tук вече си написала истината.Дреме ми на какво съм олицетворение за теб.Все пак се замисли какво съм ти написал.И знай че има една дума цяло село да и сере в устата не може да ги напълни.Замисли се хубаво и спри да си последна инстанция по всички въпроси.Та като събориха къщите на хората те в Люлин ли отидоха?Или децата им са в Люлин?Или Люлин е построен за да има къде софиянци да живеят?Това че някой е роден в София не значи че е софиянец да го знаеш от мен.Софиянците са много малко.Огромната маса са диви селяни напуснали села и махали от Балкана и цялата страна и дошли да работят в София щото властта беше на работниците и селяните.Да не забравяме обаче и коренните диви селяни дето днес са кореняци софиянци.Ми те до вчера гледаха прасета и кокошки.Дори в Лозенец още се гледат прасета и кози.В Студентски град пасат говеда овце и кози в Младост и Люлин също.Да не говорим за циганските катуни и коне.

Е, ти също тук си написал истината- в София няма елитни квартали и който твърди обратното, не познава града или се опитва да избие върл комплекс- нещо като с публикуването на снимките с хайвера и японските водорасли.
А тъй като питаш, ще ти кажа- първите, на които събориха къщите, отидоха на оборотни в Младост и после се върнаха в новопостроените блокове.
Когато децата им пораснаха и се зажениха, отидоха в Люлин, а някои и в Дружба, и Младост4.
Най после ти дойде акъла.Аз това го твърдя откакто съм станал голям човек.Затова много пъти питах какви са тези престижни квартали,елитни сгради и отлични локации.Рано или късно ще дойдеш на мойто и по отношение на сигурността и устойчивостта на сградите.Дано само не е по жестокия начин.

Я, дай за устойчивостта на сградите по-подробно, че ми стана интересно.....

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 22:37:19
Quote
камелия
Quote
javcho
Доказала си тук многократно какви са ти възможностите.
Въпросните не ти позволяват да се преместиш на по-добро място и затова си повтаряш, че всъщност не е толкова зле.
Отричаш очевидното и всеизвестното.

Казах ти, че си глупав, нали?
Обясних ти защо и подкрепих с факти.
Сега ще повторя- не само си глупав, ти си безумно глупав.
Какви възможности съм доказала многократно тук?
Хайде да ги изброим.
Възможност да реша къде да живея:
- дали на "Хиподрума", в собственото ми жилище
- дали в Люлин- пак в собственото ми жилище.
- дали в къщата ми в Балкана, където след месец режем лентата и пристигат първите туристи.
Това са ми възможностите.

И нека ми е зле.
Е, дали си само глупав или дефицитът ти е още по- фрапантен?smoking smiley

---------------------------------------------------------

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...



Бих предпочел да го обсъдя с някой софиянец...
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 23:06:09
avatar
Quote
batko

Най после ти дойде акъла.Аз това го твърдя откакто съм станал голям човек.Затова много пъти питах какви са тези престижни квартали,елитни сгради и отлични локации.Рано или късно ще дойдеш на мойто и по отношение на сигурността и устойчивостта на сградите.Дано само не е по жестокия начин.

Нищо подобно- след месец стават 5 години как пиша тук и в куп теми съм обяснявала кои сгради са читави, кои- не; кои са изтърбушени, та затова са опасни.........
Обяснявала съм защо съм продавала ново строителство само на един строител, при това- в две негови сгради.
Но, както вече казах- не беше интересно на изживяващите се като " специалисти по всичко".
Тях ги вълнуваше само комисиона, който съм взимала.smiling smiley
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 23:11:45
avatar
Quote
javcho
Доказала си тук многократно какви са ти възможностите.
Въпросните не ти позволяват да се преместиш на по-добро място и затова си повтаряш, че всъщност не е толкова зле.
Отричаш очевидното и всеизвестното.

Quote
камелия
Казах ти, че си глупав, нали?
Обясних ти защо и подкрепих с факти.
Сега ще повторя- не само си глупав, ти си безумно глупав.
Какви възможности съм доказала многократно тук?
Хайде да ги изброим.
Възможност да реша къде да живея:
- дали на "Хиподрума", в собственото ми жилище
- дали в Люлин- пак в собственото ми жилище.
- дали в къщата ми в Балкана, където след месец режем лентата и пристигат първите туристи.
Това са ми възможностите.

И нека ми е зле.
Е, дали си само глупав или дефицитът ти е още по- фрапантен?smoking smiley

---------------------------------------------------------

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Quote
Диян Филчев
Бих предпочел да го обсъдя с някой софиянец...

Кое, Деянчо?
Щото, си заградил всички постове- дали не е време да се научиш как се прави цитат, на който отговаряш?:]
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 23:13:59
avatar
Quote
камелия
Quote
batko

Най после ти дойде акъла.Аз това го твърдя откакто съм станал голям човек.Затова много пъти питах какви са тези престижни квартали,елитни сгради и отлични локации.Рано или късно ще дойдеш на мойто и по отношение на сигурността и устойчивостта на сградите.Дано само не е по жестокия начин.

Нищо подобно- след месец стават 5 години как пиша тук и в куп теми съм обяснявала кои сгради са читави, кои- не; кои са изтърбушени, та затова са опасни.........
Обяснявала съм защо съм продавала ново строителство само на един строител, при това- в две негови сгради.
Но, както вече казах- не беше интересно на изживяващите се като " специалисти по всичко".
Тях ги вълнуваше само комисиона, който съм взимала.smiling smiley

Нима не си се замисляла защо те нападат заради комисиона? Защото са мръсни комунисти-наследници. Те не могат да си представят някой да спечели от посредничество. Затова потомствените комунисти/ техната майка/ продължават да мечтаят за имоти или други инвестиции без пари, както и равенство, което е утопия. Когато видят, че няма равенство, се опитват са изравнят цените на имотите със земята!:}

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 23:23:37
avatar
Quote
sid 40

Нима не си се замисляла защо те нападат заради комисиона? Защото са мръсни комунисти-наследници. Те не могат да си представят някой да спечели от посредничество. Затова потомствените комунисти/ техната майка/ продължават да мечтаят за имоти или други инвестиции без пари, както и равенство, което е утопия. Когато видят, че няма равенство, се опитват са изравнят цените на имотите със земята!:}

Ами, няма политика в тия нападения- има чиста байганьовска завист и злоба. И необуздани фантазии.:]
Които не им дават покой- що някой да печели куп пари, без да копа с кирката, или без да е програмист?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход