Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона

Публикувано от paio 
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
20-06-2011 - 23:32:07
avatar
Quote
камелия
Quote
sid 40

Нима не си се замисляла защо те нападат заради комисиона? Защото са мръсни комунисти-наследници. Те не могат да си представят някой да спечели от посредничество. Затова потомствените комунисти/ техната майка/ продължават да мечтаят за имоти или други инвестиции без пари, както и равенство, което е утопия. Когато видят, че няма равенство, се опитват са изравнят цените на имотите със земята!:}

Ами, няма политика в тия нападения- има чиста байганьовска завист и злоба. И необуздани фантазии.:]
Които не им дават покой- що някой да печели куп пари, без да копа с кирката, или без да е програмист?

Те програмистите са най-жалки. Програмират, програмират и най-накрая се сещат, че по-добре да са копали с кирката.....:]

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
21-06-2011 - 08:54:51
Quote
камелия
Quote
javcho
Доказала си тук многократно какви са ти възможностите.
Въпросните не ти позволяват да се преместиш на по-добро място и затова си повтаряш, че всъщност не е толкова зле.
Отричаш очевидното и всеизвестното.

Quote
камелия
Казах ти, че си глупав, нали?
Обясних ти защо и подкрепих с факти.
Сега ще повторя- не само си глупав, ти си безумно глупав.
Какви възможности съм доказала многократно тук?
Хайде да ги изброим.
Възможност да реша къде да живея:
- дали на "Хиподрума", в собственото ми жилище
- дали в Люлин- пак в собственото ми жилище.
- дали в къщата ми в Балкана, където след месец режем лентата и пристигат първите туристи.
Това са ми възможностите.

И нека ми е зле.
Е, дали си само глупав или дефицитът ти е още по- фрапантен?smoking smiley

---------------------------------------------------------

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Quote
Диян Филчев
Бих предпочел да го обсъдя с някой софиянец...

Кое, Деянчо?
Щото, си заградил всички постове- дали не е време да се научиш как се прави цитат, на който отговаряш?:]


Това беше една обикновена провокация към теб.Нямах намерение да те обиждам с това че имаш къща на село защото това не е обидно.Имах за цел да докажа на себе си СИ или НЕ СИ пуйка.Ти вече имаш къща на село и ще се сблъскаш с този пернат обитател на селските дворове и улици забележителен с едно свое умение.Само да му свирнеш и ти отговаря с характерното си "КЛЮ КЛЮ КЛЮ КЛЮ"
Познай като кого?
Re: Напрежението във форума ескалира - сигурен признак за следващата фаза на балона
21-06-2011 - 09:52:50
avatar
Quote
Диян Филчев

Ти вече имаш къща на село и ще се сблъскаш с този пернат обитател на селските дворове и улици забележителен с едно свое умение.Само да му свирнеш и ти отговаря с характерното си "КЛЮ КЛЮ КЛЮ КЛЮ"
Познай като кого?

Като теб, лесно е да се познае.:]
Достатъчно е да прочетеш последните постове към мен, с които си чешеш клавиатурата.
Точно като пуйката си- някой на някого казва нещо, а ти тичаш да се изКЛЮ-КЛЮ-КЛЮ- каш.

Да ти обясня ли как се оформя цитат от поста, на който искаш да отговориш, или първо да пробвам с пернатото?spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-21 10:01 от камелия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход