Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спасете нашите домове. Сега

Публикувано от OwnerBG 
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:18:42
Паламуде изключително грозно от твоя страна! Заби ножа до дръжката в сърцето на камелия. Вярно е това което каза за това кой я издържа, но трябваше да го кажеш малко по-тактично. Не така директно.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:21:56
avatar
Айдеееееее.И Мая Манолова подкара темата в парламента.Че и законопроект ще предлага.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:27:57
avatar
Quote
Гладен Брокер
Паламуде изключително грозно от твоя страна! Заби ножа до дръжката в сърцето на камелия. Вярно е това което каза за това кой я издържа, но трябваше да го кажеш малко по-тактично. Не така директно.


Защо, завиждаш че има мъже, годни да издържат семейството си, че и да имат жилища, че и деца да изучат?
Много сте зле с Паламуда, започвам да разбирам защо не само злобеете, ами не можете да ограничите и просташките си изблици.
Лошо е да си сам и гол като пушка..........:cry:
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:29:49
Паламуд, поправка: не ми е била вярна информацията: "Кредитите за домакинства са 18.910 млрд. лв. в края на април 2011 година. Те намаляват с 0.7% спрямо същия месец на 2010 г. (без промяна спрямо март 2011 година). В края на отчетния месец жилищните кредити са 8.728 млрд. лв. и нарастват с 2.6% (2.7% ръст през март 2011 година). Потребителските кредити възлизат на 7.535 млрд. лв. и са по-малко с 1.7% спрямо април 2010 г. (при 2% спад през март 2011 година). На годишна база т. нар. други кредити намаляват с 2.6% (2.1% годишен спад през март 2011 г.) като достигат 881 млн. лева."
Мерси, че обърна внимание.
Сега вече ми излиза сметката: средно 44,626 Е жилищен кредит на домакинство, ако общият брой на жилищните кредити са около 100,000.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 12:36 от Potential_Buyer.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:34:32
Не завиждам камелке, защото и аз го правя, но от жената поне получавам нещо в замяна. А ти за нищо не ставаш, та какво би могъл да получи един мъж от тебе. Ти си от типа лелки "Толкова ракия не мога да изпия". Сори но това е истината.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:36:38
avatar
Quote
Potential_Buyer
Паламуд, поправка: не ми е била вярна информацията: "Кредитите за домакинства са 18.910 млрд. лв. в края на април 2011 година. Те намаляват с 0.7% спрямо същия месец на 2010 г. (без промяна спрямо март 2011 година). В края на отчетния месец жилищните кредити са 8.728 млрд. лв. и нарастват с 2.6% (2.7% ръст през март 2011 година). Потребителските кредити възлизат на 7.535 млрд. лв. и са по-малко с 1.7% спрямо април 2010 г. (при 2% спад през март 2011 година). На годишна база т. нар. други кредити намаляват с 2.6% (2.1% годишен спад през март 2011 г.) като достигат 881 млн. лева."
Мерси, че обърна внимание.

Еваларка, че се поправи, и аз не знаех точните цифри. Обикновенно тук никой не си признава. В момента журналистите пишат кавото им кефне, особенно много обичат да си играят с процетите... от какво са тези проценти обаче пропускат да кажат smiling smiley

ама да кажат че секи втори в БГ е с ипотека е смешно и наивно дебилско изпълнение ... smiling smiley
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:39:50
avatar
Quote
palamud

"Само 1,5% от българското население има ипотечен заем. Това са 4,5% от работещите българи, посочи директорът на Пощенска банка Петя Димитрова на кръгла маса, организирана от "Икономист"."

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни ... при 3 000 сделки на месец сами разбирате, че проблема не е за икономиката, а само и единственно за пазара на имоти smiling smiley

Благодаря ти за сведенията! От все сърце!:loveu:
Да повторим, че да не се загубят някъде:

Само 1,5% от българското население има ипотечен заем. Това са 4,5% от работещите българи, посочи директорът на Пощенска банка Петя Димитрова на кръгла маса, организирана от "Икономист"."

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни ...


Значи, целият 3 годишен рев на чуждите гробища, в който ти участваш активно, наравно с Грийнбула, Додко, Валсодарчо и останалите знайни и незнайни никови разклонения, е заради 20 000 проблемни ипотеки?

Още веднаж ти благодаря.*drink1*

ПП Въпреки че, според мен, процентите на купилите с ипотека,са повечко..........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 12:51 от камелия.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:44:33
Ето това е проблема на държавата Оунъре, че юристи са тръгнали да "правят икономиката"...

прочети:

МАЯ МАНОЛОВА

Дата на раждане : 04/05/1965 Кюстендил, България
Професия: юрист;
Езици: английски;руски;
Семейно положение: омъжена;
Избран(а) с политическа сила: "Коалиция за България" 33.98%;
Избирателен район: 10-КЮСТЕНДИЛ;
Участие в предишно НС:

Тая в мисленето по нищо не се различава от иворад и идиотко, НО лошото е че е овластена да прави идиотщините за които ще ПЛАЩАТЕ всички там.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:48:56
avatar
Quote
Гладен Брокер
Не завиждам камелке, защото и аз го правя, но от жената поне получавам нещо в замяна. А ти за нищо не ставаш, та какво би могъл да получи един мъж от тебе. Ти си от типа лелки "Толкова ракия не мога да изпия". Сори но това е истината.

Ами, получаваш в замяна, щото е всеядна, затова.:]
Дали съм лелка, дали пия или не, нямаш представа, щото не си ме виждал.
Но, твоите изцепки и " фазови" влизания във и зачезвания от форума, са видни............и лесно обясними.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 12:54:53
Яж рециклиран шоколад и трай ма! Аман вече от тебе. Нямал съм представа каква си щото не съм те виждал. Ми мари дрисло що тогава окачествяваш и мене и додо? Да не би да си ни виждала? Защо просто не прие облога на додо? Защо дрисливецът иворад се избягва облог?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход