Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спасете нашите домове. Сега

Публикувано от OwnerBG 
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 14:34:25
Третата точка е най-важната валсодаре. Има и 4-та. Предложението идва от представител на БСП и няма да мине през мнозинството на ГЕРБ и АТАКА. Но е добър предизборен трик.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 17:33:38
Ками, ще ти цитирам две колежки от оня, неговия клуб , казват се Ани и Ина - "Знаехме, че е комплексар и тъпанар, ама да знаеш пък колко е грозен, ужас!", та това, заедно с непрекъснатият му престой тук следва да ти обясни има ли жена, има ли работа, има ли имоти.......
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 17:43:30
Добре де признавам си: Казвам се Веско, живея под наем, нямам жена, исках да чукам колежките ми Ани и Ина, но не ми пуснаха щото съм прекалено грозен. А за Холандия само мечтая ама май само с мечтата ще си остана. Да не гожорим за лъжите които вече и аз не знам броя им за имотите в Банско, апартаментите в Мадост3 и т.н. Сега си признах и ми олекна на душата. Само и само ме оставете с камелия да си споделям с нормалните форумци на спокойствие.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 18:04:04
Quote
TopObserver
Quote
palamud
Ками - пак не си в час!
Какъв приют те гони? наемите в софия паднаха до 200-300 лв., по малките градове и села има по 50 лв. ( тока без да харчиш ти е поне 50лв.) ако останеш без работа си обречен а на глад със или без апратамент! (продажба на практика е невъзможна, заем наяма да ти дадт- нямаш доходи)

Имам познат с 6-7 жилища в В.Търново и региона.
От 6 месеца всичките са му празни намаля цените, но не може да даде под наем. Просто няма кой дори да звънне за да пита.
Отделно има и няколко замразени не достроени от обезщетения...
Преди 3 години се чудех кога ще го стигна... а сега мие неудобно да говоря запари пред него, защото го е закъсал здраво.
Да не говорим ив София колко празни апартаменти без наематели остават. Освен ако имота ви не е уникален или много желан стискайте си наемателите и ги пазете като срочен влог smiling smiley Да не плачете после...
Най- вече да внимавам злобните лелки с високо и неоправдано самочувствие smiling smiley

Къде ги намирате тия познати, все такива едни глупавички. Ами защо е без пари, да продава едно-две от имотите и готово.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 18:08:02
Quote
Атанас Янев
Quote
Imotko
Ти може и да не чакаш, други може и да чакат. Вие сега с ипотеките като с цените - на всеки три месеца очаквате /искате/ лошите кредити да се увеличават с по 2-3000. Е, няма как да стане, накрая всички кредитополучатели да изгърмят ли?

Кои точно други ще се оправят скоро, Имотко?

Рекорден обем на фирмените проблемни кредити

Тези, които ще загубят работата си през следващите 2 години? Тези, чиято лихва ще бъде гарантирано повишена (помните ли раздадените кредити с фиксирана лихва за първите една-две-три години? Е, тези периоди скоро приключат масово и от 6 ще се качат на не ми се мисли колко +EURIBOR, който също литна последните месеци). Но и за това не коментирате брокерите, които сте били рамо до рамо с хората, подписвали договорите.

Не очаквам да изгърмят всички с кредит. И не злорадствам, а следя тренда на лошите кредити...
Не се правя на сляп, за разлика от една банда дразнители smiling smiley

Най-доброто предстой. Ама не в България. И не говоря само за имотите, Имотко.


"Но прирастът на проблемните ипотеки значително се е забавил по сравнение с предходни години" - това имах предвид.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 20:00:54
Само и само ме оставете с камелия да си споделям с нормалните форумци на спокойствие.
---------------
Смях, смях, много смях ! Нормалните форумци не споделят с теб, те имат ниво, каквото ти нямаш.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 20:33:57
avatar
Quote
камелия

това на практика са 100 000 ипотеки, от които 20 000 са проблемни

Quote
Атанас Янев
Така е, лелче, супер права си.

Но преди година са били 10 000, 50% надолу, другата ще са 30 000 - 50% нагоре.

Какво правим тогава? Цял един град, и то голям, е това. Или не е?

Остава да кажеш и как направи изчислението, лелиното.........smiling smiley
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 20:51:35
Quote
камелия
Остава да кажеш и как направи изчислението, лелиното.........smiling smiley
Мятам бобец smiling smiley
На този номер ме научи един брокер преди години :}

Имотко, мен другото ме притеснява повече от "забавен темп на РЪСТ на ипотечните дръндрън" smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 20:52 от Атанас Янев.
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 21:05:16
avatar
Quote
камелия
Остава да кажеш и как направи изчислението, лелиното.........smiling smiley

Quote
Атанас Янев
Мятам бобец smiling smiley
На този номер ме научи един брокер преди години :}

Аха, железен и логичен като Додко2 и Гладния................
Re: Спасете нашите домове. Сега
03-06-2011 - 21:10:30
Е, не мога да съм красив и богат като теб *tired*

Моля те, дай ни шанс *rose*:loveu:

Я кажи - да купувам ли сега? Или съм изтървал влака? *smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход