Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:19:29
avatar
Quote
Гладен Брокер
Драгимире помоли ме да кажа на Обзървър кой е Драгомир Радев? ето кой е: [www.bgobiavi.net] Обадете се и ще разберете кой е като го поздравите със едно "здравей Сахибе"
Да благодаря ти за разяснението. Не го познавам.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:32:56
Обзървъре, ще те изненадам ли ако ти кажа колко си прав. Даже със Сахибта по едно време даже щяхме да пиеме бира гарнирана с кебапчета в едно кръчме между Перник и Радомир. Аз даже го защитавах в другия форум обаче той се оля.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 00:40:44
avatar
Quote
Гладен Брокер
Обзървъре, ще те изненадам ли ако ти кажа колко си прав. Даже със Сахибта по едно време даже щяхме да пиеме бира гарнирана с кебапчета в едно кръчме между Перник и Радомир. Аз даже го защитавах в другия форум обаче той се оля.

Олял се е някой , но наистина е добра идея да пием по бира с кебабчета между двата големи града. Не се сърдя за нищо, ако искаш можем да го осъществим заедно с Обзървър. Би било интересно.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 02:28:16
avatar
Бонус инфо, гледам пишат майни smiling smiley

В Пловдив за 2 месеца броят на обявите в imоt.bg за 1-2-3 стайни в интервала 200-400 евро/м2 се е увеличил с 17.4%.
За 336 дни (48 седмици) се е увеличил с 111.3%.

В Бургас за 1 месец броят на обявите в imоt.bg за 1-2-3 стайни в интервала 200-400 евро/м2 се е увеличил с 37.1%.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-24 02:36 от dodo2.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 09:47:53
avatar
Имаше, имаше изповед на набълбукан ипотекар Сахибе, ама нещо си я забравил избирателно?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 14:04:24
avatar
Quote
TopObserver

не съм говорил с теб а със сид40 ?
чувстваш се пренебрегната?
Свиквай smiling smiley все по често ще ти се случва...
какво да ти обяснявам... елементарна физика.
Времето и Гравитацията са непреодолими.
Но пък нали сама се похвали че вече си постигнала всичко и занапред само ще си живееш живота...
Та по нашенски казано, кой е*ал е*ал кой не е да е...
По начина ти на писане си личи колко си недоволна от живота си и как се опитваш да си докажеш сама на себе си, че не е така и си по добре от другите, но има и по лошо - живота е само един и няма връщане. Макар че на стари години сигурно си и набожна и тайничко се надяваш да имаш шанс за втори опит.

Както и да е живей си
ако се гордееше със живота си , със себе си и ако си женена със половинката си, нямаше да се опитваш да ги криеш а щеше да парадираш с тях, както прави сид40, а ти парадираш единствено с два имота? че в единия живееш а другия го даваш под наем и се радваш как набутваш наемателите да плащат че било престижно...
Опитвам се да приема позицията ти, но не се получава

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 14:12:17
avatar
Quote
valsodar
Имаше, имаше изповед на набълбукан ипотекар Сахибе, ама нещо си я забравил избирателно?

Къде го този набутан ипотекар. Аз чета само изтерзани кандидат купувачи без пукнат грош. Напоследък са спрели да си стискат и спестяванията а са го ударили на разточителство с хайвери и прочее. Може би видяха , че имотеца им се изплъзва заради недостигнатите нива от тях на цените и го удариха пак през просото.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 15:13:15
avatar
Quote
javcho
Сахибе, ето какво се хапва, от безимотните гащници.

[media.snimka.bg]

[media.snimka.bg]

То ти сигурно няма да знаеш дори какво е, ама карай.

Това е почти на цената на хайвера за грам. winking smiley

И помисли откъде ще кажеш, че съм го взел, защото в България не се продава никъде. winking smiley

Честно казано това не го знам какво е ?!? Би ли споделил какво е и откъде може да се купи да се пробва ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 15:58:34
Quote
drakkar
Quote
javcho
Сахибе, ето какво се хапва, от безимотните гащници.

[media.snimka.bg]

[media.snimka.bg]

То ти сигурно няма да знаеш дори какво е, ама карай.

Това е почти на цената на хайвера за грам. winking smiley

И помисли откъде ще кажеш, че съм го взел, защото в България не се продава никъде. winking smiley

Честно казано това не го знам какво е ?!? Би ли споделил какво е и откъде може да се купи да се пробва ?

Японски сушени водорасли. Ама са скъпички от 10 до 15лв за 50гр са въпросните. На етикетите се виждат цените в евро.

Тези едните са купени от Гърция, другите от Холандия.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
24-05-2011 - 16:25:57
avatar
Quote
javcho
Quote
drakkar
Quote
javcho
Сахибе, ето какво се хапва, от безимотните гащници.

[media.snimka.bg]

[media.snimka.bg]

То ти сигурно няма да знаеш дори какво е, ама карай.

Това е почти на цената на хайвера за грам. winking smiley

И помисли откъде ще кажеш, че съм го взел, защото в България не се продава никъде. winking smiley

Честно казано това не го знам какво е ?!? Би ли споделил какво е и откъде може да се купи да се пробва ?

Японски сушени водорасли. Ама са скъпички от 10 до 15лв за 50гр са въпросните. На етикетите се виждат цените в евро.

Тези едните са купени от Гърция, другите от Холандия.

Че ти на това скъпо ли му викаш? Я ходи си купи един тристаен, за да видиш кое е скъпо. Сигурно още мама и тате те гледат докато се подвизаваш като барманче. Сигурно и твърде много съм ти засегнал завистливата и честолюбива душичка, щом само на мен снимки ми показваш. И то на водорасли. Няма да си ям агнешко с дроб сърма и домашно овче мляко, ами ще ям японска изсушена трева.
И то пълна с отрова. А пък откакто гръмна Фукушима е много подходящо да си купуваш японски водорасли. Нищо чудно да светнеш като крушка.[www.dnesbg.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход