Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 18:52:53
avatar
Quote
dodo2

Ще се пукнеш от завист :}

Предоставил съм ти възможност да спечелиш доста пари, но не ти стиска

Пари си имам, Додко2, а да спечеля от някой, дето къса от залък, че да плаща наем и колекционира снимки на хайвер, и през ум не ми минава. А за кенефа ти, чиято снимка също развяваш тук, едва ли и мангалите биха ти завидели.

пп Научи ли най- сетне къде свършва Лозенец и къде, всъщност ти е квартирата?
Успя ли поне един квартал да опознаеш, докато се опитваш да приличаш на кореняк- софиянец?:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 21:25:35
Quote
sid 40
Малееее, difficult to cure!!! Като си снимал върху плочките в тоалетната на бара където работиш три бутилки, какво точно искаш да кажеш, че не мога да се сетя?:}

Че си чакам още обещаната снимка на бутилка Луи 13.

Искам да кажа и доказвам, че постоянно пишеш глупости, лъжеш, не си спазваш обещанията и не притежаваш нито едно ценно нещо, което да докаже колко си заможен в следствие на притежаването на имоти.

Нали обещаваше, че ако някой безимотен докаже, че има имот и ти ще покажеш.

Аз показах, а ти за пореден път не си спази думата. Твойте имоти май са само във въображението ти.

Ако погледнеш фактите се оказва, че ти си безимотния гащник.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-05-22 21:27 от javcho.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 21:38:28
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40
Малееее, difficult to cure!!! Като си снимал върху плочките в тоалетната на бара където работиш три бутилки, какво точно искаш да кажеш, че не мога да се сетя?:}

Че си чакам още обещаната снимка на бутилка Луи 13.

Искам да кажа и доказвам, че постоянно пишеш глупости, лъжеш, не си спазваш обещанията и не притежаваш нито едно ценно нещо, което да докаже колко си заможен в следствие на притежаването на имоти.

Нали обещаваше, че ако някой безимотен докаже, че има имот и ти ще покажеш.

Аз показах, а ти за пореден път не си спази думата. Твойте имоти май са само във въображението ти.

Ако погледнеш фактите се оказва, че ти си безимотния гащник.

Кой ти е обещавал нещо бе прошляк? Я покажи къде съм ти обещал нещо на тебе комплексирано бултериерче.
На теб вече нещо ти е скучен живота, та затова пишеш само извън темата и ме увличаш и аз да се занимавам с глупости като ти отговарям на небивалиците. Запомни едно, диалог извън темата не смятам да водя, а тя е че си има сделки, има и пазар.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 22:00:15
Гледам тука се е завихрило якото мерене на пишоци...
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 22:30:20
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2

Ще се пукнеш от завист :}

Предоставил съм ти възможност да спечелиш доста пари, но не ти стиска

Пари си имам, Додко2, а да спечеля от някой, дето къса от залък, че да плаща наем и колекционира снимки на хайвер, и през ум не ми минава. А за кенефа ти, чиято снимка също развяваш тук, едва ли и мангалите биха ти завидели.

пп Научи ли най- сетне къде свършва Лозенец и къде, всъщност ти е квартирата?
Успя ли поне един квартал да опознаеш, докато се опитваш да приличаш на кореняк- софиянец?:]

Да - колекионирам и правя колажи.

Ще се пукнеш от завист :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 22:50:35
Quote
sid 40
Кой ти е обещавал нещо бе прошляк? Я покажи къде съм ти обещал нещо на тебе комплексирано бултериерче.
На теб вече нещо ти е скучен живота, та затова пишеш само извън темата и ме увличаш и аз да се занимавам с глупости като ти отговарям на небивалиците. Запомни едно, диалог извън темата не смятам да водя, а тя е че си има сделки, има и пазар.

Не се ядосвай. Не съм виновен, че не притежаваш нищо хубаво.

Сам си си избрал да си полицай. Това са ти възможностите.

Айде, че за разлика от закъсали собственици като теб, поне имам възможност да отида на заведение. В момента е пълно с готини абитуриентки.*beer**drunk*

Приятна поредна вечер в панелообитаване.:cry:
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 23:09:12
avatar
Quote
javcho
Quote
sid 40
Кой ти е обещавал нещо бе прошляк? Я покажи къде съм ти обещал нещо на тебе комплексирано бултериерче.
На теб вече нещо ти е скучен живота, та затова пишеш само извън темата и ме увличаш и аз да се занимавам с глупости като ти отговарям на небивалиците. Запомни едно, диалог извън темата не смятам да водя, а тя е че си има сделки, има и пазар.

Не се ядосвай. Не съм виновен, че не притежаваш нищо хубаво.

Сам си си избрал да си полицай. Това са ти възможностите.

Айде, че за разлика от закъсали собственици като теб, поне имам възможност да отида на заведение. В момента е пълно с готини абитуриентки.*beer**drunk*

Приятна поредна вечер в панелообитаване.:cry:

Ха ха ха ха ха, ПОЛИЦАЙ. Ти наистина си доста смешен и не знаеш с кой общуваш, но няма лошо , фантазирай си.
Притежавам 1млн. неща по значими от трите бутилки уиски, които си заел от бара в който работиш за да ги снимаш. Естествено, че ще ходиш на заведение, нали си нощен барман.
Иначе пазар на имоти си има, има и сделки, а във форума се дуят само такива смешни пуячета с жълто около устата като наш Яворчо Йорданов.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 23:09:43
Quote
камелия
Quote
hunterA
Ами много е ясно. Милионерите са хора можещи да си направят сметка и да вземат максимума от всяка ситуация - то и за това са милионери, а не бедни панелкаджии живеещи в Люлин и пишещи за забавление по форумите. Към ден днешен да се живее под наем е доста по изгодно от колкото в собствено обезценяващо се жилище. Аз спирам да споря с теб Камелиике, защото съм виждал, че нямаш мозъчни гънки и си по силна от силен вятър и излизам да се порадвам на хубавия почивен ден а ти си стой в панелката, а ако излизаш внимавай с препускащите коне spinning smiley sticking its tongue out

Приятна разходка, господин милионер- все пак, живота на 5-6 юнака в гарсониера, действа изнервящо, та не е зле да се проветриш.. И внимавай като прекрачиш входната врата на блока, да не те уцели торбата с боклука, дето остави да изхвърлят съквартирантите ти- също видни милионери........
И гледай да не се отдалечаваш много от квартирката, че да не се загубиш...:]
Абе май ти си се натирила с цялото си домочадие в гарсониерката в Люлин, за да може да е по топличко зимата. Дойде пролетта може и на катун пред панеляка *pardon*. А за мене не се тревожи има къде да си живея в собствено хубаво апартаментче и то със свестни съседи не хвърлящи който каквото намери през прозореца - ама какво ли ти разправям ти за такива не си и чувала в Люлин и ти е трудно да повярваш. Лека вечер и затваряй устата докато спиш да не влезе някоя хлебарка (пък ако ти се е струпал глад може и с отворена уста да спиш spinning smiley sticking its tongue out)
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 23:57:40
avatar
Quote
hunterA
Абе май ти си се натирила с цялото си домочадие в гарсониерката в Люлин, за да може да е по топличко зимата. Дойде пролетта може и на катун пред панеляка *pardon*. А за мене не се тревожи има къде да си живея в собствено хубаво апартаментче и то със свестни съседи не хвърлящи който каквото намери през прозореца - ама какво ли ти разправям ти за такива не си и чувала в Люлин и ти е трудно да повярваш. Лека вечер и затваряй устата докато спиш да не влезе някоя хлебарка (пък ако ти се е струпал глад може и с отворена уста да спиш spinning smiley sticking its tongue out)

Хи,хи!
И теб те гони амнезията- забрави с какъв плам обясняваше как милионерите живеете под наем?
Къде се тикаш между бедняците със собствени жилища?:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 00:24:20
Харесва ми този термин "Бедняците със собствени жилища". Последно като ходих към Люлин минах на Орион направо и що да видя. Млади роми опънали шатри и чака-рака, чака-рака. Прибирам се вкъщи и право у сайта - средна цена на къщите в Модерно предградие 130 000 евро. Най-евтината къща 40 000 евро. Ей, бога ми, тебе лъжа, мене истина, има десетина такива къщи с мангасари пълни. От къде са извадили 40 000 евра тия клетници дето чаветата им тичат по двора в едни някога бели слипчета, направо главата ми не го побира.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход