Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 10:49:53
avatar
Quote
dodo2
. В крайна сметка Люлин си е обикновен квартал, IQ ти е доста ниско, но със сигурност има и по-зле, така че - спокойно, всичко е под контрол smiling smiley

В крайна сметка, ти си живото потвърждение на писанията си!:]
Ниска интелигентност, съчетана с огромни комплекси- в 3часа посред нощ да ме обвиняваш, че ти завиждам, щото квартала, в който жимея, бил обикновен.
Само задръстено селянче може да си мисли, че в София има " необикновени" квартали. Да не познава 90% от кварталите, но да дава мнение денонощно за недостатъците им, както и да не знае къде свършва единствения квартал, който уж познава и където уж живее.
Май, нещата при теб излизат от контрол, но проблемът е твой- аз се забавлявам от сърце.*ok*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 12:40:13
Quote
dodo2
Е как за какво ми е облога - като си толкова сигурна, че "няма такъв софиянец" - ще спечелиш 10000 евро. Ако 10000 ти е малко, кажи произволна сума, само че да е такава, че да можеш да я платиш. Ама не ти стиска - защото проблемът тук е елементарен - просто ще се пукнеш от яд, друго не прозира от мненията ти. Представям си колко ти е кофти, за което искрено съжалявам. В крайна сметка Люлин си е обикновен квартал, IQ ти е доста ниско, но със сигурност има и по-зле, така че - спокойно, всичко е под контрол smiling smiley
Додо тя Камелия ги няма тея 10000 евро за да се обзаложи (къде си видял панелкаджия с пари *angel*). Тя и за това не иска да се обзаложи и само овърта, защото я е срам да си признае *pardon*.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 13:29:13
avatar
Quote
hunterA
Додо тя Камелия ги няма тея 10000 евро за да се обзаложи (къде си видял панелкаджия с пари *angel*). Тя и за това не иска да се обзаложи и само овърта, защото я е срам да си признае *pardon*.

Ти си бил много интелигентен, бе Хънтърчо, как прозря че ме е срам, че се намирам във форум, пълен с милионери?:}
И то не какви да е, а милионери живуркащи под наем и чакащи с трепет цените да паднат до 149$/кв.м., че да се напънат и да си купят покрив над главите.:]
Лика- прилика сте с Додко2, от сърце се забавлявам с бисерите ви.*smiley_ahh*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 13:29:35
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
. В крайна сметка Люлин си е обикновен квартал, IQ ти е доста ниско, но със сигурност има и по-зле, така че - спокойно, всичко е под контрол smiling smiley

В крайна сметка, ти си живото потвърждение на писанията си!:]
Ниска интелигентност, съчетана с огромни комплекси- в 3часа посред нощ да ме обвиняваш, че ти завиждам, щото квартала, в който жимея, бил обикновен.
Само задръстено селянче може да си мисли, че в София има " необикновени" квартали. Да не познава 90% от кварталите, но да дава мнение денонощно за недостатъците им, както и да не знае къде свършва единствения квартал, който уж познава и където уж живее.
Май, нещата при теб излизат от контрол, но проблемът е твой- аз се забавлявам от сърце.*ok*

Подскаваш ми и нов облог - IQ ми е по-високо от твоето. Тук и някой друг те караше - отиваме в Менса и на който му е по-високо получава 10000 евро от другия. Така на пръв поглед моето е с 70-80 пункта по-високо от твоето, защото аз вече съм ходил и си го знам. А по твоите изяви тук, мисля че си по-зле от Дордж Буш, т.е. под 100.

Ще се пукнеш от яд, че има по-хубави места за живеене от Люлин, че не си единствената родена в София, че има по-умни хора, с повече спестени пари и приходи, че приходи могат да се получават и по честен начин, а не като лъжеш индивиди от стадото (като теб) - въобще за всяко едно нещо си на дъното и само един форум ти е останал, където да градиш паралелна шизофренична действителност, която да те успокоява.

P.S. Между другото писал съм "не си единствената родена в София", но предвид, че живееш точно в Люлин и маниакалните обвинения към другите, че не са софиянци, е много вероятно точно ти да си пасла патки като малка в някое китно селце.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-22 13:35 от dodo2.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 13:40:43
Сахибе, нали за миналата снимка каза, че бутилката съм я намерил празна и съм сипал чай вътре.

Ето ти няколко запечатани, да се ориентираш какво ще пие безимотния гащник следващите дни.

Довечера като си отвориш домашната ракия в смотаната панелка, направи оценка до къде са те докарали инвестициите ти в имоти.

Нали беше голям инвеститор и собственик на скъпи имоти, защо още не си ми снимал бутилчица Луи 13?

Май в магазина не ти я дават за 1 минута за да я щракнеш, толкова си неугледен явно.

Доказа се като лъжец, ама нормално като цял ден с изманици и лъжци контактуваш, много ясно, че ще станеш като тях.

[media.snimka.bg]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 14:02:02
Quote
камелия
Quote
hunterA
Додо тя Камелия ги няма тея 10000 евро за да се обзаложи (къде си видял панелкаджия с пари *angel*). Тя и за това не иска да се обзаложи и само овърта, защото я е срам да си признае *pardon*.

Ти си бил много интелигентен, бе Хънтърчо, как прозря че ме е срам, че се намирам във форум, пълен с милионери?:}
И то не какви да е, а милионери живуркащи под наем и чакащи с трепет цените да паднат до 149$/кв.м., че да се напънат и да си купят покрив над главите.:]
Лика- прилика сте с Додко2, от сърце се забавлявам с бисерите ви.*smiley_ahh*
Ами много е ясно. Милионерите са хора можещи да си направят сметка и да вземат максимума от всяка ситуация - то и за това са милионери, а не бедни панелкаджии живеещи в Люлин и пишещи за забавление по форумите. Към ден днешен да се живее под наем е доста по изгодно от колкото в собствено обезценяващо се жилище. Аз спирам да споря с теб Камелиике, защото съм виждал, че нямаш мозъчни гънки и си по силна от силен вятър и излизам да се порадвам на хубавия почивен ден а ти си стой в панелката, а ако излизаш внимавай с препускащите коне spinning smiley sticking its tongue out
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 14:30:19
avatar
Quote
hunterA
Ами много е ясно. Милионерите са хора можещи да си направят сметка и да вземат максимума от всяка ситуация - то и за това са милионери, а не бедни панелкаджии живеещи в Люлин и пишещи за забавление по форумите. Към ден днешен да се живее под наем е доста по изгодно от колкото в собствено обезценяващо се жилище. Аз спирам да споря с теб Камелиике, защото съм виждал, че нямаш мозъчни гънки и си по силна от силен вятър и излизам да се порадвам на хубавия почивен ден а ти си стой в панелката, а ако излизаш внимавай с препускащите коне spinning smiley sticking its tongue out

Приятна разходка, господин милионер- все пак, живота на 5-6 юнака в гарсониера, действа изнервящо, та не е зле да се проветриш.. И внимавай като прекрачиш входната врата на блока, да не те уцели торбата с боклука, дето остави да изхвърлят съквартирантите ти- също видни милионери........
И гледай да не се отдалечаваш много от квартирката, че да не се загубиш...:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 16:51:15
avatar
Quote
dodo2
Подскаваш ми и нов облог - IQ ми е по-високо от твоето. Тук и някой друг те караше - отиваме в Менса и на който му е по-високо получава 10000 евро от другия. Така на пръв поглед моето е с 70-80 пункта по-високо от твоето, защото аз вече съм ходил и си го знам. А по твоите изяви тук, мисля че си по-зле от Дордж Буш, т.е. под 100.

Не се пъни, Додко2- от писанията ти личи нивото ти на интелигентност и комплексираност. Радвай се, че си по- добре от Буш и от хамериканците, които го избраха за президент.
Можеш и облог да им предложиш и току- виж, те огряло, ако решат че представляваш интерес за тях.
Мен не ме вълнуваш и всичките ти напъни да се изкарваш велик, само ме забавляват.:]

пп Научи ли най- сетне къде свършва Лозенец и къде, всъщност ти е квартирата?
Успя ли поне един квартал да опознаеш, докато се опитваш да приличаш на кореняк- софиянец?smoking smiley
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 17:09:02
avatar
Quote
javcho
Сахибе, нали за миналата снимка каза, че бутилката съм я намерил празна и съм сипал чай вътре.

Ето ти няколко запечатани, да се ориентираш какво ще пие безимотния гащник следващите дни.

Довечера като си отвориш домашната ракия в смотаната панелка, направи оценка до къде са те докарали инвестициите ти в имоти.

Нали беше голям инвеститор и собственик на скъпи имоти, защо още не си ми снимал бутилчица Луи 13?

Май в магазина не ти я дават за 1 минута за да я щракнеш, толкова си неугледен явно.

Доказа се като лъжец, ама нормално като цял ден с изманици и лъжци контактуваш, много ясно, че ще станеш като тях.

[media.snimka.bg]

Малееее, difficult to cure!!! Като си снимал върху плочките в тоалетната на бара където работиш три бутилки, какво точно искаш да кажеш, че не мога да се сетя?:}
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 18:30:57
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Подскаваш ми и нов облог - IQ ми е по-високо от твоето. Тук и някой друг те караше - отиваме в Менса и на който му е по-високо получава 10000 евро от другия. Така на пръв поглед моето е с 70-80 пункта по-високо от твоето, защото аз вече съм ходил и си го знам. А по твоите изяви тук, мисля че си по-зле от Дордж Буш, т.е. под 100.

Не се пъни, Додко2- от писанията ти личи нивото ти на интелигентност и комплексираност. Радвай се, че си по- добре от Буш и от хамериканците, които го избраха за президент.
Можеш и облог да им предложиш и току- виж, те огряло, ако решат че представляваш интерес за тях.
Мен не ме вълнуваш и всичките ти напъни да се изкарваш велик, само ме забавляват.:]

пп Научи ли най- сетне къде свършва Лозенец и къде, всъщност ти е квартирата?
Успя ли поне един квартал да опознаеш, докато се опитваш да приличаш на кореняк- софиянец?smoking smiley

Ще се пукнеш от завист :}

Предоставил съм ти възможност да спечелиш доста пари, но не ти стиска, защото - ще се повторя:

Quote

въобще за всяко едно нещо си на дъното и само един форум ти е останал, където да градиш паралелна шизофренична действителност, която да те успокоява

Всички са на квартира, ровят в кофите, само ти живееш в луксозна люлинска панелка с месечен бюдет за храна, колкото струва онова бурканче, което снимах. smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход