Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 18:49:50
avatar
Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Забелязвам, че тук групата на Шаро (Камелия) приписвате собствените си характеристики на другите? smiling smiley Добре, че още не сте започнали да ни наричате и "панелообитатели".

А, ние сме по точните определения- ти си просто един кимизарнико- наемател, нали се сцепи да си показваш кенефа.:]
Както не можеш да схванеш къде свършва Лозенец, така не можеш да стоплиш, че не вида строителство прави кимизарника, а наемателят му.:]

ОК, един облог, че съм роден в София за 10000 евро и един друг, че не съм наемател, а имам повече от едно собствно жилище - за още 10000? Навита ли си?
Може и един трети - че за два дни (т.е. без кредит) ще купя две нови жилища - едно в Люлин и едно в Хиподрума (каквато е твоята собственост) - условието е: ако го направя, ти ми прехвърляш твоите две, ако не - получаваш 100К евро примерно.


Ето поздравче и за sid, част от следобедната закуска на един сривльо, специално си измислих почерк за вас двамата smiling smiley

Мерси , мерси! Като ги гледам, се сетих, че половин бутилка "русский стандарт" ме чака в хладилника, но много мазнотии вечер не ми се мезят, та ще се огранича на салата и кашу.

Като има сделки с имоти в обичайни нива, откъде някой си измисля, че няма пазар. Нима сделките и пазара да са някакви противоположности?
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 19:15:35
Аз ако съм на мястото на Камелия одма се съгласявам на третия бас.
А да те видим в почивните дни къде ще търсиш нотариус smiling smiley
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 19:16:53
avatar
Работни дни smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 19:46:47
avatar
Quote
дами и господа
Аз ако съм на мястото на Камелия одма се съгласявам на третия бас.
А да те видим в почивните дни къде ще търсиш нотариус smiling smiley

Е, виждаш реакцията..........така ще бъде и в работните дни.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 20:20:09
avatar
Quote
dodo2
ОК, един облог, че съм роден в София за 10000 евро и един друг, че не съм наемател, а имам повече от едно собствно жилище - за още 10000? Навита ли си?
Може и един трети - че за два дни (т.е. без кредит) ще купя две нови жилища - едно в Люлин и едно в Хиподрума (каквато е твоята собственост) - условието е: ако го направя, ти ми прехвърляш твоите две, ако не - получаваш 100К евро примерно.

Ето поздравче и за sid, част от следобедната закуска на един сривльо, специално си измислих почерк за вас двамата smiling smiley


За какво ми е облога ти? Не горя от желание да се запознавам с теб.В реала си подбирам запознанствата- само стойностни.
Пък и няма смисъл- за времето, в което пишеш, си правил изявления, които показват истината.
Не си роден в София- няма софиянец, който да признава, че не познава 90% от София, да твърди че познава Лозенец, а всъщност да не знае къде започва съседния квартал.
Няма софиянец, който да не е наясно, че панелно строителство има навсякъде- дори в Лозенец, до бившия РУМ "Черни връх", панелния блок беше специално построен за " специални хора".
Няма софиянец, който да не е виждал и хапвал хайвер, та да пейства снимки на сандвичи по форумите, като доказателство за заможност.:]
Няма софиянец, който да не знае кои цифри в ЕГН- то показват, че е роден в града, а скача да обяснява че в цифрите за града, влизат и Смолян, и Стара загора.............и какво ли не още.
Куп други неща, които си писал, дават сведения за теб, така че, колкото по- се опитваш да го даваш тузар, толкова повече подробности за истинската ти същност даваш.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 20:41:03
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
ОК, един облог, че съм роден в София за 10000 евро и един друг, че не съм наемател, а имам повече от едно собствно жилище - за още 10000? Навита ли си?
Може и един трети - че за два дни (т.е. без кредит) ще купя две нови жилища - едно в Люлин и едно в Хиподрума (каквато е твоята собственост) - условието е: ако го направя, ти ми прехвърляш твоите две, ако не - получаваш 100К евро примерно.

Ето поздравче и за sid, част от следобедната закуска на един сривльо, специално си измислих почерк за вас двамата smiling smiley


За какво ми е облога ти? Не горя от желание да се запознавам с теб.В реала си подбирам запознанствата- само стойностни.
Пък и няма смисъл- за времето, в което пишеш, си правил изявления, които показват истината.
Не си роден в София- няма софиянец, който да признава, че не познава 90% от София, да твърди че познава Лозенец, а всъщност да не знае къде започва съседния квартал.

Мога да допълня- няма нормален софиянец учил ингилизки и да не знае как се пише инженер. Няма и такъв, който да не знае, че панелите са вечни и във кв."Гео Милев" има построен такъв панелен блок за чужди дипломати и консули. Ама селяндурщината се проявява да показваш че ядеш хайвер който струва 10лв. Нема що. Аз в имоти съм набил 30 000 пъти по толкова, но не се хваля.
Между другото малко ми е съмнително, че човека снима само хайвери и то разрязани филийки по точно определен начин. Все по-често си мисля, че работи или барман или сервитьор в някое заведение, щото беше снимал и някакъв коняк пак на бар плот. Явно разчита на бакшиши между 2 и 5 лева. Но щом ги слага на влог, те ще се удвоят за 15 години, няма страшно:}:}:}
Няма софиянец, който да не е наясно, че панелно строителство има навсякъде- дори в Лозенец, до бившия РУМ "Черни връх", панелния блок беше специално построен за " специални хора".
Няма софиянец, който да не е виждал и хапвал хайвер, та да пейства снимки на сандвичи по форумите, като доказателство за заможност.:]
Няма софиянец, който да не знае кои цифри в ЕГН- то показват, че е роден в града, а скача да обяснява че в цифрите за града, влизат и Смолян, и Стара загора.............и какво ли не още.
Куп други неща, които си писал, дават сведения за теб, така че, колкото по- се опитваш да го даваш тузар, толкова повече подробности за истинската ти същност даваш.:]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 21:54:48
Додо, имай доблестта да си признаеш поне, че хайвера си го намерил в някоя боклукчийска кофа. winking smiley
П.С.
По желание можеш да уточниш и коя точно *pardon*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 22:11:17
Quote
дами и господа

По желание можеш да уточниш и коя точно *pardon*

Сега всичките ли ще се изредите да ровите в нея...?
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
21-05-2011 - 22:24:19
avatar
Хиляди сривльовци смятат, че от днес започва краят на света
- A +
10:13 | 21 май 2011 | По света / Редактор Елица Петрова
Виж 2 снимки
Според ДОДО 2 Апокалипсисът ще завърши с пълно унищожаване на планетата в рамките на пет месеца - до 21 октомври 2011 г.
Сн.: EPA/БГНЕС

Хиляди сривльовци от сайта имоти. нет се готвят за деня на Страшния съд, които смятат, че ще настъпи днес, съобщава ИТАР-ТАСС.
Датата 21 май беше определена от самопровъзгласилия се за пророк VALSODAR, 89-годишен пенсиониран теляк от Оукланд, щата Калифорния. Той твърди, че всички лузъри ще се възнесат на небето, а грешниците ще останат на Земята, където ги очакват редица опустошителни бедствия.

Апокалипсисът ще завърши с пълно унищожаване на планетата и спад на цените на имотите в рамките на пет месеца - до 21 октомври 2011 г. VALSODAR посочва и точния час на Страшния съд - 18.00, независимо от часовия пояс, тъй като според него краят на света ще настъпи постепенно по цялата Земя. Той посочва и приблизителния брой на сривльовците - около 3 процента от жителите на планетата, тоест 200 милиона души. Останалите 6,5 милиарда просто ще изчезнат, твърди проповедникът.

Темата беше широко дискутирана в медиите, в частност в американските религиозни радиостанции и телевизионни канали, както и в интернет, отбелязва БТА.

Последователите на VALSODAR обаче не се ограничиха с проповеди по улиците - те дори наеха рекламни площи, в които да предупредят населението за приближаващия край на света.

Десетки подобни билбордове с датата 21 май 2011 г. се появиха в различни градове в цял свят.
124 коментара коментирай

От главните:
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
22-05-2011 - 04:19:01
avatar
Е как за какво ми е облога - като си толкова сигурна, че "няма такъв софиянец" - ще спечелиш 10000 евро. Ако 10000 ти е малко, кажи произволна сума, само че да е такава, че да можеш да я платиш. Ама не ти стиска - защото проблемът тук е елементарен - просто ще се пукнеш от яд, друго не прозира от мненията ти. Представям си колко ти е кофти, за което искрено съжалявам. В крайна сметка Люлин си е обикновен квартал, IQ ти е доста ниско, но със сигурност има и по-зле, така че - спокойно, всичко е под контрол smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход