Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разговор със строител

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Разговор със строител
17-05-2011 - 23:45:50
Quote
Imotko
Кажи го и твоя строител къде е, при тези намаления може да го изкупя и него.

Ех Имотко, хване ме този път. Проблемът е, че строителят е в ... Люлин, добре де не ми се смейте. Мога да ти дам координати, има много свободни апартаменти и ти гарантирам, че ще договориш 600 евро за чиста площ. Не е наистина сделката на живота, но все пак примерът беше хубав колко може да се прецака човек, ако не се пазари. Гладен Брокер, предполагам и твоя завалия не е на жълтите павета.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Разговор със строител
17-05-2011 - 23:54:03
avatar
Quote
Гладен Брокер
имотко, ами да се обзаложиме, че на тази цена която казах ще можеш да закупиш останалите свободни апартаменти а? Ще ми напишеш една записна заповед на стойност 20К евро като гаранция за облога, пък аз ще се задължа да постигна цена 330 евро м2 чиста площ за апартаментите които ти ще изкупиш. Информация за сградата още няма да ти давам, само ще кажа че е в много посещавано градче в обл. Пловдив.

Най- известната строителна фирма в страната, строи в едно градче в обл. Пловдив.
А един Мармот...........
Re: Разговор със строител
17-05-2011 - 23:55:17
грийн-е спокойно не му се връзвай на имотко, то и Иванов едно време ни разправяше, че ще изкупува всичко в София кото се появи на 550 евро (че даже и комисионни щеше да раздава), но сега 2 години по-късно не го чувам да има желание да изкупува.

А що се отнася да цените - спокойно имотко ще има достатъчно за всички не се нахвърляй още сега. След 2 години през зимата на 2013 обаче ще имаш възможността да започнеш да пазаруваш на цени на които сега се смееш.
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 00:35:59
Специално за имотко ПОСЛЕДЕН ВЛАК! САМО СЕГА! ЯКА ПРОМОЦИЯ! НА УЛТРА, ХИПЕР, МЕГА, ТОП ЛОКЕЙШЪН!

цена мечта на транспарант 580 евро/м2 изчислена само върху чиста жилищна полощ с Акт. 16 в Лдрагиюлин:

[roslinpark.com]

драги имотко, ако отида до Люлин да се попазаря за 530 така както е предложил грийн-а, ще изкупиш ли всичко налично?

Ще ти издам една малка тайна - познавам лично строителя и съм сигурен в успеха на начинанието, даже комисион няма да ти искам.
Ама от тебе се иска да изкупиш всичко. Имаме ли сделка?
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 01:04:09
А сега драги съфорумци нека обсъдим цената която бихте платили за панелка в Люлин след като изгледате видеото от линка който дадох в горния ми постинг и предположите че за това което видите във филмчето ще дадете 530 евро за ЧЖП вкл. ДДС, паркомясто и мазе? Т.е. за 100м2 ЧЖП+мазе+паркомясто+ДДС ще дадете 53К евро.

Хайде да срвним с панелите + смрадта + съседи като камелия + хлебарки + плъхове + разходи по саниране. Кой колко би дал за панел?
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 08:53:24
Quote
Гладен Брокер
А сега драги съфорумци нека обсъдим цената която бихте платили за панелка в Люлин след като изгледате видеото от линка който дадох в горния ми постинг и предположите че за това което видите във филмчето ще дадете 530 евро за ЧЖП вкл. ДДС, паркомясто и мазе? Т.е. за 100м2 ЧЖП+мазе+паркомясто+ДДС ще дадете 53К евро.

Хайде да срвним с панелите + смрадта + съседи като камелия + хлебарки + плъхове + разходи по саниране. Кой колко би дал за панел?
Няма какво да обсъждаме.Аз давам 0 кинта.Не желая да живея в колективна сграда.Ако ще инвестирам то ще е в сграда с големи и хубави апартаменти с гаражи на кота 0 и тавани поне по 30квадрата.Сграда с не повече от четири жилищни етажи и не повече от шест общо.И не в Люлин и Факултето.И не с изглед към Перник
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 09:04:47
Колеги, айде малко по-сериозно.
В област Пловдив да си гледат доматите, за имоти там няма въобще какво да говорим.
А що се касае до Люлин - ами това си му е цената, даже още надолу. Това е Люлин !!! Панелно, тухлено, ново, старо, все си е гето. Голям подвиг си направил с тоя пазарлък, няма що. Надлъгъл си го евреина. Впрочем в БГ имотния пазар доста евреи глътнаха водичка, горките, що не си гледат там световните далавери.
А сега дайте апартаменти по 550 евро като за бели хора, с извинение.
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 09:10:18
avatar
Quote
Imotko

А сега дайте апартаменти по 550 евро като за бели хора, с извинение.

В Манастирски ливади или Малинова долина, като за бели хора ли е, с извинение?
Или в Павлово до Околовръстното?
Или в Оборище- към Редута?
Дай ориентир, че така и не разбрах, кое място в града за теб не е гето.winking smiley
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 09:43:12
avatar
За Идиотко не е гето единствено в квартала, в който той е Инвестирал - всичко друго са пари на вятъра за имоти, на които ще им падат цените. Само неговото си е топ инвестиция в топ квартал.
С лекото изключение, че топът му сочи отзад и трепери горкият кога ще гръмне с ипотеката winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 09:50:42
За Люлин съм пристрастен, лично мнение, сори. Люлин не е място за живеене, Люлин е диагноза.
Манастирските ливади, като се пипнат малко и ще станат, въобще не е такава цигания и пълна простотия като в Люлин.
А по принцип за мен хубавите места в София са около Южния парк и в Изток около Жюлио Кюри..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход