Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сегашните цени, но в лева ...

Публикувано от greenbul 
Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 21:39:10
Напоследък и аз самият и много други съфорумници забелязахме, че цените вече са разумни. Единствено валутата е малко сгрешена. Дали това не е оптималното решение, цените да се запазят като число, но тези които искат сделки по неписано правило да приемат първоначалната сума, но не в евро, а в лева? Така хем имотите ще си останат надценени, хем пазараът ще се отпуши.
Re: Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 21:50:52
*ok**beer*

Е....това е наистина много разумно предложение ... и със сигурност ше отпуши пазара .
Re: Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 22:25:19
Супер е *ok*

И всички еврови кредити ги правят в левове *ok*
И всички стоки от ЕС ги вкарват директно в лева *ok*
И всички долари в марки *ok*
И всички с китайска перка на балкона *ok*
И всички асистенти професори *ok*
И всички бабички на по 20 *ok*
И всички с 25см *ok*
Re: Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 22:27:38
Аз имам по добро предложение - да ни направят заплатите в евра - същия номинал естествено smiling smiley.
Вече не съм оптимист че ще се случи - по скоро ми е все тая. Сериозно обмислям да изчезвам от БГ, докато мухобойко не е решил да национализира всичко.
Re: Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 22:33:37
Къде ще ходите, ако не е тайна. Някъде, дето имотите са в лева и всеки прошляк живее в тристаен с два гаража. Да дойда и аз.
Re: Сегашните цени, но в лева ...
20-10-2010 - 22:36:22
Напоследък не съм много в час с политиката... че ми се гади и повръщам само като ги гледам *black eye* Какво е национализирано. Я фърли някакви линкове
Анонимен потребител
Re: Сегашните цени, но в лева ...
21-10-2010 - 08:24:32
По-скоро валутата ще се обезценява (сиреч днеска си купуваш сирене за 6 лева(3 евро ), утре за 12 лева (6 евро)).
Цената на жилищата в евро няма да падне два пъти, но цената на жилищата в кила сирене ще падне.

Много пари има напечатани, а стоки срещу тях няма.
Re: Сегашните цени, но в лева ...
21-10-2010 - 12:34:25
Quote
bota156
Аз имам по добро предложение - да ни направят заплатите в евра - същия номинал естествено smiling smiley.
Вече не съм оптимист че ще се случи - по скоро ми е все тая. Сериозно обмислям да изчезвам от БГ, докато мухобойко не е решил да национализира всичко.

Направи си сам! Не е лоша идея да почнеш работа на две места. Сигурно много са почнали и са си удвоили заплатите, ама как да разбереш? Те такива не висят като нас по цял ден в нет-а да се оплакват, че цените са високи, а заплатите ниски *black eye*
Re: Сегашните цени, но в лева ...
21-10-2010 - 13:04:39
Quote
Тинки Уинки

Много пари има напечатани, а стоки срещу тях няма.

:]Това е най-късия виц за сегашното положение!
Re: Сегашните цени, но в лева ...
22-10-2010 - 00:33:56
avatar
Тинки, колкото и да ти се обезцени валутата не забравяй, че имотите са НЕДВИЖИМА собственост, т.е. не можеш си грабнеш имотчето и да го занесеш в страна, в която ще му вземеш по-добри пари.
Докато, парите са си пари навсякъде по света.
И... надеждите ви за обезценка на еврото, са наивни.
Еврото няма да девалвира в пъти, както им се иска на някои, за разлика от долара, който си е пътник и нищо чудно да видим сбъдната прогнозата на Селенте, с тия темпове на развитие на кризата в САЩ.
А неговата прогноза бе за долар на една пета от цената му през 2008-ма.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход