Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой кого цитира

Публикувано от greenbul 
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 17:02:05
avatar
Quote
batko

Че не съм осиновен е ясно и не подлежи на коментар.Линкове към моето Удостоверение за раждане няма как да ти дам но ако държиш ще ти го покажа.

Аз не държа на нищо- ти твърдиш, че тези цифри не показват това, което е обяснено за значението им в ЕГН- то.
Ако можеш да докажеш твърдението си, добре- ще науча нещо по- ново и правилно.smiling smiley
А за развитието на града- бъркаш.
Той се развиваше добре, затова и събра народ от цялата страна.
И не- не мисля, че това, дали си роден в град или село, те прави стойностен човек.
А че прекалено много боклук се изсипа в София и използвайки толерантността ни, взе да се катери по главите ни.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 17:05:03
avatar
Quote
valsodar
Quote

В системата ЕСГРАОН,
когато се родят твърде много деца в даден регион и ден, се използват
номера "на заем" от друг регион. Броят на отпуснатите раждания за ден е определен
по статистически принцип за всеки регион. Например за регион Пазарджик са предвидени
36 номера, което значи, че ако се родят повече от 18 момчета или момичета в един
ден, за последните в полето регион на ЕГН няма да е отбелязан Пазарджик.

И това е вярно, но то само потвърждава твърдението ми...........
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 20:43:18
Quote
камелия
Quote
batko

Че не съм осиновен е ясно и не подлежи на коментар.Линкове към моето Удостоверение за раждане няма как да ти дам но ако държиш ще ти го покажа.

Аз не държа на нищо- ти твърдиш, че тези цифри не показват това, което е обяснено за значението им в ЕГН- то.
Ако можеш да докажеш твърдението си, добре- ще науча нещо по- ново и правилно.smiling smiley
А за развитието на града- бъркаш.
Той се развиваше добре, затова и събра народ от цялата страна.
И не- не мисля, че това, дали си роден в град или село, те прави стойностен човек.
А че прекалено много боклук се изсипа в София и използвайки толерантността ни, взе да се катери по главите ни.
Казах вече че така пише в Удостоверението за раждане.Мога да чета и познавам цифрите и числата.Не става въпрос за твърдение а за факт от официален документ.Дори си проверих ЕГН-то на сайта на ЕСГРАОН и излезе редовно.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 21:04:10
avatar
Quote
batko

Казах вече че така пише в Удостоверението за раждане.Мога да чета и познавам цифрите и числата.Не става въпрос за твърдение а за факт от официален документ.Дори си проверих ЕГН-то на сайта на ЕСГРАОН и излезе редовно.

Нали ти обясних как може да се получи- просто в деня, в който си се родил, са свършили бройките за момченца и са взели от другата околия.
Което не ти прави ЕГН- то нередовно.smiling smiley
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 21:18:51
Въпросът ми кой кого цитира, по стар български обичай се превърна в разгорещен спор на тема селяни и граждани. Лошата новина за всички ни е, че след приемането на България в ЕС всички станахме селяни, просто защото вече сме най-бедната и мизерна провинция на съюза. От там нататък всякакви спорове са напълно безпредметни.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Кой кого цитира
18-05-2011 - 22:43:47
avatar
Quote
камелия
Отдолу е написано, че таблицата все още не е пълна, но тъй като градът се разрасна, му е отредено пространство до 72........

Всичко, подробно описано- тук



Така че, "скрийншота" ти не върши никаква работа и нищо не доказва.
Ако още нещо не ти е ясно- питай, ама не бързай като пале пред майка си.winking smiley

Милата бяла птица, тъпа и упорита smiling smiley Пак ровила в google и намерила нещо в hit.bg писано от някой подобен тъпак ("Таблицата все още не е пълна", хаха, сигурно я е написал тая таблица, като е гледал личните карти на познатите си, най-много от Шумен).

Още с първото казано от мен, трябваше да схванеш, че не е важна само "седмата цифра", а става въпрос за интервали, щом преди София е Смолян с 6, а след София е Стара Загора със 7. Но то лампичката може да светне само на някой с минимално количество мозък, а тук явно е нула.

За София град е отделен интервалът 624-721 още от самото начало, няма никакви такива "градът се разрасна, му е отредено пространство до 72". 722 вече е на някой от околните села и градове.

Ти бяла птицо, пропусна ли предложението ми за облог къде съм роден. Ако не ти стиска, тогава е добре да си затвориш зейналата човка, че мирише на развален шоколад smiling smiley

Хайде сега да видим поредното "признание"? Ти първоначално твърдеше, че седма цифра 6 или 7 значи "София".

Quote
камелия
Винаги, когато съм грешила, съм си признавала, независимо че някои комплексирани личности, като нямат друг аргумент, се ловят за грешката ми.
Така че, няма проблем да се извиня, ако информацията, която съм дала, не е вярна.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
18-05-2011 - 23:09:43
avatar
Quote
dodo2


Още с първото казано от мен, трябваше да схванеш, че не е важна само "седмата цифра", а става въпрос за интервали, щом преди София е Смолян с 6, а след София е Стара Загора със 7. Но то лампичката може да светне само на някой с минимално количество мозък, а тук явно е нула.

За София град е отделен интервалът 624-721 още от самото начало, няма никакви такива "градът се разрасна, му е отредено пространство до 72". 722 вече е на някой от околните села и градове.
Ти първоначално твърдеше, че седма цифра 6 или 7 значи "София".

Виж, тъпанар, писна ми вечно да не си разбрал и вечно да ти се дообяснява.
Каквото съм написала, който има пипка, можеше да схване и без задълбочени обследвания.
Колкото и да се пъчиш сега с интервалите, които успя да откриеш и да стоплиш, остава си факта, че поради вродената си ограниченост, ти обедини Смолян и Стара загора със София, само и само да не би някой да разбере , че не си от града.

А къде си роден, не ме интересува- от която и паланка да си изпълзял и дошъл да овоняваш атмосферата тук, хората са почувствали облекчение.
С тая пристрастеност към лайната, контактуването с теб предизвиква напъни за повръщане.
Поради тази причина, дори няма вече да призовавам хората да ти намерят подходящ лекар.
Ти си непоправимо увреден.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Кой кого цитира
18-05-2011 - 23:16:56
avatar
Ето какво си писала ти и какво аз, чакам признанието ти, че отново показа незнание и писа глупости:

Quote
камелия
Решението е- правим КПП на изходите на София и всички, дето седмата цифра в ЕГН-то ви не е "6" или "7"- минавате зад бариерата без право на връщане.

Quote
dodo2
Ти знаеш ли как изобщо се образува ЕГН?
Чула-недочула бялата птица пак се прави на много умна.
Ти да не си от Смолян или Сливен - с 6 winking smiley Стара Загора и Добрич (Толбухин - затова е след "С" по азбучен ред) - 7.
Много си задръстена - по всяка тема си абсолютен дилетант, но устата ти голяма, все едно пет "шоколада" си налапала smiling smiley

Освен това знаеш ли кога е въведено ЕГН? И че когато е асоциирано на хората, градът е избиран по постоянно местожителство. Така че всички такива - приходящи като теб труженици, заселили се в Люлин и другите панелни гета си мислите, че сте Софиянци smiling smiley Май аз ще трябва да ти късам билетчето на КПП-то.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 13:00:34
avatar
Quote
dodo2
Хайде сега да видим поредното "признание"? Ти първоначално твърдеше, че седма цифра 6 или 7 значи "София".


@Камелия

Така е каза че трябвало да има КППта (нещо което е абсурдно и изобщо не искам да коментирам) и да се пускат хора само със седма цифра 6 и 7, но както в последствие разбра седма цифра 6 и 7 не означава само софия и почна да се правиш на умна, след като тук те поосведомиха, много се излагаш Камелия, ставаш за смях.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 13:05 от gekko.
Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 13:10:43
avatar
Чакаме да си "признае и извини". То и миналия път за 1000 обяви в София помня, че трудно я убедих, та да видим и тук кога ще стане.

Тъп човек с високо самочувствие е много лоша комбинация. А и като е в климактериум става трагична. Например, позволява си да прави забележки на хората за правопис, когато няма какво да каже, а не знае от кой род е и как се пише основната дума в нейното предишно занимание (не казвам "професия" нарочно) - комисиона.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход