Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой кого цитира

Публикувано от greenbul 
Анонимен потребител
Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 14:43:38
Пък моите се базират на числата

Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 17:11:17
avatar
Quote
gekko

@Камелия

Така е каза че трябвало да има КППта (нещо което е абсурдно и изобщо не искам да коментирам) и да се пускат хора само със седма цифра 6 и 7, но както в последствие разбра седма цифра 6 и 7 не означава само софия и почна да се правиш на умна, след като тук те поосведомиха, много се излагаш Камелия, ставаш за смях.

Хааааааах,ха!
Така казах- спестих вторите цифрички и всички, невлизащи в диапазона, се хвърлихте в бой да ми докажете, че няма по какво да се разпознае кой къде е роден.
И се самоизненадахте- има, така че, КПП- тата ще свършат работа......

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 18:36:37
avatar
Quote
Cветлана Стефанова

Добър ве4ер, дами и господа и по-специално Камелия!!

"Камелия", струва ми се, 4е забелязвам особени прилики с един мой приятел, с който бяхме заедно в делегацията в Китай!! Григоре, ти ли си?? Този неподправен хумор няма как да бъде скрит!! С г-н Христов бяхме навсякъде заедно, така 4е и той може да потвърди всяка моя дума във връзка с Китай!! Едно не знам - за6то си си избрал женски псевдоним (всъ6тност - се6там се, сега да не ми се разсърди6?!), но за6то си ре6ил да лъже6 хората, 4е си брокер?? Забавен хумор има6 ти, кога 6те се видим??

Що издаде четата, Онуфрий?eye popping smiley
Нали се бяхме разбрали- спираш да пишеш цифри, вместо букви, а аз си трая и за връзките ти с Китай, и с г-н Христов, и за пола ти.
Като не си изпълняваш обещанията, така става- цялата конспирация отиде на кино.
Re: Кой кого цитира
19-05-2011 - 22:46:21
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko

@Камелия

Така е каза че трябвало да има КППта (нещо което е абсурдно и изобщо не искам да коментирам) и да се пускат хора само със седма цифра 6 и 7, но както в последствие разбра седма цифра 6 и 7 не означава само софия и почна да се правиш на умна, след като тук те поосведомиха, много се излагаш Камелия, ставаш за смях.

Хааааааах,ха!
Така казах- спестих вторите цифрички и всички, невлизащи в диапазона, се хвърлихте в бой да ми докажете, че няма по какво да се разпознае кой къде е роден.
И се самоизненадахте- има, така че, КПП- тата ще свършат работа......

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

Пак си недоразбрала - не зависи само и от вторите, примерно някой на който 6 и 7 цифра са 62, може да е от София, но може и да е от Смолян. Просто престани да се "образоваш" в google.com - в това отношение е вреден, защото показва и страници, написани от дилетанти и самата ти ставаш такава. И чакаме официално да си признаеш невежеството.

А какво стана с облога - навита ли си или ще млъкнеш на тема кой ми е родният град?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
20-05-2011 - 10:42:03
Quote
камелия
Quote
gekko

@Камелия

Така е каза че трябвало да има КППта (нещо което е абсурдно и изобщо не искам да коментирам) и да се пускат хора само със седма цифра 6 и 7, но както в последствие разбра седма цифра 6 и 7 не означава само софия и почна да се правиш на умна, след като тук те поосведомиха, много се излагаш Камелия, ставаш за смях.

Хааааааах,ха!
Така казах- спестих вторите цифрички и всички, невлизащи в диапазона, се хвърлихте в бой да ми докажете, че няма по какво да се разпознае кой къде е роден.
И се самоизненадахте- има, така че, КПП- тата ще свършат работа......

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Камелия за това кой къде и кога е роден си има официален документ който се издава от ЕСГРАОН.Нарича се Удостоверение за Раждане.На него всичко си пише и няма как да излъжеш.Освен това има Лична карта,Шофьорска книжка и Паспорт.Там също пише къде и кога има и ЕГН.Та какъв е проблема не разбирам?Няма как да излъжеш къде си роден колкото и да ти се иска това.При положение че във всеки от изброените документи ясно си пише къде си роден не виждам смисъла да ровя в цифрите на ЕГН.Не вярвам някои на който пише че е роден в Смолян в документите да тръгне да се пъчи че е софиянец щото еди коя си цифра му 6 или 7.Както вече казах месторождението не е гаранция за нищо и не дава никакви преимущества.За съжаление София стана най мизерния и отвратителен град за живот.Няма никаква връзка между месторождението и простотията.Дали простаците които ни тровят живота са родени в София или в Голямо Конаре няма никакво значение.Не се доверявай на Интернет щото 90% от информацията е непълна или неточна и рискуваш да се изложиш.Това че нещо го има някъде в Интернет не означава че е истина.
Re: Кой кого цитира
28-05-2011 - 00:03:23
:} Весела тема *ok* Поздравче за Камелия и КПП -та [vbox7.com] *drink2* *rose*
Re: Кой кого цитира
28-05-2011 - 09:21:12
Ками да ме сложиш на КПП-то. За влизане 5-лв, за Излизане 500 -лв. Нъл шопите сте по богати. То аз повече време от живота си в София съм живял ама съм си селянче, ама не шопски СЕЛЯНДУР - дето родителите му са дошли в София да слугуват и сега децата им ГОЛЯМИ ....
Заврете си претенциите там където не огрява слънце - колкото и да не Ви се иска разделението на хората е КАДЪРНИ и НЕКАДЪРНИ.
Re: Кой кого цитира
28-05-2011 - 12:08:27
avatar
Quote
bota156
Ками да ме сложиш на КПП-то. За влизане 5-лв, за Излизане 500 -лв. Нъл шопите сте по богати. То аз повече време от живота си в София съм живял ама съм си селянче, ама не шопски СЕЛЯНДУР - дето родителите му са дошли в София да слугуват и сега децата им ГОЛЯМИ ....
Заврете си претенциите там където не огрява слънце - колкото и да не Ви се иска разделението на хората е КАДЪРНИ и НЕКАДЪРНИ.

Ти пък що се засягаш от моите думи, а не от изцепките на Додко2, дето сипе простотии, срам го е да си признае, че не е от града и обявява за простаци и обитатели на гета всички, които не са на квартира в Лозенец?
Що не забеляза причината да се избъзикам с КПП- тата, ами се ловиш като шаран?
Че и почваш да обиждаш......:]
Re: Кой кого цитира
29-05-2011 - 08:35:39
Quote
камелия
Само че, кореняците("софиянци"winking smiley не сме комплексари и не ви мразим, само ви съжаляваме, затова няма да ви унищожаваме.
Решението е- правим КПП на изходите на София и всички, дето седмата цифра в ЕГН-то ви не е "6" или "7"- минавате зад бариерата без право на връщане.

Ете затова се засягам - пак повтарям заври си претенциите ...
Да не говорим че даваш най-малоумното "решение" - именно "пришълците" са направили София. Когато става Столица на БГ са само 11к шопите.
Ти дали си от техните наследници? - съмнявам се.
Малко разбор на изречението ти.
Не сме комплексари - а не искате да ни пускате да Ви "слугуваме" = СТРАХ му се вика на това
Не ви мразим - и защо са Ви КПП-та тогава?
няма да Ви "унищожаваме" - е това (псевдо)шопите сте повече и от господ? т.е няма щото НЕ МОЖЕТЕ
само Ви съжаляваме = и затова ще правите КПП - да се лишите от благородното съжаление ли ?
Нещо не виждам връзката между състоянието на духа на "софиянците" и решението на душевните им проблеми (КПП-та).
Ходи на психиатър = дано ти помогне
Re: Кой кого цитира
29-05-2011 - 09:05:41
avatar
Quote
bota156

Малко разбор на изречението ти.
Не сме комплексари - а не искате да ни пускате да Ви "слугуваме" = СТРАХ му се вика на това
Не ви мразим - и защо са Ви КПП-та тогава?
няма да Ви "унищожаваме" - е това (псевдо)шопите сте повече и от господ? т.е няма щото НЕ МОЖЕТЕ
само Ви съжаляваме = и затова ще правите КПП - да се лишите от благородното съжаление ли ?
Нещо не виждам връзката между състоянието на духа на "софиянците" и решението на душевните им проблеми (КПП-та).
Ходи на психиатър = дано ти помогне

Малко разбор на поста ти.
В мой пост въпрос за слугуване не е ставало- ти се опита да обясниш, как родителите ни били дошли от село, за да слугуват и сега пак за слугуване говориш. Това, че твоето самочувствие е на слуга, не е мой проблем и не се опитвай да ми приписваш твоите вълнения и страхове.
Не си прочел причината да напиша моя- а тя е едно писание на Додо2.
Да, избъзиках се с КПП, но ме разбраха единствено хората без комплекси.
Другите се засегнаха, че искам да ги изгоня от родния си град и че ги обвинявам в превръщането му на кочина.
Оказва се, че и в теб комплексите бушуват и се чувстваш обиден, без и за миг да си представиш, как би се чувствал ако твоето родно място се напълни със събрани от кол и въже, които мърлят и чупят, защото хем си изкарват хляба там, хем мразят мястото и обитателите му..
Аз нямам причина да отида на психиатър, но ти и сие комплексари, не е лошо да посетите психолог- да ви отърве от чувството ви за малоценност и страх, че сте родени за слуги.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход