Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
11-05-2011 - 23:46:10
Днес бях в наскоро закупен апартамент от моя позната на,която преди две год.лично дадох съвет да изчака.
Апартамента и въобще цялата жилищна сграда са изпълнени доста прилично и качествено.
Под качествено имам в предвид:Абсолютно право шпакловани стени-дори и боядсани в бяло,същото важи и за подовите замазки,без да са боядисани де/тук пък за първи път виждам изпълнение с компенсираща фуга към стената / ,предварително заложени инсталации за климатиците,вратите не от най- евтините боклици а среден клас.
Архитектурата на сграда е доста добра,стълбищата във входа са с гранитни стъпала ,дограмата също е от по-сносната.Въобще направено с мерак и акъл.
Днес я питах за цената на ,която е купила и останах изненадан понеже за мен по тази сграда са хвърлени дасто пари.
Цена 350 Е на квадрат.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 00:08:56
Минала се е! Една моя позната купи почти същото обзаведено за 250Е/м2.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 00:14:59
Quote
igra4
Днес бях в наскоро закупен апартамент от моя позната на,която преди две год.лично дадох съвет да изчака.
Апартамента и въобще цялата жилищна сграда са изпълнени доста прилично и качествено.
Под качествено имам в предвид:Абсолютно право шпакловани стени-дори и боядсани в бяло,същото важи и за подовите замазки,без да са боядисани де/тук пък за първи път виждам изпълнение с компенсираща фуга към стената / ,предварително заложени инсталации за климатиците,вратите не от най- евтините боклици а среден клас.
Архитектурата на сграда е доста добра,стълбищата във входа са с гранитни стъпала ,дограмата също е от по-сносната.Въобще направено с мерак и акъл.
Днес я питах за цената на ,която е купила и останах изненадан понеже за мен по тази сграда са хвърлени дасто пари.
Цена 350 Е на квадрат.

В Русе може би, там го бяха позакъсали.spinning smiley sticking its tongue out
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 12:38:34
Quote
igra4
Днес бях в наскоро закупен апартамент от моя позната на,която преди две год.лично дадох съвет да изчака.
Апартамента и въобще цялата жилищна сграда са изпълнени доста прилично и качествено.
Под качествено имам в предвид:Абсолютно право шпакловани стени-дори и боядсани в бяло,същото важи и за подовите замазки,без да са боядисани де/тук пък за първи път виждам изпълнение с компенсираща фуга към стената / ,предварително заложени инсталации за климатиците,вратите не от най- евтините боклици а среден клас.
Архитектурата на сграда е доста добра,стълбищата във входа са с гранитни стъпала ,дограмата също е от по-сносната.Въобще направено с мерак и акъл.
Днес я питах за цената на ,която е купила и останах изненадан понеже за мен по тази сграда са хвърлени дасто пари.
Цена 350 Е на квадрат.

И един мармот завива шоколади :}. Хубав сън, чак да не ти се става от леглото.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 12:59:23
Пламенчо бре, броки нещастно хайде тогава се обзаложи с играча на по 20К евро. А той ще те заведе до сградата да видиш дали е такава каквато е описана и ще ти докаже документално покупката.

Ама замисляй се какво пишеш за да не олекнеш. Типично брокерче, абсолютен нещастник. Мармота май завива шоколадчета само когато правиш сделки.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 13:08:05
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

На вас тримцата кво да ви разправям...
Ще ви кажа просто една случка от преди 4 год.
Та става въпрос за парцел от приблизително 15 декара на който съм съсобственик на 50%
Та намирам аз клиент ,който иска да го купи на 25 Е.Всеки ден ми звъни за предварителен договор и готов да дава капаро.
То това хубаво ,ама другия съсобственик дървена тиква и чете вестник труд и шок-където пишело,че имотите само са щели да поскъпват.Искаше да ги продаде на 100Е квадрата eye popping smiley Явно е чел някой от вас или като вас!!!
В момента иска да ги продаваме понеже е закъсал със здарвето и му трябват пари.
Никой не дава повече от 10 Е.
Та индиректно,благодарение на такива -пишман специалисти като вас,*bow**bow*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-12 13:18 от igra4.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 13:09:39
Глупчо, точно сега имам един случай, дето са купили магазин на Пиротска и Ботев за 18 хил. лв., а го дават под наем за 1600Е на месец. Естествено, че документално е 350Е, на повечето места това е данъчната оценка и то от най-ниските за София.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 13:26:28
Иванов ти нормален ли си бре!!!
Баси ченгеджийските похвати дето имаш за изкривяване на действителноста...!
Кой ти говори за данъчни оценки бре,говоря ти за човек ,който познавам от дълги години ,спестил някой лев с къртовски труд в чужбина.Човек ,който няма за какво да ме лъже понеже знае,че съм във сверата на строителството и за всичко се консултираше с мен.
Това е цената платена на строителя.
В Пловдив вече има цени обавени на билборд от порядъка на 450Е ,нали се сещаш каква ще е цената като кацнеш с кеша....
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 14:01:41
Говорих на брокера, а в Пловдив цените винаги са били ниски, даже в най-големия бум не се качиха, не знам защо.
Re: достигнахме дъното 215, оказа се че съм се заблудил 149 няма да има
12-05-2011 - 17:43:14
Quote
igra4
Забравих да уточня ,че става въпрос за Пловдив.Което пак си е добра цена.

За ков място в Пловдив става въпрос?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход